Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Selfmod, jeszcze bez nazwy
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - Selfmod, jeszcze bez nazwy

Lorenzo - |15 Sie 2009|, o 12:12
Temat postu: Selfmod, jeszcze bez nazwy
Ema.
Wstęp
Więc, byłem ostatnio w CH Arkadia, znalazłem takie fajne mazaki z długim capem ;) . Kupiłem, w przekonaniu że to Super Tipsy, za 12-pak 14,99 . Jednak okazało sie że to nie to. Nie poddałem się :wink: . Modowałem, modowałem , a efektem mojej pracy jest :

Mój selfmod









Potrzebne części
2x Crayola supertips superwashable
1x pentel hgg
1x insert

Dodatkowe części
jakieś gripy (polecam anyballe)
2x uniball signo

Narzędzia
1x ostry nóż
1x młotek
1x taśma teflonowa







1. Rozbierz hgg na części

2. wyjmij backplug z hgg

3.Rozgrzej nożyk i utnij przód body hgg na długość 1.5 cm, lub weź młotek i rozwal nim przód body hgg, tak żeby została tylko część tego "gwinta".

4. Owiń przód i tył body hgg taśmą teflonową.

5. Włóż insert.

6. Gratulacje, skończyłeś body.









1. Zdejmij capy z Crayoli.

2. Załóż capy na body.

3.Gratuluję, skończyłeś robić mojego selfmoda, jeżeli chcesz go ulepszyć, rozwiń spoiler dodatkowo.








1. Potnij anyballe w dowolnym schemacie.

2. Załóż je na capy.

3.Rozkręć uni signo.

4.Weź tipy od signo i włóż po jednym do każdego capa. Jeżeli nie będą sie trzymały, owiń je taśmą, później włóż.

5. Załóż capy na body.




Gratuluję, skończyłeś właśnie tworzyc mojego moda. Miłego kręcenia ! ;]

Jeżeli zauważycie jakieś błędy, literówki etc., to pw pl0x, na szybko pisałem.
Foty dodam wieczorem.

gumix - |15 Sie 2009|, o 12:24

no proszę, bardzo kreatywnie, już wcześniej widziałem te pisaki, ale nie wiedziałem czy można coś z tego zrobić dlatego nie kupowałem, ale wygląda bardzo apetycznie tym bardziej, że koszty nie są duże, gdyż większości z nas body od hgg zostają po jakiś modyfikacjach (czyt. np. Mx-ach)

gratki za selfa ;]

Olek - |15 Sie 2009|, o 12:44

Pen jest fajny ale odczuwam wrażenie że jest bardzo mała powierzchnia do kręcenia ale może tylko mi się tak wydaje.

Jeśli mógłbyś podać jakieś dane wagę itp.

Lorenzo - |15 Sie 2009|, o 20:18

Przypominam o konkursie na nazwę, nagrodą jest ten oto selfmod.
Konkurs do 20 sierpnia, 23.59.

Chlebny - |15 Sie 2009|, o 20:31

Mod wygląda całkiem ciekawie i dobrze pewnie się nim kręci. Pochwalam inicjatywę wykorzystywania nowych części.

Na nazwę proponował bym: Hybrid Crayola Grip (HCG).

gumix - |16 Sie 2009|, o 10:44

propozycja na nazwę:

"Hybrid-Yola" (nazwa moda bez dodatków)

składowe nazwy:

Pentel Hybrid Gel Grip + Crayola

hajtus - |16 Sie 2009|, o 19:43

Propozycje nazw:
- Superwashable CYL
- Super CYL
- Superwashable Crayola Mod
- Superwashable Mod
- Super CYL Mod
- Superwashable Hybrid CYL
- Super Hybrid CYL
- Superwashable Hybrid Crayola
- Super Hybrid Crayola
- Super HGG Mod
- Superwashable HGG Mod
- HGG CYL
- HGG Crayola
- Super HGG CYL
- Super HGG Crayola
- Superwashable HGG CYL
- Superwashable Crayola
- Crayolative Mod (od Creative)
- Superwashable Crayolative Mod
- Super Crayolative Mod
- Hybrid Crayolative Mod
- HGG Crayolative Mod
- Super HGG Crayolative Mod
- Superwashable HGG Crayolative Mod
- Super Hybrid Crayolative Mod
- Superwashable Hybrid Crayolative Mod

uff... :roll:
Podoba mi się. :wink:

Zege - |16 Sie 2009|, o 20:34

Daj Lorenzo mod albo Lorenzo Crayola mod
hajtus - |18 Sie 2009|, o 15:07

http://www.upsb.info/foru...showtopic=22221 - A jednak body się nadaje :D

[ Dodano: Czw 17 Wrz, 2009 ]

Może Lorenzo napisał by wreszcie która nazwa zwyciężyła i wysłał do osoby która ją wymyśliła, moda? Coś mi się zdaje że Lorenzo nas oszukał z tą nagrodą :evil:

dzidek - |17 Wrz 2009|, o 19:36

Wygląda całkiem przyzwoicie i jestem ciekawy jak sie nim macha, moze kiedys sobie taki sprawie ;)
Co do nazwy, podoba mi sie Crayolative Mod ;p

Kopik - |7 Wrz 2012|, o 10:37

ładny, bardzo ładny... Chyba na pewno go złożę bo te dziwne super tipsy mam. Zastanawiam się czy tipy od hgg nie wejdą "pod" cap'a?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group