Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Cardioid i wariacje
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - Cardioid i wariacje

Phantasm - |18 Lis 2009|, o 17:24
Temat postu: Cardioid i wariacje
Dziś nauczyłem się tricku cardioid. Jeśli się nie mylę to, jest to combo Thumbaround Normal i Wiper.

Czy istnieją jakieś wariacje tego tricku, bo wymyśliłem coś o takim breakdownie: Double Thumbaround > Infinity*. Wygląda to podobnie do zwyklego cardioid. Jeśli coś takiego nie istnieje to czy mogę się nazwać twórcą tego tricku (już nawet mam nazwe) \\m//(^_^)\\m// ?

(* tu mogę wstawić Single, Double, Triple, Single extended etc... albo chociaż wiper)

Mogę też wrzucić na yt filmik pokazujący Cardioid i moją wersję tricku :)

Sobol - |18 Lis 2009|, o 20:09

Po co robić nazwę dla każdego przejścia między dwoma trickami? To jest po prostu Double TA -> Infinity i każdy w temacie wie jak to będzie wyglądać. I jeszcze nazywać to swoim nazwiskiem? W breakdownie comba też nikt raczej nie zapisuje "Cardiod" tylko "TA -> Wiper Rev".
Co by było gdyby każdy nazywał każde przejście nowym trickiem? ;)
"Phantasm" napisał/a:
czy mogę się nazwać twórcą tego tricku

Oczywiście, nazwać się możesz, ale nie jeden już takie przejście robił ;)


Aż mi się przypomniała "Zebra Telescopic", "RSVP MX" i inne mody w "Pokaż swoje peny" złożone z jakichś reklamówek, które autor kiedyś uparcie tak nazywał :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group