Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Backaround
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - Backaround

shift - |3 Maj 2007|, o 15:14
Temat postu: Backaround
Mam problem z backaround :/ i tu mam prosbe do was :
Co robiliscie jak mieliscie roznorakie problemy z bckaround
Moze jakies cwiczenia ? cokolwiek prosze o rade
(szukalem na forum ale nic ciekawego nie bylo)
Udaje mi sie ten trik raz na jakis czas ale to nie to .

Raziel - |3 Maj 2007|, o 16:21

jezeli wiesz jak trzymac to juz cos :) teraz wyprostuj index'a i w tym samy czasie sprubuj zatoczyc takie kolko ( tak jakbys naciskal pen w dol i do gory) :P , middle powinien byc lekko zgiety , i przechylasz tez troche reke ale nie zamocno, to wszystko, nie wiem co wiecej powiedz
Poohatek - |3 Maj 2007|, o 16:57

Heh, ja sie tego uczylem z 2 dni... Dosyc prostu trik, radze miec ciezkiego pena na poczatek, latwiej wprawic go w ruch ;) Potem idzie z gorki, jak pen bedzie na gorze dloni to podnies ja leciutko w gore, zeby docisnac pena i wtedy go zlap. W sumie to musisz zrobic taka jakby spirale ta reka. :mrgreen:
shift - |3 Maj 2007|, o 19:32

dzieki chlopaki za rady napewno sie przyda ;] po radzie Asuki
jzu sie zaczelo ladnie krecic ;]

sebgar - |12 Lis 2009|, o 16:32

ja też chciałbym sięjego nauczyć ale nie wiem o nim nic czy mógłby ktoś wkleić tu jakiegoś tutka :?:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group