Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Jak założyć kamerę?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tutoriale - Jak założyć kamerę?

Phantasm - |12 Lis 2009|, o 16:34
Temat postu: Jak założyć kamerę?
Witam, mam pewien mały problem, chciałbym nagrać swoje comba - ale nie wiem na czym ustawić kamerę (w zasadzie aparat), żeby mój długopis był "widziany" z góry... Nie mam statywu więc proszę o jakieś inne sugestie. Próbowałem też z wbudowanej kamerki w komputerze, no ale jako że jest wbudowana to nie da sie tak ustawić monitora ;p Z góry dzięki.
Precel - |12 Lis 2009|, o 16:52

Możesz:
-przykleić ją taśmą do sufitu.
-Kręcić na podłodze, a kamerę położyć na biurku/krześle/wieży z książek, następnie przywiązać ją sznurkami do czegoś, by otrzymać oczekiwany kąt.
-zrobić kontrukcje z lego (pozdro Dulek).
-kupić statyw.
-przykleić taśmą/przywiązać sznurkiem aparat do lampki.
-wpaść na własny innowacyjny pomysł, którym podzielisz się z nami!

MrJacob - |12 Lis 2009|, o 17:23

Precel, Troszke to śmieszne :grin: . Statywy drogo nie kosztują. Ale rady Precel, też są dobre. Ja jak pod kontem chciałem nagrać to do lampki takiej na biurko przyczepiłem aparat taśmą klejącą no i gites majonez było. (tylko że nic nie nagrałem bo jak ustawiłem i włączyłem kamerkę to nic mi nie wychodziło :smile: )
macioster - |12 Lis 2009|, o 17:28

Warto zrobić wieże z książek, położyć na górze piórnik, i tam włożyć aparat.
Phantasm - |12 Lis 2009|, o 18:26

Heh, a ja zaraz po napisaniu posta wpadłem na taki pomysł :p Jako, że chodzę na treningi to uczymy się walki na "drewniane kije"... wziałem taki kij, położyłem go na łóżku tak, żeby duża jego część wystawała za łóżko. Drugi koniec przycisnąłem plecakiem tak, żeby kij nie spadł... a na tym końcu co wystaje założyłem aparat gumkami :P no i jest git :p
Exostin - |22 Lip 2017|, o 17:52

Wiem, że już minęło 18 lat od wtedy, ale jakby ktoś szukał obecnie odpowiedzi to polecam też szuszarkę na pranie :D Kładziesz między drutami telefon/apratat i nagrywa od góry :D To samo z deską od prasowania

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group