Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Suby od M&G
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Długopisy i inne takie - Suby od M&G

Pieniek - |25 Lip 2009|, o 17:24
Temat postu: Suby od M&G
Ostatnio zauważyłem, że duża część nowo odkrytych subów jest firmy M&G. Większość z nich to tanie suby znanych długopisów i przy odrobinie szczęścia można je znaleść w Polsce.

1. BP-0150i "Swing" - milky grip od Lakubo/Laknocka
CLICK
Miałem go - jest dobrym subem.

2. BP-1191 "Click Ball" - chyba też clear/milky grip od Lakubo/Laknocka
CLICK

3. BP-0050 "Juicy" - wygląda jak Anyball grip nie podzielony na segmenty ^^
CLICK

4. BP-0170 "Alpha" - czyli Zebra F-301 z gumowym gripem
CLICK

5. GP-0096 "Hi-Touch" - sub Hi-Tec C (nawet nazwe zerżneli :P ). Ciekawe czy z takim samym tipem?
CLICK

6. MP-0120i "Wit" - grip taki jak od GripMatica
CLICK

7. GP-8670 "X-Power" - grip do Tormado Moda!!
CLICK

8. Jeden z userów PPP pokazywał kiedyś body do Tornado, też od M&G, ale nie znalazłem go na ich stronie.

Mam nadzieję że mój artykuł się przydał.
Pozdro!

mrasio - |27 Lip 2009|, o 15:39

CHciałybm jeszcze dodać, iż ostatni długopis na twoim spisie, ma tip praktycznie identyczny, jak ten z Dr.Kt xd.
Pewnie tylko waga inna.

Fajny poradnik, czyli znów przez was się muszę przejechać po mieście xd.

Creven - |27 Lip 2009|, o 21:33

"marou" napisał/a:
CHciałybm jeszcze dodać, iż ostatni długopis na twoim spisie, ma tip praktycznie identyczny, jak ten z Dr.Kt xd.
Pewnie tylko waga inna.


A może i nie.
Cytat:
Nierdzewna szwajcarska końcówka Premec

Jeśli piszą że nierdzewna to musi być metalowa.

IronShadow - |27 Lip 2009|, o 22:56

Ale nierdzewna może być np. sama końcówka wkładu, a sam tip może być nawet plastikowy. Najlepiej niech się wypowie ktoś, kto je ma, czy plastikowe, czy metalowe.
inVerso - |27 Lip 2009|, o 23:52

KLIK
Grip RSVP



KLIK
Chyba bialy backcap do RSVP (?)



KLIK
Zdaje mi się że Signo tip?

Rouge - |27 Lip 2009|, o 23:58

Ale zerzneli jet streama ! No nie
Fuco - |28 Lip 2009|, o 12:49

Podróbka jetstreama do niczego się nie nadaje - sprawdziłem :f
Rouge - |28 Lip 2009|, o 13:27

Grip dr.grip american version

KS Online Sporty

Zege - |2 Sie 2009|, o 17:30

Thx pieniek, wszędzie szukałem jakichś podrubek żeby złożyć tornado moda, jeszcze tylko body^^ i jest bardzo dużo subów do długopisów które szukałem.
senQ - |2 Sie 2009|, o 17:50

"Zege" napisał/a:
Thx pieniek, wszędzie szukałem jakichś podrubek żeby złożyć tornado moda, jeszcze tylko body^^ i jest bardzo dużo subów do długopisów które szukałem.

Body do Tornado od M&G jest dostępne w Polsce, mam do nich dostęp. To capów jak na razie nikt nie znalazł. Części do Tornado to nie podróbki, w tucie na UPSB używają przecież długopisów M&G.
Jeśli chodzi o tego X-Power i jego cudownego tipa, to niestety jest full plastik, do tego troche mniejszy od tipa Dr.Grip i różniący się nieznacznie kształtem.

@down: Do subów to ja też mam dostęp, chodzi o orginalne capy z M&G
@2x down: długopisy z M&G to nie suby do Tornado tylko orginalne, użyte w tucie długopisy http://www.upsb.info/foru...0288&hl=tornado - przyjżyj się pierwszemu obrazkowi w tutorialu.

Zege - |3 Sie 2009|, o 09:13

Ja mam dostęp do subów capów do tornado moda;)
pkpioro - |3 Sie 2009|, o 09:45

bardzo fajne te suby ale wiecie że wszystko co oryginalne to lepsze bo np zrobisz sobie tornado moda z tych M&G i upadnie ci kilka razy i ci się złamie ale same peny fajne bo sam mam te niby dr gripy i grip jak dla mnie może być użyty do waterfalla co może zrobie za pare dni jak przyjdzie mi paczka z reynoldsami i 2x dr gripy żeby porównać czy lepiej mieć dr gripa orginałna waterze czy suba od M&G

/Pamiętaj o interpunkcji!
Sub nie koniecznie oznacza coś słabszej jakości- aczkolwiek w większości przypadków rzeczywiście tak jest.
Maniek

Wikam - |4 Sie 2009|, o 14:53

:O Ja nawet nie wiedziałem że jest tyle subów od M&G. Sam mam dostęp do tych X-Power :D jakby ktoś chciał na pw niech pisze :D a ten hi-touch ma inny tip :D ale nie jestem pewien w 100% :D

[ Dodano: Sro 23 Wrz, 2009 ]

Odgrzewam bo znalazlem capy do tornado
http://www.mg-pen.pl/inde...emart&Itemid=13

tez m&g a zwą się GP-1151 "Sensitive" mam nadzieje ze pomoglem

macioster - |5 Gru 2009|, o 18:34

Hi-Touch jest to niczego,tip plastik.
dziś znalazłem znalazłem podróby dr.gripów g-speców, i to kolorowych!
Są lepsze od japońskich,kosztują 73 gr.
Po więce odwiedź "Pokaż swoje Peny".

ReapeR - |15 Gru 2009|, o 21:01

macioster12 mógłbyś podać nazwę tych podrób g-speców, lub ewentualnie jakieś bliższe zdjęcie ?
Pieniek - |18 Gru 2009|, o 21:51

Znalazłem kilka penów na ich oficjalnej stronie:

1. ABP85204 "Yinxiamo" - kolorowy sub Dr.Gripów G-Spec
http://www.mg-pen.net/ABP85204.htmlCLICK

2. FBP01509 "Parade" - kolorowe suby grips od Lacknoka/Lakubo (green, skyblue, pink, black)
CLICK

3. AGP21403 "Keneth C3" - być może suby gripów z Hyper Jelli/Jimnie (yellow, red, blue, light blue, WHITE)
CLICK

f3ken - |18 Gru 2009|, o 23:21




Ja znalazłem coś takiego. Kupiłem je za 2,10zł za sztukę. Czy ktoś z Was spotkał się z tymi długopisami M&G ?

ola98 - |18 Sty 2010|, o 17:02

Mam dostęp do tych subów Dr.Gripa

http://www.mg-pen.pl/inde...emart&Itemid=13

Jest niezły mówię wam jednak nie wiem jak porównywalny do prawdziwego Dr.Gripa bo jeszcze nie posiadam a no i ja mam dostęp tylko do kolorowych wersji kosztuje u mnie 2.50 PLN :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group