Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Product SC Mod
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Modyfikacje Zatwierdzone - Product SC Mod

Ufo - |15 Lip 2009|, o 19:11
Temat postu: Product SC Mod




Dane:
Waga: 12g (trochę cięższy niż RSVP MX)
Długość: 19,5cm
COG=COP

Materiały:
1 M&M/CT body
1 maly cap z CT/KT
2 gripy HGG (jeden z nich nie musi byc caly, bedzie potrzebne tylko 4-5mm)
1 HGG Tip
1 Signo tip
2 anyballe/shabity-s/profile
1 backplug z comssy

1. Wyjmij backplug i wklad z mm/ct i zastap go backplugiem od comssy. Od razu nie będzie pasował, więc owiń go taśmą.



2. Wsadź tipa z signo do malego capa z CT/KT i na to 9 pasków anyballa.



3. Teraz cap RSVP:
- najpierw wsadź tip hgg
- do tipa włóż 4mm hgg (tutaj zaznaczylem o które miejsce chodzi => http://img238.imageshack....79/77925887.jpg )
- na to nałóż drugi grip hgg (wpierw odetnij ring)
- dodaj 1 pasek anyballa/1mm gripa z hgg



4. Nałóż trochę taśmy z przodu M&M/CT, tak aby mały cap z CT/KT idealnie nachodził na body. Najpierw nałóż ring z HGG a pozniej 3 paski anyballa.



5. Teraz nałóż wcześniej przygotowany mały cap na body. Gratulacje, ukończyłeś Product SC Mod.


Laki - |15 Lip 2009|, o 20:07

Ładnie wygląda :) Posiada dobre przyczepne body i gripy.
Tylko jak z momentum? Ile kosztuje całość?

ZeUs - |15 Lip 2009|, o 20:30

@UP Podejrzewam że koszt to około 60 - 80 złoty.

Ładnie zrobiony mod, jestem ciekawy jak się nim kręci.

Ufo - |15 Lip 2009|, o 20:37

cena jest zalezna od materiałów, na stronie penwisha jest po 10,11 i 15$ czyli jakies 30-45 zł
Karol12321 - |25 Lis 2010|, o 06:55

Kręciłem nim na meetingu i mało co na nim siadało, za podobną cenę lepiej kupić ayatoriego.
Tayfun - |25 Lis 2010|, o 15:09

Karol12321 moim zdaniem ten mod jest dużo lepszy niż ayatori :) I Ładniejszy
Karol12321 - |27 Lis 2010|, o 21:02

Czy ja wiem, dla mnie body z CT jest jakieś takie nieprzyjemne.
Mormegil - |28 Lis 2010|, o 09:25

To zamień na Body Ac/M&M :facepalm: Jest to IMO jeden z najlepszych Sc modów i jest dość tani.Mam na body AC.
Karol12321 - |28 Lis 2010|, o 09:31

Przecież w tym prawie nie ma różnicy :facepalm:
Mojec - |28 Lis 2010|, o 13:13

może tak ci się wydaje ale uczucie w dotyku jest inne, najpierw sam sprawdź a potem pisz :facepalm:

a i mój podpis przeczytaj i żałuj

.:Sliper:. - |25 Gru 2010|, o 20:27

Moge dac cos innego zamiast tego 4-5 milimetrowergo fragmentu grip hgg np grip grip matica??
Mojec - |26 Gru 2010|, o 11:09

tak, zbytnio nie zmieni to i tak dobrego rozkładu masy^^

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group