Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Walka o 6 miejsce] ShaiiboN vs Precel
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Sezon 2 - [Walka o 6 miejsce] ShaiiboN vs Precel

Maniek - |3 Sty 2010|, o 12:39
Temat postu: [Walka o 6 miejsce] ShaiiboN vs Precel
bzyt

Precel

Wersja HQ na YouTube

ShaiiboN

Wersja HQ na YouTube

ShaiiboN - |13 Sty 2010|, o 18:03

Chciałem podziękować Preclowi za bardzo porządne kombo, bo jest co oglądać. Świetny początek(mógłby być lepszy spin, bo w sumie to początek, ale wiem jakie to trudne), później kreatywnie dość. Ogólnie kombo na bardzo dobrym poziomie zarówno w skillu jak i stylu; 6 miejsce ci się należy, jak najbardziej. Ta wstawka z Corkscrew i jakimś spiderspinem czy coś była świetna - lubuję to.
Precel - |13 Sty 2010|, o 20:13

No cóż również chciałbym podziękować Szajbonowi za bardzo porządne combo. Szkoda, że po pierwszych sekundach wiedziałem, że będę musiał się zadowolić 7 miejscem ; p Ładne wipery. 0:11 też super. Popa pena bluzą można wybaczyć ;)

I również korzystając z okazji chciałbym podziękować Mańkowi i ponownie ShaiiboNowi za opiekę nad ladderem. Z własnej nie przymuszonej woli poświęciliście swój wolny czas doprowadzając ten turniej do końca. Gratuluje dobrze wykonanej roboty. Osobiście uważam, że jest progres pomiędzy moim pierwszy combem w ladderze, a ostatnim, a chyba o to chodziło ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group