Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Poradnik Pen Spinnera by musk!
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

OFFTOP - Poradnik Pen Spinnera by musk!

musk - |16 Lis 2009|, o 18:59
Temat postu: Poradnik Pen Spinnera by musk!
MUSK'S "PORADNIK PEN SPINNERA"


ODCINEK 1 : PODRYWANIE DZIEWCZYN NA GG ZA POMOCĄ INV EMOTEK

Każdy z nas, pen spinnerów na pewno pragnie prędzej czy później wyrwać jakąś laskę. GG jest wyśmienitym miejscem do zrobienia tego - one ciągle na nim siedzą!

Okazuje się jednak, że wyrwanie dupy za pomocą GG to nie jest taka prosta sprawa, jak na pierwszy rzut oka może się wydawać. Przypatrzmy się, co się dzieje, gdy próbujemy to załatwić standardową metodą:



Totalna klęska! Ale co robimy źle, że nasza zawalista blond wybranka z epickimi cyckami i idealnym tyłkiem, wprost z Żabki, nawet nie zwraca na nas uwagi? Przecież nasze rozumowanie jest na pozór bez skazy!

Ale do cholery! Przecież jesteśmy pen spinnerami! Mamy coś, czego nie mają inni. Mamy swoje sposoby, i swoje sztuczki. Użyjmy zatem odwiecznej broni - inverse emotikon!

Inv emoty są tak kreatywne i tak epickie, że oczarują bez wątpienia każdą pannę, jaka tylko nam się wymarzy. Z czymś takim żadna się nie spotkała, i żadna tego nie uraczy, chyba że zostanie naszą panną!

Sprawdźmy zatem, czy ten trik pozwoli nam osiągnąć to, o czym marzymy:



Udało się! Panna jest nasza! Spójrzcie, jakaż potęga wypływa z naszych unikalnych skilli. Nie zmarnujmy jej.

WNIOSEK


Stosuj inverse emoty!

- w podrywaniu dziewczyn
- w wyciąganiu kumpli na piwo
- w rozmowach biznesowych
- w listach do babci
KAŻDEGO DNIA I W KAŻDEJ CHWILI SWEGO ŻYCIA

A będziesz szczęśliwy.

----------
(c) musk 2009


----------
kiedyś zrobię kontynuację ^^

Ufo - |16 Lis 2009|, o 19:03

mam tylko jedno pytanie: czy ta "ona" to sn00p?
Skyler - |16 Lis 2009|, o 19:05
Temat postu: ...
"Envy" napisał/a:
mam tylko jedno pytanie: czy ta "ona" to sn00p?


Albo włączone dwa komunikatory ? ; >

dzidek - |16 Lis 2009|, o 20:19

Czy może Infobot? :D
Gildor - |16 Lis 2009|, o 20:24

Zazdrościcie i tyle ;p
musk - |16 Lis 2009|, o 20:24

Realna dziewczyna, dobra koleżanka ^^
dzidek - |16 Lis 2009|, o 20:26

"musk" napisał/a:
Realna dziewczyna, dobra koleżanka ^^


No właśnie się zastanawiałem co za idiota do mnie pisał..... :p

musk - |17 Lis 2009|, o 21:38

Nie, Dzit. Ty nie jesteś dobrą koleżanką. Pozatym mam Cię zapisanego jako Dzit:** więc wiesz.
Grzesieq94 - |17 Lis 2009|, o 23:07

Niezłe
Warn.

Akeien - |20 Lis 2009|, o 13:50

Nudzi ci się co nie.Ale patent niezły.Czekam na kolejną część.
Mikulew - |20 Lis 2009|, o 17:31

Podrywanie przez internet jest żałosne ale jednak jest rajem dla tych co są nieśmiali i boją się podejść do kobiet i porozmawiać z nimi. Ale tak czy siak taki podryw jest mało efektywny, uda ci się raz z nią spotkać i co??? Męczyłeś gatkami przez neta tyle godzin żeby się potem spotkać
Ja nie mam czasu na takie pierdóły, ja idę do kobiety, która mi się podoba, rozmawiam, dotykam, i albo mi się uda albo nie. Po pierwsze nie muszę się męczyć przez neta, a umówiony jestem w ciągu kilku minut czy spotkań. Po co się męczyć?

W sumie w ogóle nie używam komunikatorów internetowych, jak coś to real i to dopiero sztuka. Bo to jak penspinning, czym więcej kręcisz coraz lepiej ci idzie ale wiadomo są ciągłe upadki xD trzeba umieć się nie poddawać i iść dalej pomimo tego.

Socus - |28 Lip 2014|, o 20:58

zdjęcia nie działają :(
ziomuch - |29 Lip 2014|, o 00:12

Ten co archeolog temat z przed 5 lat
Socus - |29 Lip 2014|, o 01:14

Dostane platynową łopatkę?
Buła - |30 Kwi 2016|, o 21:04

Halo halo!
Zdjęcia wciąż nie są aktualne! :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group