Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Quadruple infinity
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - Quadruple infinity

PJEHÓ - |11 Lis 2009|, o 18:58
Temat postu: Quadruple infinity
Wiem, że ten trick do niczego się nie przydaje ...
Problem w tym, że nie ogarniam jak zrobić ostatniego passa chociaż próbuję robić go analogicznie do pierwszych trzech. Może ktoś znalazł jakiegoś PRO tutka, w którym to jest objaśnione lub po prostu to wytłumaczy?

Gildor - |11 Lis 2009|, o 19:05

Po primo:
"PJEHÓ" napisał/a:
Wiem, że ten trick do niczego się nie przydaje ...

Wierutna bzdura, każdy trik (a w tym przypadku combo) się przydaje - tutaj mamy pokazane świetne przejście wiperowe do T4.

Secundo: ten pass nie jest taki jak trzy poprzednie, należy bardziej harować pinkym, żeby odpowiednio zrobić wipera z 34. A powrotu z T4 do 12 to ja nie ogarniam do dziś ;d

Mariusz - |11 Lis 2009|, o 19:05

"PJEHÓ" napisał/a:
jak


Jak najszybciej.

Po prostu kciuk spełnia rolę piątego palca. To wszystko, cały sekret. Każdy tutek dobrze to pokazuje. Po prostu skopiuj go na dysk, powtórz 20 razy, spowolnij i git.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group