Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Jak wyjąć back pluga z body Crayola?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tutoriale - Jak wyjąć back pluga z body Crayola?

Adio - |26 Lis 2009|, o 11:30
Temat postu: Jak wyjąć back pluga z body Crayola?
Mam pytanie jak wyjąć back pluga z body Crayola?
Akeien - |26 Lis 2009|, o 11:47

Spróbuj pociągnąć mocno jakimiś kombinerkami czy czymś.Możesz też być drastyczny i wkręcić korkociąg i pociągnąć.O ile to ten backplug o którym myśle
Mariusz - |26 Lis 2009|, o 12:46

Wkładasz nóż pomiędzy body a backpluga i jednym mocnym, pewnym i płynnym ruchem szarpiesz, by wyjąć backpluga.
Precel - |26 Lis 2009|, o 13:40

Ja wkręcam śrubę w backpluga i ciągnę. Polecam też małe kombinerki.
Mojec - |26 Lis 2009|, o 15:12

Ja osobiście używając małych kombinerek poharatałem tylko backpluga... włóż od początku dużą wykałaczkę (taką do szaszłyków) i wypchnij go od środka...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group