Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Temat z informacjami na temat długopisów?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Opinie, pytania i prośby, pomysły (Opinions & requests) - Temat z informacjami na temat długopisów?

Kazuke - |26 Wrz 2009|, o 13:30
Temat postu: Temat z informacjami na temat długopisów?
Co wy na to, aby stworzyć temat w którym piszemy jakieś informacje na temat długopisu lub ich szukamy?

Chodzi mi o coś ala "Gdzie co kupić?". Czyli mamy w tagach podane długopisy a po rozwinięci wyświetlają się informacje ( dostępność, cena, używany w moda, zdjęcia, porady itp.).

Ja kiedyś szukałem jak wyglądają Spoko Mini, ale o zdjęcie było ciężko. Znalazłem dopiero w Tutku do "Żółtego" by Pari. Pewnie inni mieli podobne problemy.

Ogólnie chce znać waszą i Administracji opinie.

FeniX - |26 Wrz 2009|, o 13:47

PS Pedia stoi dla każdego otworem: pspedia.penspinning.pl/index.php?title=Strona_g%C5%82%C3%B3wna

Można zrobić reorganizację działu długopisów, żeby było coś takiego, jak na UPSB Wiki (na dole jest link do modów z RSVP) - www.upsb.info/wiki/index.php/R.S.V.P.

Kazuke - |26 Wrz 2009|, o 13:49

Tak, ale PSpedia stoi. Umarła. :d
FeniX - |26 Wrz 2009|, o 13:50

Więc dlaczego tego nie zmienisz? Gadać potrafi każdy, robić się nie chce nikomu. Przecież każdy może edytować PS Pedię.
Kazuke - |26 Wrz 2009|, o 13:53

Zmusić się do napisania artykuły jest ciężko. A tak to po prostu jak ktoś wrzuci w temacie, że waga jego wynosi tyle i tyle itp. To jak już jest dużo informacji, można wrzucić na PSpedie.

Jeśli pomysł upadnie. Biorę się za PSpedie.

LesnyDziad - |26 Wrz 2009|, o 16:26

Pomysł upadnie bo napisałeś dokładnie o tym, do czego służy PSpedia: do zbierania informacji, ogólnych i szczegółowych, z wszystkich dziedzin penspinningu. Proponuję zacząć od teraz. ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group