Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Tutorial] ThumbAround Harmonic
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - [Tutorial] ThumbAround Harmonic

Aragon77 - |4 Maj 2007|, o 17:29
Temat postu: [Tutorial] ThumbAround Harmonic
Moj pierwszy tutek :)

Padlo na Thumbaround'a Harmonic'a :)

Link:
YouTube

Czekam na zjazdy/pochwaly/rady, niepotrzebne skreslic xD :) .

bulvers - |4 Maj 2007|, o 18:39

Mi sie podoba :D Chyba niczego nie brakuje
Raziel - |4 Maj 2007|, o 18:58

wszystko jest, brawo :D tylko naprawde myslisz ze potrzebny tutek do thumbaround harmonic?
Aragon77 - |4 Maj 2007|, o 19:18

"AsukA" napisał/a:
wszystko jest, brawo :D tylko naprawde myslisz ze potrzebny tutek do thumbaround harmonic?


Wydaje mi sie, ze sie przyda, bo sam umialem TA i TA rev, i na poczatku ciezko bylo zlozyc to w TAh :) .
Tutaj jest pokazany TAh z roznych stron i mam nadzieje, ze komus to pomoze ;)

Poohatek - |4 Maj 2007|, o 19:21

Spoko tutek, bedzie chyba +5 ;]


Btw. Fajna myszka ;)

Routtuqe - |4 Maj 2007|, o 19:30

brawo za tutek -6
Poohatek - |4 Maj 2007|, o 19:32

Hehe, lol :mrgreen: No nie badĹş taki :D Dodaj mu z 0.2222 pkt ;)
Dulek - |4 Maj 2007|, o 20:29

Dobry tutek. :) Nie ma lewej reki. :P

Poohatek PS: musiales wcisnac ten nikomu nie potrzebny post? :o

Poohatek - |4 Maj 2007|, o 20:50

Ej no co sie wszyscy czepiaja mnie ostatnio ?? Co jedna wypowiedĹş to ktos mi pisze ze mu sie nie podoba, nie kumam was.. Jezeli myslicie, ze nabijam posty to sie mylice, admin moze mi nawet wyzerowac licznik i tyle, mnie nie obchodzi ilosc postow czy ranga, ja po prostu sie wypowiadam....
Aragon77 - |4 Maj 2007|, o 21:03

"Poohatek PS" napisał/a:
Ej no co sie wszyscy czepiaja mnie ostatnio ?? Co jedna wypowiedĹş to ktos mi pisze ze mu sie nie podoba, nie kumam was.. Jezeli myslicie, ze nabijam posty to sie mylice, admin moze mi nawet wyzerowac licznik i tyle, mnie nie obchodzi ilosc postow czy ranga, ja po prostu sie wypowiadam....


Heh... wedlug mnie posty na forum powinny cos ze soba wnosic, byc zwiazane z tematem ;|, ale te ktore ostatnio piszesz to jest zwykle postowanie (poszczenie ? ;d) ;|.

"Poohatek PS" napisał/a:
Hehe, lol No nie badĹş taki Dodaj mu z 0.2222 pkt


Czy to cos wnosi do tematu ;>

To jeszcze jakos da rade przepchac, ale dla mnie mistrzostwem jest

"Poohatek PS" napisał/a:
No wlasnie :(

w tematcie http://penspinning.pl/php...php?p=8482#8482

Nie no, czasami zastanow sie przed wyslaniem posta, czy ten post wnosi cos do tematu :]

Wracajac do tematu. Dulek nie umiem TAh'a lewa reka :)

FeniX - |4 Maj 2007|, o 21:10

Nie musisz umiec go lewa reka - wystarczy dac lustrzane odbicie tego nagranego prawa. ;)
Rarka - |4 Maj 2007|, o 21:10

zeby byla jasnosc: jestem tego samego zdania, co Aragon, tylko on to za mnie powiedzial:P
To ma byc ostatni post na temat nadmiernej aktywnosci Poohatka. Oglaszam koniec dyskusji na ten temat, przez Poohatka, jak i przez innych uzytkownikow i prosze Poohatka o wypowiadanie sie z przemysleniem; zanim cos napiszesz, przemysl, czy to jest konieczne. Pomysl o innych, ze innym to troche utrudnia komunikacje na forum. (tak, ty jeden moze nie az tak bardzo, ale jakby bylo was 5, czy 10...)

Co do tutka: Gut :P A co do lewej reki, to niektore programiki maja opcje odwrocenia video. Ale to az tak bardzo nie jest potrzebne.
Ale i tak uwazam, ze tutek do harmonica nie jest za bardzo przydatny:P

Raziel - |4 Maj 2007|, o 21:56

widze ze rarka jestes tego samego zdania co ja :D ale jakies punkty mu sie za to naleza pomeczyl sie troche chlopak :P :D ;)
Śledź - |4 Maj 2007|, o 22:02

juz tyle sie naogladalem roznych filmikow i kombinuje ale plynnie nie wychodzi, te pchniecie palcem 2 koslawe... echhhh

tutek dobry dosc, postaram sie pocwiczyc troche w najblizszym czasie.

co do poohatka to ja bym mu proponowal shoutbox mimo wszysyko

FeniX - |4 Maj 2007|, o 22:04

Nie musisz umiec go lewa reka - wystarczy dac lustrzane odbicie tego nagranego prawa. ;)
dante - |4 Maj 2007|, o 22:09

Za tutek +5 pkt, a jezeli chodzi o przydatnosc to wedlug mnie kazdy tutorial jest potrzebny i za kazdy naleza sie punkty.
Aragon77 - |4 Maj 2007|, o 22:38

Dobra juz jest filmik z lewa reka ;D, jak ja sie szybko na niej TAh'a nauczylem ? xD :P :)

Jest w 1 topicu, a jak ktos jest za leniwy to ma tutaj:

YouTube
:)

Nie wiedzialem ze WMM ma takie opcyje xD :)

Virooz - |5 Maj 2007|, o 18:03

NO fajny tutek. I dokladnie wszycho opisane i pokazane. GJ :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group