Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Tutorial --> Twisted Sonic Multiple Bust by Karol
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - Tutorial --> Twisted Sonic Multiple Bust by Karol

Karolnovy - |7 Sie 2009|, o 16:36
Temat postu: Tutorial --> Twisted Sonic Multiple Bust by Karol
bardzo stary tutorial, bo miałem nagrać sound, ale nie wyszło ^^
http://www.youtube.com/watch?v=V6EUjY4sBHM

Wu - |1 Wrz 2009|, o 15:13

Fajny tutek , dobra jakość . Pokazany ruch pena na obu rękach :D Mogę zacząć sie uczyć ;D
Mojec - |1 Wrz 2009|, o 19:54

Jest to pierwszy tut do multiple busta który mi na prawdę pomógł...
Kazuke - |2 Wrz 2009|, o 14:19

Jednym słowem świetny! Dzięki niemu udało mi się zrobić 2 Busty :P . Niech karolnovy ma się na baczności!

Plusy:
+ dobrze pokazany trik,
+ brak wykonywania zbędnych trików ( tak jak w tutkach Cichego i innych ),
+ dobrze opisane

Minusy:
- muzyka trochę głupia,
- brak głosu ( jeśli nie lubisz swojego głosu to użyj Audacity ),

Sylkin - |8 Wrz 2009|, o 15:46

No, nareszcie ktoś zrobił dobry tutrorial do multiple bustów... 2-3 już mi regularnie wychodzą, 4 czasami ale potem mam barierę, nie da rady więcej. W każdym bądź razie dzięki, na pewno przyda się początkującym, szczególnie że TW multiple bust to dość efektowny trick i dobry na finishera.
Kszaczek - |8 Paź 2009|, o 21:36

Nie wiem czy to dobry temat, ale nie chcę śmiecić zakładając nowy więc zapytam tu. Nie wiem czy padło kiedyś gdzieś takie pytanie już na forum. (jak tak to sorry :roll: ) Chodzi o to czy przy 2nd bust- cie mogę dotknąć (podbić) pena środkowym palcem, czy jeśli tak robię to to nie jest bust i czy mam działać tylko indexem? W tutorialach raczej nie mogę tego dostrzec :neutral: .
Tak btw. Siema, Artek jestem xD

Chlebny - |9 Paź 2009|, o 20:12

Rób jak Ci wygodniej, obojętne jest to czy go podbijesz midlle'm czy będziesz go obkręcał wokół indexa. Każdy robi busty inaczej, ponieważ kazdy ma inny styl.
Akeien - |2 Lis 2009|, o 08:54

Ma ktoś jakąś rad na to żeby robić prosto busty?

Spox już poszło chociaż robie te busty całkiem inaczej i ĆĆĆ to nie dokońca prawda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group