Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Zobacz temat - Do kiedy?

Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Penspinning - Do kiedy?

Resher - |7 Gru 2009|, o 20:12
Temat postu: Do kiedy?
Ostatnio po przeczytaniu opinii ze wiele osób kończy z PS, naszło mnie refleksyjne pytanie. Do jakiego czasu bedziecie sie zajmować PS(i czy w ogóle macie zamiar skończyć)??
Gildor - |7 Gru 2009|, o 20:48

Ja przykładowo nie mam zamiaru przestać kręcić. Bo i po co?

Tak w ogóle to nie rozumiem ludzi, którzy przestają kręcić; nie czaję jak ten sport może się w ogóle znudzić oO Tutaj ZAWSZE można się czegoś nauczyć, a jak już umiesz wszystko to, co inni, to wymyślasz własne koncepty, rozkminy, przejścia, hybrydy, cokolwiek. No i teraz stwierdzenie, że to się nudzi jest co najmniej nie na miejscu moim skromnym zdaniem.

Tmkk - |7 Gru 2009|, o 21:13

Poza tym nie można chyba z tym skończyć, jeżeli kręcimy już jakiś czas. Ja na przykład kręcę niby tylko z 2 miechy, ale nie mogę normalnego długopisu w rękach spokojnie utrzymać =D Zawsze zostaje już ten nawyk.
Moim zdaniem nawet nie warto kończyć, bo ps jest wspaniałą i niedrogą sprawą (nikt nie musi mieć dr.kt we wszystkich możliwych kolorach). Dużo osób nie tyle co przestaje kręcić, ale tylko ogranicza, ze względu na brak czasu lub inne aspekty.

Rafik - |7 Gru 2009|, o 21:22

Moze sie znudzic, moze zabraknac motywacji albo mozna przestac krecic z powodu braku czasu.
Gildor: mowisz tylko o tych, ktorzy chca byc najlepsi, co z tymi, ktorzy kreca tylko dla zabawy? Kazda zabawa moze sie kiedys znudzic. W penspinningu mozna osiagnac poziom, ktory cie satysfakcjonuje i juz niczego wiecej sie nie uczyc (jak ja) a potem, predzej czy pozniej (mam nadzieje, ze u mnie pozniej xd) to sie znudzi.
Nie mowcie, ze bedziecie krecic zawsze, kazdy mlody penmacher tak mowi a inaczej dzieje sie jak idzie na studia czy zaklada wlasna rodzine.

Powiem tak: chcialbym krecic jak najdluzej bo to naprawde fajne. Nigdy nie mialem epickich wynikow, nigdy nie bede mistrzem Polski, ale umiem zrobic cos fajnego, ladnego i to mnie cieszy.

Resher - |7 Gru 2009|, o 21:25

Sam tez nie kręce długo(5 miechów), i Ps to dla mnie swego rodzaju nałóg(czuje wręcz dyskomfort jak nie mam pena w kieszenixD). Nie mam super penow bo krucho u mnie z dobrymi papierniakami(kręce Super Piratem z gripami g2 i tipami), ale jednak Ps daje mi radość z każdego bakfalla czy innego combosa, i myślę ze z Ps zostanę na bardzo ale to bardzo długo(czyli mam na dzieje na zawsze)......
Moja wypowiedź jest troche zakrecona ale jakoś weny nie mialem:)

@up może i sie Ps znudzi ale nigdy nie zapomnisz trikow i nałóg zostanie

@down: Może i masz rację ale samo nauczenie sie kilkunastu trikow zostaje na całe życie i nawet po latach można zaszpanować(taka refleksja)

Dulek - |7 Gru 2009|, o 21:27

"Gildor" napisał/a:
No i teraz stwierdzenie, że to się nudzi jest co najmniej nie na miejscu moim skromnym zdaniem.

No pewnie, że się nudzi. Znajdujesz nowe, ciekawsze zajawki. Masz ważniejsze rzeczy do roboty. Owszem, na pewno będziesz jeszcze kręcił przez długi czas, bo to jednak już taki nawyk, ale sama ochota na naukę nowych, coraz bardziej wymyślnych tricków z pewnością mija. Wiem, co mówię. :)

Nadol - |7 Gru 2009|, o 21:39

"Dulek" napisał/a:
ale sama ochota na naukę nowych, coraz bardziej wymyślnych tricków z pewnością mija

ot co. z ust mi to wyjąłeś ;P
O golnie to wg mnie nie da się definitywnie skończyć z penspinningiem. To jest swojego rodzaju nałóg który nigdy nie mija ;]. nie wierze ze ktoś kto "robi sobie przerwę" nie wykręci długopisem chociaż czardża na omawianiu poezji na polskim (dla mnie swoista męczarnia).
Jednakże chęć do nauki nowych trików mija. To najszczersza prawda. Mhh ale w sumie to dzięki temu powstają genialne rozkminy z prostych trików ;P
Ogólnie to kończyłem już z tym 3 razy. trwało to po miesiącu. I tak kręciłem w przerwach chociaż patykiem(wakacje) albo jakimiś takimi inszymi przedmiotami.

W sumie to zastanawia mnie jedno. Po co niektórzy definitywnie z tym kończą. Dla mnie to jest oznaka pogoni za skillem. ja mogę całymi dniami robić jakaś poprzednio uczoną rozkminę i mi to sprawia przyjemność. Z reszta penspinning jest dowodem na to że nie jestem taki jak inny. Jestem w pewnym rodzaju inny. Robie coś co inni uważają za coś "GODLIKE" .
Warto przypomnieć ze penspinning to głownie hobby. To tego wspaniałe. Penspinning wielu moich znajomych załamał bo stwierdzili że nie maja żadnego hobby przez co mniej wartościowymi. Mówie serio.

Kto doczytał do końca to gratuluje. Ja raczej nigdy z tym nie skończę. TA będę pewnie tłukł nawet wieku 50-60 lat xDDD.

Mariusz - |7 Gru 2009|, o 22:09

Do momentu, kiedy przestanę.
Nigga, please. Warn.

AiZ - |7 Gru 2009|, o 23:13

Kręcę stosunkowo krótko. Miałem wiele zajawek na mase dziwnych, nietypowych zajęć i zawsze szybko się to kończyło. Ale czuję że tym razem jest inaczej. Jakby to powiedzieć PS pomaga mi przetrwać, gdy zaczynam kręcić odrywam się od rzczywistości. Istnieję tylko ja i pen. Moim celem jest osiągnięcie perfekcji i wyronienie własnego stylu. I póki PS będzie moją "ucieczką" nie zamierzam przestać. No i jak wyżej wspomniano PS to nałóg z którego ciężko się wyrwać:D
Sectienne - |8 Gru 2009|, o 11:45

Jakzabraknie mi :czasu,motywacji. Nie mam pojęcia, kiedy skończę swoją przygodę z penspinningiem. Na razie jestem tylko noobem, który się uczy. Na razie jest wiele tricków, które muszę opanować, więc wątpię, czy mi się to znudzi na razie.
Resher - |8 Gru 2009|, o 13:50

Moim zdaniem to jest jak z rowerem nauczysz sie jezdzic i już to Ci zostaje, a penspinning nawet jak znudzi to odruchy jeszcze zostaną(np. Robienie TA czym sie da)

@down: nie chodziło mi o szpanowanie typu "wyjdz i pokaż" mialem na myśli raczej coś w stylu że po kilku latach np. majac juz rodzine pokazesz sie przy dzieciach rodzinie ze jednak umiesz to i owo bo skill Ci pozostanie(przykład troch nawyrostxD)

Cienki - |8 Gru 2009|, o 14:02

"Goldflame" napisał/a:
@down: Może i masz rację ale samo nauczenie sie kilkunastu trikow zostaje na całe życie i nawet po latach można zaszpanować(taka refleksja)

Jak masz szpanować pen spinningiem to lepiej w ogóle nie kręć (taka refleksja...)

"Rafik" napisał/a:
Gildor: mowisz tylko o tych, ktorzy chca byc najlepsi, co z tymi, ktorzy kreca tylko dla zabawy? Kazda zabawa moze sie kiedys znudzic. W penspinningu mozna osiagnac poziom, ktory cie satysfakcjonuje i juz niczego wiecej sie nie uczyc (jak ja) a potem, predzej czy pozniej (mam nadzieje, ze u mnie pozniej xd) to sie znudzi.

Ja kręcę dla zabawy (chociaż może się inaczej wydawać ;p) od już 2,5 roku i dalej uczę się nowych trików chociaż miałem zapaść (nawet moja mama zauważyła że mi mija ;p) to znowu zacząłem coś nowego klepać. Zerwanie z PS wiąże się raczej z brakiem czasu tudzież znalezieniem innej zajawki. Chociaż wiadomo - to jak z jazdą rowerem, jak masz zwykły długopis to na lekcjach TA czy sonici porobisz ;p

KhaDori - |8 Gru 2009|, o 16:51

"Cienki" napisał/a:
"Goldflame" napisał/a:

Jak masz szpanować pen spinningiem to lepiej w ogóle nie kręć (taka refleksja...)

Lepiej udawać że to nie jest szpanerskie? PS jest bardzo szpanerski i to już tylko twój wybór - czy otwarcie sie przyznasz do tego, czy bedziesz dalej udawał "no co, ja tylko kręce przy znajomych" ;d

A co do tematu, to z ps nie da sie skończyć. Sam kręcę już spory kawał czasu, i mogę to potwierdzić. Faktem jest też to co napisał Duleck, że ciśnienie na poznawanie nowych trików spada prawie-że do zera. Tylko że jeśli kręcisz tyle czasu to potem jesteś w stanie samemu hybrydy wymyślać, i to jest fajne ;) Tak więc - Można skończyć z częstym postowaniem na forum, można skończyć z masowym poznawaniem nowych trików ale nie da się skończyć z pen spinningiem ;)

Arti - |8 Gru 2009|, o 19:59

Z tym po prostu skończyć się nie da. Nie wierzę, że ci, którzy deklarowali na forum swoje odejście od PS widząc podłużny przedmiot nie mają skojarzeń od razu z jednym. Głównym czynnikiem uniwersalności Penspinningu, jest to, że uprawiać można go dosłownie wszędzie, zawsze znajdzie się minutę żeby nawet wykręcić to jedno combo. Można skończyć z godzinnymi treningami, monotonną i ciężką nauką tricków i kombinowaniem nowych hybryd, ale jak już wyżej wspomniano tricków się nie zapomina. Penspinner mając długopis w ręce bez zastanowienia wykorzystuje go do kręcenia, a na swoim przykładzie podam, że od pewnego czasu robię to nawet nieświadomie. Jeżeli chcielibyśmy całkowicie z tym skończyć to bez użycia siły nie ma tu mowy, ale to będzie powracać...
Phantasm - |8 Gru 2009|, o 21:10

Ja zainteresowałem się PS przed wakacjami (albo w trakcie? :/ ) - nauczyłem się TA i mi narazie starczyło. Ale 3 miechy temu znowu na yt się natknąłem na jakiś tutek (bodajże FP Bonkury...) i obejrzałem. Wpisałem w google "penspinning" - oczywiście nasz portal wyskoczył jako pierwszy - kolejność nauki trików... no i się zaczeło :D . Trochę żałuję, że miałem taką przerwę teraz byłbym pewnie o niebo lepszy. Ale i tak się cieszę, że się tym "zaraziłem", nie zamierzam narazie robić przerw, a co dopiero kończyć z PS (wooo... do tego to daleko mi jeszcze ;D ). Staram się to również pokazać wszystkim innym, kręcę na przerwach w szkole (to nie szpan!) - nawet na grach multiplayer typu Quake ustawiam sobie binda: VISIT www.penspinning.pl OR www.ubsp.info (no bo wiadomo, "po polskiemu nie każdy rozumie" :) ). Wydaje mi się, że kto choć raz zetknął się z tym, nauczył się fundamentali, to nigdy nie oduczy się tego.

Arti222 napisał/a:
Penspinner mając długopis w ręce bez zastanowienia wykorzystuje go do kręcenia, a na swoim przykładzie podam, że od pewnego czasu robię to nawet nieświadomie.

Mnie się zdarzyło nawet kręcić kabanosem O.O :D

Pzdr.

Sajsik - |9 Gru 2009|, o 20:55

Da się z tym skończyć. Mi np. się znudziło, bo po 1. Ceny za długopisy jakieś nie powiem skąd. ale 40-100zł To przesada. po 2. Nudne sie to robi, chociaż mimo że skończyłem, to w szkole i tak kręcę zwykłym jakieś TA itp. po 3. Jest to raczej mało takie efektywne itp. tzn. jak ktoś jest botem (peem) to jest sexy, ale dla zwykłego człowieczka to raczej niemożliwe tak dobrze kręcić, a jak ktoś nie chce się zbocić, i kręci "przy okazji" to mu się nudzi, bo nie ćwiczy. I większość ludzi tak robi. Przestaje bo trzeba być botem żeby coś z tego mieć ;d
Itukoni - |9 Gru 2009|, o 21:04

Znudzić się? xD Jak ty kręcisz TA to się nie dziwię ;) Ja od razu za Finger Pass'a się brałem (nawet nie wiedziałem wtedy że się to tak się nazywa) i jazda. Ceny penów drogie? To i tak tani sport. Mój kumpel bawi się RC (samochody na pilot) i taki "lepszy" model spalinowy kosztuje 2 000zł. Elektryczny (podobno najlepszy) około 3 500. 5l paliwa za ~160zł :P
Sajsik - |9 Gru 2009|, o 21:22

Itukoni, Umiem więcej, ale chodzi o to że z tym się nie da rozstać do końca, a to TA to takie wiesz, że sobie siedze na lekcji, i BAM! Sonic ta i inne śmiecie ;d
Fuco - |9 Gru 2009|, o 22:10

"Sajsik" napisał/a:
po 1. Ceny za długopisy jakieś nie powiem skąd.
Ceny za długopisy to zwykle wartość zużytych części plus dosłownie parę groszy za robociznę. Jakoś nikt się nie dziwi, że za deskę na kółkach albo dobrą piłkę ludzie płacą grube pieniądze. Ale to też nie jest żaden argument - dobry penspinner zakręci czymkolwiek. Poza tym jeśli komuś nie odpowiada cena znanych penów - można spokojnie kręcić czymś złożonym z DARMOWYCH długopisów reklamowych, albo jakichkolwiek "śmieci" (plastikowe rurki, cokolwiek). I wcale nie być z tego powodu gorszym, wręcz przeciwnie - oryginalność jest w cenie ^^

"Sajsik" napisał/a:
dla zwykłego człowieczka to raczej niemożliwe tak dobrze kręcić
Łatwo powiedzieć. Myślisz że przykładowo peem jest mutantem? Urodził się z tym? Może jego doba trwa 50 godzin? Ma takie same predyspozycje jak każdy, tylko trochę więcej wiary w siebie.

Poza tym ty byłeś na z góry przegranej pozycji. Jeśli zaczynałeś kręcić nie dla przyjemności a dla sławy albo na pokaz to nie ma się co dziwić że ci się znudziło jak się dowiedziałeś że to wcale nie jest takie łatwe. Jeśli szukasz szybkiej i łatwej drogi do szpanu to źle trafiłeś. Ale odrobina cierpliwości i można spokojnie zaistnieć.

"Sajsik" napisał/a:
Przestaje bo trzeba być botem żeby coś z tego mieć ;d
Trzeba mieć naprawdę ograniczoną wyobraźnię żeby tak myśleć. Na moim przykładzie - nigdy nie zmuszam się do kręcenia, zwykle ograniczam spinning tylko do szkoły bo w domu jest kupa ciekawszych rzeczy do roboty... Jak to jest, że mimo tego sporo osób docenia mój spinning? I ze przede wszystkim sam jestem z niego zadowolony?
FeniX - |9 Gru 2009|, o 22:43

Sajsik, ja nie jestem botem, nie umiem HaiTua x15 i Tw Sonic Bust x1519, a kręcę już 3.5 roku. Nie miałem tutoriali, jak zaczynałem, a jakoś dobrnąłem do tego momentu.

Przez długi okres czasu kręciłem cienkopisem Stabilo z jakimiś częściami z długopisów reklamowych i nie narzekałem. Nie musisz wydawać nic, żeby kręcić - wystarczy trochę wyobraźni. Jeśli się jej nie ma, to rzeczywiście można szybko skończyć.

Jak będzie mi się chciało, to może coś jeszcze dopiszę kiedyś.

Hut - |9 Gru 2009|, o 23:12

Nie zgodzę z Sajsikiem
Cytat:
3. Jest to raczej mało takie efektywne itp. tzn. jak ktoś jest botem (peem) to jest sexy, ale dla zwykłego człowieczka to raczej niemożliwe tak dobrze kręcić, a jak ktoś nie chce się zbocić, i kręci "przy okazji" to mu się nudzi, bo nie ćwiczy. I większość ludzi tak robi. Przestaje bo trzeba być botem żeby coś z tego mieć ;d

Kręcę pół roku, nie umiem prawie nic, w domu poświęcam może 10 min dziennie na PS i mimo wszystko lubię to, a wcale nie jestem Peemem i mi się to nie nudzi.
Odpowiedź na pytanie zawarte w temacie jest chyba oczywista - aż świat się powali i jeszcze dzień dłużej (czy jakoś tak.. ;d)

"FeniX" napisał/a:
Przez długi okres czasu kręciłem cienkopisem Stabilo z jakimiś częściami z długopisów reklamowych i nie narzekałem. Nie musisz wydawać nic, żeby kręcić - wystarczy trochę wyobraźni. Jeśli się jej nie ma, to rzeczywiście można szybko skończyć.

Nie zgodzę się, bo jeszcze 2-3 lata temu każdy kręcił czym chciał. Jakimiś klejami, pałeczkami, a teraz jeśli nie masz chociaż comssy/KT/Bustera czy jakiegokolwiek dość znanego moda to jesteś niczym. Początkujący mimo woli kupują stylisha czy bustera, bo wiedzą, że na stabilo daleko nie zajdą. Kiedyś nie było tej świadomości. Penspinning brnie w stronę komercji. Są już penmawashi, penzgary czy inne Spinzy. Za dwa lata KT będzie opatentowany i sprzedawany w hipermarketach.

Chciałbym zacząć kręcić ze 3 lata temu, chciałbym poczuć ten oldschool B)

nie bijcie za offtop

Rafik - |10 Gru 2009|, o 00:15

Jesli juz mowa o dawnych czasach to ja zaczalem w erze w ktorej byly juz tutki Rarki, Dane Klej okazal sie byc slabym a Rarka byl swiezo upieczonym mistrzem Polski - jendym slowem - nie wczesnie, nie pozno. Na poczatku 2008 roku, jesli dobrze pamietam, profesjonalne peny byly dwa - metal commsa i Dr.KT - a i tak wiekszosc ludzi krecila tym co udalo im sie stworzyc samemu (moj pierwszy pen - metalowa rurka oklejana tasma izolacyjna, na pozniejszym pierwszym meetingu w Opolu nazwany Dr.PL xd mam go jeszcze). Commse kupilem chyba po 3 miesiacach krecenia a KT duzo pozniej i krecilem tylko nim az do wynalezienia Buster Cyla, korego kupilem i czym predzej kolega mi go zgubil xd Powrocilem do tego samego KT i krece nim az do teraz (z pierwotnej wersji zostaly tylko tipy od Fenixa xd). Mam tez commse, ktora sie fajowo kreci a nie jest zadnym zidentyfikowanym modem.
Jesli ktos doczytal do tego momentu to dzieki za wysluchanie historii moich penow xd sa wam bardzo wdzieczne.
Alem ja wylewny xd

BartuuuS - |10 Gru 2009|, o 18:09

Ja dopiero rozpocząłem swoją przygodę z penspinningiem i jak narazie mi się bardzo to podoba i nie mam zamiaru przestać :)
W mojej okolicy jest bardzo mało (możliwe że jestem jedyny :) ) penspinnerów więc narazie będę musiał korzystać z internetu ;)
Ale w końcu jest to forum które bardzo pomaga początkującym i nie tylko ;D

Freestyle - |10 Gru 2009|, o 18:12

ja zaczynałem na ołówku obklejonym izolatkom, potem był SP z gripami beify i tipami hgg od dawa (;;*). a potem... było dużo penów (większość wspaniałych self modów za którymi tęsknie [*], potem Kt, GA, Ballsign, teraz raczej GM CS albo Dr cs na bopdy od pirata ; ). Myślę że penspinning pozostanie w nas przez długi czas, i nawet kiedyś w pracy w jakimś biurze pewnie tez będziemy robić sonice czy ta na zwykłym długopisie ; ) imo to tak jak jazda na rowerze ; )) Pozdro for all.

* Sasjik, nie mów że ceny są z kosmosu, bo patrzyłem na twój sklep i miałeś pare fajnych modów, nie szukaj wymówki ; )

Mikulew - |17 Gru 2009|, o 21:49

Hahah, nawet nie wiem co będzie jutro to skąd mam wiedzieć co będzie za 20lat? Ja nie wiem co ja będę robił jutro to skąd mam wiedzieć do kiedy mam kręcić.
Od dziecka rysowałem, chodziłem na kursy, na zajęcia, wszyscy myśleli i ja też, że pójdę w życiu w kierunku artystycznym, że zostanę malarzem, architektem czy coś w tym stylu. 5 lat chodzenia do Pazerów, 3 lata do Kucaby na akta, i parę lat do Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Sam trenowałem w domu i nagle 16 czerwca 09 rzuciłem to. Dosłownie, do dzisiaj nie brałem ołówka do ręki i nic nie rysowałem. (choć fakt skill pozostaje). Dlaczego? Moja osobista sprawa, po prostu zrozumiałem, że to nie to, że to robiłem, żeby uszczęśliwić rodzinę a nie siebie.
I skąd mogę wiedzieć, że kiedyś znowu coś mnie opierniczy i rzucę PS? Nie wiem.
Jeśli (hehe gierki umysłu) zakocham się lasce i pójdę za nią na koniec świata, czy albo wyskoczy mutant i oderwie mi połowę lewej ręki, koniec PS...
Nie wiem co mi życie przyniesie, ale na pewno nie będę się długo zastanawiał i skoczę w nieznane nawet kosztem PS.
Nie wiemy jakie będzie jutro to skąd wiemy do kiedy będziemy kręcić PS? Skąd? Nie wiem tak naprawdę. Możemy wierzymy umysłowi, który tworzy historię w głowie, że jutro będzie takie jak sobie wyobrazimy ale życie wiele razy pokaże, że jest pozaumysłem i że nie będzie słuchał naszych argumentów.

PS: Kończę PS 21.12.2012r... :D xD

Phantasm - |18 Gru 2009|, o 12:20

Sajsik napisał/a:
chociaż mimo że skończyłem, to w szkole i tak kręcę zwykłym jakieś TA itp.

Ja słowo skończyć rozumiem jako "robić coś, przestać, i już dalej się tym nie zajmować" czyli IMO, skoro kręcisz TA lub Sonici to nie skończyłeś z PS :> Skończyłeś tylko ćwiczyć kolejne tricki, ale z samym PS trudno ci będzie zerwać :] Nawet jak - załóżmy - nie wykręciłeś ani jednego TA przez 10 lat, (wtedy teoretycznie skończyłeś z tym) to jak dostaniesz zajawki, że "o, dawno nie robiłem PS", weźmiesz zwykły długopis do ręki i zaczniesz kręcić TA, no to znowu zaczniesz z PS :) Bo PS to nie jest no-life bust x1827 codziennie - nie zapominajmy że zwykłe TA x1 to też penspinning, to też trick już nie wspomnę że fundamentalny...

Ufo - |18 Gru 2009|, o 16:30

ze mnie bot nie bedzie, jestem zbyt leniwy ;f

ja lubie modowanie i handel dlatego staram sie byc jak najlepszy, nie musze byc mistrzem swiata, Polski, Europy, Radomia w modowaniu, zeby mnie to krecilo ;d

nie wiem kiedy skoncze, pewnie jak pojawi sie lepsza zajawka niz PS

wafel - |20 Gru 2009|, o 09:31

Ja na chwilę obecną kręcę mało, zbyt mało zęby się czegoś nowego nauczyć.
Z PS'em właściwie nie da się zerwać. Gdy widzę na biurku buster to od razu go biorę i zaczynam wykręcać jakiej kąbo. Nie mam zamiaru być botem i uczyć się czegoś cały czas. To czego nauczyłem się do tej pory mi wystarcza i jestem z siebie dumny że wgl czegoś się nauczyłem ( xd ). Ja z ps skończę gdy mama wyrzuci mi peny do kosza ;f

Akeien - |20 Gru 2009|, o 16:14

Ja nie rozumiem tego tematu. Gdybyś chciał skończyć z PS to musiałbyś już nigdy nic nie zakręcić. A tak się nie da, bo to wchodzi w krew. Bierzesz coś do łapy i nie myśląc o tym wiele kręcisz.
Tia ja poświęcam z 10-30 min. dziennie czasu przeznaczonego tylko na PS. Reszta to w szkole kręce byle co. Nie będę nigdy koksem ale to nic. Są ważniejsze rzeczy. Np mam na koncie tyle przeczytanych książek że dałoby się napełnić małą bibliotekę.
Mikulew mądrze gada. Nigdy sie nie wie co będzie jutro. To skąd mam wiedzieć kiedy skończe PS? To tak jakby zapisywać w kalendarzu dnia 19 lipca 2011 kończę z PS i zajme się czymś innym.
Ja nigdy nie skończę może będe kręcił mniej aktywnie ale nie skończę.

Yibas - |21 Gru 2009|, o 13:06

Lol z ps'em skończyc mozna ta jak z wszystkim innym ;f Ja np juz nie krece - nie mam pena,nie robie combosów zadnych itp (zaczne^^) ale robie sobie czasami ta czy tam sonica na lekcji - czy to penspinning? Nie wiem ale wydaje mi się że nie - to tak jakby kopnąć kogoś i nazwać to kikboksem.IMO ps to łączenie w jak najlepszy(najpłynniejszy,szybszy itp itd) sposób tricków wykonywanych długopisem.Więc czy można skończyć z psem? Można.Wszystko może się znudzić tak jak i to.

PS: ktoś tam gadał że można kręcic byle czym nie wydając siana.To kupcie piłkarzowi piłke za dyche z lidla.Owszem niby mozna ale trzeba wiedziec ze byle gownem nic porządnego nie wykręcisz.

Sam - |22 Gru 2009|, o 23:03

"Yibas" napisał/a:
ale robie sobie czasami ta czy tam sonica na lekcji - czy to penspinning?

Tak to jest penspinning. Dlaczego? (odp. Niżej)

"Yibas" napisał/a:
IMO ps to łączenie w jak najlepszy(najpłynniejszy,szybszy itp itd) sposób tricków wykonywanych długopisem.

Ale penspinning wykonuję się z tricków, nieprawdaż? :)

Yibas - |23 Gru 2009|, o 10:35

No chyba napisałem ze kopnięcie nie czyni z ciebie kikboksera a kb składa się z kopnięć.
Chyba mnie nie zrozumiałeś ;f

Phantasm - |23 Gru 2009|, o 14:48

IMO jak ćwiczyłeś kickboxing to wiesz jak dobrze kopnąć i wtedy jak kopiesz to jest kickboxing, wiec jak ćwiczyłeś penspinning i wiesz jak zrobić TA to też penspinning :>
BiaŁy - |23 Gru 2009|, o 21:48

Jak Zacząłem to po kiego czorta konczyc??
Strasznie podoba mi sie krecenie i nie przestane tego robic ..!

dzidek - |23 Gru 2009|, o 22:28

@up
qstra też tak myślał :p

@Cross
ja też, pasujemy do siebie ;>

A na chwilę obecną ja sam nie mam zamiaru kończyć.

Pari - |29 Gru 2009|, o 17:15

Przeniesiono do Triki>Dyskusje
Huini - |10 Sty 2010|, o 16:41

Zacząłem kręcić niedawno.
Nie znudziło mi sięi raczej mi sięnie znudzi...więc po co kończyć? :mrgreen:

Mateo - |10 Sty 2010|, o 19:26

Ja kręce już rok więc dla mnie penspinning to coś więcej niż machanie patykiem to pasja i nie przestane kręcić
Enigma - |14 Sty 2010|, o 13:29

Początkowo jak zaczynałem PS to troche było nudno, bo musiałem x razy robić ten sam trik żeby wkoncu się jego nauczyć.Jak narazie nie zamierzam z tym skończyć podoba mi się to jest to odmienny sport niż wszystkie i bardzo ciekawy,przy nim nie nabawie się żadnej kontuzji jak np: w piłce nożnej.:P
Itukoni - |26 Sty 2010|, o 22:11

Do kiedy? Hmm... Późnej starości naturalnie :dd
19BrainiaC96 - |6 Lut 2010|, o 15:55

Będę kręcił dotąd aż będę tak stary że moje ręce nie będą normalnie funkcjonować. Nawet gdy biorę byle jakiego pena to nie mogę przestać kręcić.
bilus - |12 Lut 2010|, o 13:17

Myśle że każdy kto kręci rok tak naprawdę zawsze będzie kręcił....mimowolnie. Tylko wtedy trzeba rozróżnić spinning aktywny i pasywny:)
sector - |26 Kwi 2010|, o 19:12

Ja jakiś rok temu próbowałem TA się nauczyć, ale nie wychodziło mi więć (niby) dałem se spokój z ps. Ale jakieś 2 tyg temu zdałem sobie sprawę, że w szkole się nauczyłem TA i charge choć nawet nie ćwiczyłem tylko odruchowo to robiłem. Noi tak właśnie znów wracam i myślę, że na stałe :)
Banan - |2 Lut 2013|, o 18:24

Ja, jakieś 4-5 lat temu nauczyłem się FP TA ale jakoś mnie do tego nie ciągło, ale od jakieś pół roku mnie całkowicie wciągło, kręcić będę dłuuugooo...
Rafau - |2 Lut 2013|, o 20:59

Nie nagrywam, nie ucze sie nowych rzeczy ale i tak krece, pewnie z sentymentu, pewnie tez dlatego ze zawsze mam pod reka jakiegos pena, bo duzo tego mam a szkoda mi niektorych sprzedawac. Spinning to cos z czym imo nie da sie calkowicie skonczyc, nawet wujek kuster pierdzieli ile to pena w lapach nie mial, ale ciagle o penspinningu sie da z nim pogadac :P
spinningghoul - |6 Sty 2016|, o 12:06

Jak narazie nie mam zamiaru kończyć :smile: