Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Sonic, Thumbaround, TA Rev, Charge, Infinity, Twisted Sonic
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Fundamentale (Fundamentals) - Sonic, Thumbaround, TA Rev, Charge, Infinity, Twisted Sonic

L@M@[HkC] - |23 Paź 2009|, o 23:05
Temat postu: Sonic, Thumbaround, TA Rev, Charge, Infinity, Twisted Sonic
http://www.youtube.com/watch?v=FTC6pUg0UDg ogladac i komentowac :D
Rouge - |23 Paź 2009|, o 23:13

1. Takich tutoriali jest masa
2. Nie za dokaldnie tlumaczysz niektore tricki
3. Nie umiesz twisted sonica

Tutki znajdziesz na www.pari.pl, tam nie bedzie akcji ze jakiegos tricku sie zle nauczysz..

Made - |23 Paź 2009|, o 23:20

to nie jest twisted sonic tylko inverse twisted sonic ;) pozatym powinienes przede wszystkim najpierw lepiej wyskillowac pozostałe tricki np. TA rev. a dopiero potem robic tutoriale ;) ale licza sie checi ;)
PaoK - |24 Paź 2009|, o 00:22

Według mnie wprowadzasz ludzi w bład, nie wspominajac o nieznajomosci tricku, ktorego chcesz nauczyc co mija sie z celem. Przyłączam sie do Made, wyskilluj najpierw dobrze dany trick a pozniej dopiero staraj sie uczyc innych. Aha i nie ma takiego czegos jak "charga" xd Pzdr.
Paveu - |24 Paź 2009|, o 17:50

Chciałbym dodać, że z filmiku wynika, że nie uczycie się fingerpassa normal, tylko reversa.
Reszta(oprócz tw sonica i fp) jest znośna, aczkolwiek jeżeli decydujesz się na tutorial opisowy, musisz opisać trick dokładniej.

gnomcio - |8 Maj 2010|, o 10:48

ja mam prolem z sonicem powiem to w ten sposób jakby za_sztwywne palce ;( co mam zrobić żeby mi wychodził?? :mrgreen:

Zainstaluj FireFoxa.
Maniek

Maksym - |8 Maj 2010|, o 18:22

"gnomcio" napisał/a:
ja mam prolem z sonicem powiem to w ten sposób jakby za_sztwywne palce ;( co mam zrobić żeby mi wychodził?? :mrgreen:

Zainstaluj FireFoxa.
Maniek


To była najbardziej cięta riposta jaką widziałem :P

Rozluźnij palce trick ten praktycznie sam się robi jak już trochę pokręcisz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group