Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Sleep DC mod
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - Sleep DC mod

sleep - |13 Sty 2010|, o 13:50
Temat postu: Sleep DC mod
Witam,
Na początek kilka słów: mod wymyślony pod wpływem bardzie przymusu (zgubiłem tip od airfita w busterze :facepalm: ). Kręci się porównywalnie do Buster CYLa, waga podobna, Momentum większe.

Parametry:
Długość: 22cm
Waga: ~Buster CYL
COP=COG
Cena: ~ 35zł/PLN/Polskich złotych, ~8€/EUR/Euro, ~12$/USD/Dolarów Amerykańskich, ~102 UAH/Hrywny Ukraińskie

Foto:


Tutorial:
Potrzebne części(foto wstawię jak naprawie przenoszenie zdjęć):
Body crayola
2 capy od Comssy/Belcollor
2 gripy anyball/profile/shability-s
2 tipy podrób KS'ów
backplug z Comssy/ Bellcolora
ewentualnie grip z: airfit, duraflash, spoko


Przód body crayoli owijamy taśmą, backplug z comssy bellcolora owijamy taśmą tak by się trzymało w body crayoli, ja trzeba to także tam gdzie się zakłada capa.


Na tak spreparowane body zakładamy capy.


Na capa zakładamy gripa.


Powtarzamy czynność, powinno to wyglądać tak:


W gripa wsadzamy tipa.


Powtarzamy czynność, powinno to wyglądać tak:



Mod jest gotowy do kręcenia


Modyfikacje:
Na gripy anyball/profile/shability-s, dla zwiększenia momentum, Możemy założyć jakieś gripy np. Airfit, duraflash, przycięte spoko na moim jest airfit.

Dziękuje za uwagę.
Down:
I tipami, odczucia w kręceniu są o wiele inne, jakbym zmienił body na SP zmieniło to bu coś??

Ufo - |13 Sty 2010|, o 15:13

czyli to jest buster z innymi gripami? brawo
IronShadow - |13 Sty 2010|, o 15:41

"sleep" napisał/a:
jakbym zmienił body na SP zmieniło to bu coś??

No przede wszystkim zmieniłoby długość...
Mod nieestetycznie wykonany, capy belcollorsa wyglądają po prostu okropnie w tym modzie, pod gripami brzydko i nierówno. Wg. mnie to w tej wersji kolorystycznej i w tym stanie [wygląd capów i dobór kolorów], to nie warto było go nawet pokazywać w sumie...
Ode mnie za tego moda masz :facepalm:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group