Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - s777 MX - oficjalny, poprawny tutorial od s777
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Modyfikacje Zatwierdzone - s777 MX - oficjalny, poprawny tutorial od s777

FeniX - |17 Sie 2009|, o 11:34
Temat postu: s777 MX - oficjalny, poprawny tutorial od s777
Niedawno s777 nagrał tutorial do s777. Po obejrzeniu go stwierdziłem, że trzeba go tu umieścić i wywalić stary, żeby ludziom w głowach nie mieszać


Wersja HQ na YouTube

sleep - |26 Gru 2009|, o 20:03

Złożyłem go i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony, robiłem go na stabilo trio i nie wiedziałem na jaką długość przyciąć bo nie znam dokładnych parametrów więc przyciąłem na taką jaka była w recenzjach, czyli 19,5cm kręci się wygodnie, polecam każdemu.
sp3cu - |26 Gru 2009|, o 21:00

Wszystko mam, ale brakuje tego capa, z jakiego dlugopisu powinien być
Pieniek - |26 Gru 2009|, o 21:45

s777 sam nie wie z jakiego markera to cap :P

Ale Envy ostatnio je znalazł, ale nie chce mi się szukać tego zdjęcia, znalazł w jakimś super/hiper/ubermarkecie.

@DOWN - to NIE są Stabilo Trio. Przynamniej nie w tej wersji s777 mx'a. W starszej wersji się ich używało, one nie mają takiego paska na górze jak te w filmie. Teraz s777 znalazł jakiegoś markera-nołnejma i użył go do tutoriala. Widocznie mu się bardziej spodobał i tak mamy drugą wersję s777 mx'a.

Z tego co widziełem na UPSB itp. to tylko Envy miał dokładnie te, które trzeba.
A trochę się na tym znam.

HeviŁoś - |27 Gru 2009|, o 21:48

Cytat:
s77 sam nie wie z jakiego markera to cap :P

On może nie ale można troche poszukać i nawet można znaleźć na sell. ;)

Cytat:
Wszystko mam, ale brakuje tego capa, z jakiego dlugopisu powinien być

To są te pisak tzw Stabilo Trio, są bradzo popularne tu masz link do konkretnej aukcji jednego z Użytkowników PPP >Klik<

[Nawet jest napisane do czego są najczęsciej używane ;) ]

Flurry - |28 Gru 2009|, o 18:46

Mod nawet fajny muszę sobie skołować g1 i raczej sobie zmoduje.
Karol12321 - |12 Lis 2010|, o 20:34

Czy zamiast g1 gripa mogę użyć zwykłego g1, ew. na g1 nałożyć kawałek gripa hgg?
Pieniek - |13 Lis 2010|, o 10:13

Możesz użyć zwykłego G1 i nic nie dodawać, bo jak nałożysz gripa to i tak różnicy większej nie będzie widać. Może być czuć mniej gripa z przodu, najlepiej jest używając G1 Grip.
Karol12321 - |14 Lis 2010|, o 08:31

Chodziło mi o to, czy COG będzie COP?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group