Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Najbardziej wartościowy user roku
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Top 2009 - Najbardziej wartościowy user roku

MadEye - |24 Sty 2010|, o 02:06
Temat postu: Najbardziej wartościowy user roku
Fenix
Fuco
Pari
Maniek
MadEye
Gildor
Śledź

Hakan - |24 Sty 2010|, o 12:26

Ponieważ nie uwzględniono mojej kandydatury Fingers' Artists, a szkoda - bo wyróżnienie należy się całej drużynie - za przygotowanie działu recenzji, za utworzenie i opiekę nad JA i jeszcze pewnie parę rzeczy, głos oddaję na Manka.
Tratto - |24 Sty 2010|, o 19:20

IMO zdecydowanie Pari, ponieważ przez ten rok rozstał ikoną moderatorem później administratorem no i przyczynił się do stworzenia portalu
Gildor - |24 Sty 2010|, o 19:25

Ciężki wybór, waham się najbardziej między Fenixem i Fuco. Zawsze podziwiałem rzetelność i ogromną wiedzę tego pierwszego, moderatorem był świetnym, no i człowiekiem też (znaczy człowiekiem nadal jest, żeby nie było) (; Jednakże w drugiej połowie roku bieżącego jego aktywność zmalała, dlatego też chyba oddam głos na Fuco, który zrobił naprawdę sporo dla tego forum, jest zawsze chętny do pomocy innym i robi to ciągle od początku swojej kariery, a do tego jego wkład w rozwój jest widoczny niemal zawsze, bez dnia przerwy ^^ No, tak zrobię.
Cienki - |24 Sty 2010|, o 19:29

Ja powiem tak: zagłosowałbym na Mańka, bo to człowiek który na prawdę zasługuje na ten głos i zrobił najwięcej w 09' najwięcej dla forum. Ale jak oddam na niego głos to będę posądzony o dickriding przez niektórych, więc się wstrzymuję.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group