Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Pytanie o program do edycji wideo
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tutoriale - Pytanie o program do edycji wideo

Wu - |2 Wrz 2009|, o 19:03
Temat postu: Pytanie o program do edycji wideo
Chodzi mi o jakiś dobry, darmowy Program do przeróbki video . Nie chce fes specjalny tylko taki bym mógł dodać napisy i muzyke :mrgreen: Jak zły Dział to sorry nie wiedziałem gdzie dać . Wielkie dzięki
za odpowiedzi
Mistrzu, naucz się nazywać sensownie tematy.

Mikulew - |2 Wrz 2009|, o 19:32

Windows Movie Maker!!!

A tak to pobaw się w Sony Vegas 7.0 czy lepsze edycje na początek

Grzesieq94 - |3 Wrz 2009|, o 11:54

Ja radzę Sony Vegas Pro 8 lub 9 (więcej efektów). Można tam bardzo prosto nawet ciekawe efekty zrobić i jest ich sporo. A jeżeli Cię to bardziej wkręci gorąco polecam Adobe After Effects CS4 http://szablony.freeware.info.pl/wirtualny.html
Itukoni - |3 Wrz 2009|, o 19:59

Też na początek (jeśli tylko napisy i muzyka) polecam Windows Movie Marker'a którego masz już bezpłatnie na swoim PC ;) (tak przypuszczam). Jeśli coś lepszego to wspomniany wyżej Sony Vegas Pro :mrgreen:
Sajsik - |4 Wrz 2009|, o 15:22

ToMaL, wszyscy mojego brata kumple co robią filmy np. z cs, używają sony vegas i windows movie maker ;p

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group