Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Rarka, Fafik, Krupek "Our hobbies"
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - Rarka, Fafik, Krupek "Our hobbies"

Rarka - |18 Kwi 2007|, o 19:22
Temat postu: Rarka, Fafik, Krupek "Our hobbies"
Witam.
Jak widac po temacie, jest to kolejny film z serii Rarka Studioz. Dzis mamy wersje "Rarka i przyjaciele"
Moze byc troche przydlugawy, ale polecam obejrzec, bo nastepny bedzie za dlugi czas:P
Wszelkie komentarze mile widziane.

Pozdrawiam w imieniu moim i reszty ekipy.

http://www.youtube.com/watch?v=OoJ8HogxKvA
http://video.google.pl/vi...796813465&hl=pl

Zaliwaja - |18 Kwi 2007|, o 19:37

No jestem pod wrazeniem, pomysl fajny choc nie widac tam zbyt duzo trickow, Tak bardziej chyba zeby zareklamowac parkurowcom Penspinning.
mysza - |18 Kwi 2007|, o 19:38

Najs. :) Gratuluje roznorodnosci i oryginalnosci zainteresowan. Jedno male zastrzezenie: w wiekszosci scen na zewnatrz slabo bylo widac spinning.

Ostatnia scena i ta z zonglowaniem dlugopisami rzadza. ;)

gumix - |18 Kwi 2007|, o 20:12

Rarka zajebisty filmik :D mnie sie strasznie podoba :D
a zaglerke to zapewnie opanowana masz nie tylko dlugopisami
ehh...

pamieta sie czasy jak sie zaglowalo jablkami, pomaranczami a potem
harpunem :P no nie FeniX XD

a co do krecenia i do Parkour to naprawde fajna sprawa
kurcze trzymajcie tak dalej :D

przemo - |18 Kwi 2007|, o 20:35

no filmik nawet nawet, dotrwalem do konca nie nudzac sie :P
ladnie machasz nawet, taki styl mi sie podoba , sam tak probuje krecic.
i zazdroszcze ci ekipy bo niektorzy z nas moga pomarzyc tylko o jakims penspinnerze w odleglosci blizszej niz 50 km :P B)

Krupek - |18 Kwi 2007|, o 20:43

Haha , moj "szpagat" i spinning wymiataja xD , kurcze , mialem tam lagi przy infinity , ale to spowodowane tym ze to nie moj pen ,a Rarki :P Mielismy dodac jeszcze moje triczki na rolkach ,ale ze nie mielismy kiedy nakrecic to trudno ;p

edit: kurde , na zadne meetingi nigdy nie jade , boje sie was xDD

Aragon77 - |18 Kwi 2007|, o 20:43

WOOOOW xD, HARDCORE ! :)

Pomysly miazdza :D , wykonanie i montaz tez :)
Dobra akcja z kreceniem i podawaniem pena rzucajac o sciane
xD

Brumek - |18 Kwi 2007|, o 21:16

Jestem pod wielkim wrazeniem. Chlopaki naprawde wymiatacie. Tylko pozazdroscic umiejetnosci.
Sonic - |18 Kwi 2007|, o 22:25

WOW!!!! Parkour jest spoko. Jak mozna tak daleko skakac??!!! Pomysly z podawaniem penow i te aeriale... CUDO.
Rarka - |18 Kwi 2007|, o 22:29

Dzieki:]
A co do slabego widzenia pena na dworze: Niestety, bralem to pod uwage, kompresja jeszcze pogorszyla :/ Ale nie mozna miec 2 rzeczy na raz. Jak sa sceny na dworze, to chodzi bardziej o te podania, niz o samo krecenie. Krecenie macie w kilku scenach w domu:P
Pomysly na podawanie... mielismy jeszcze wiecej :D Ale komu chce sie ogladac 15 minut filmu...
A skakac mozna :]

PS Jak tu przyjdzie Melwin, to pewnie powie, ze poziom PK jest niski:P Ale taka prawda, jakos super nie skaczemy (nadrabiamy Pen spinningiem:P).

Fafik - |19 Kwi 2007|, o 14:55

Airiale cwiczylem z rarka jakies dwa tygodnie. Mielismy jeszcze duzo innych ciekawych pomyslow ale nie bylo czasu na sfilmowanie tego wszystkiego.

PS>
Rarka kiedy koejny film?

2 tygodnie to troche przesada, kolo 7 dni szkolnych bylo+3 wyjscia na dwor:P
A nastepny film... zobaczy sie:P
R

przemo - |19 Kwi 2007|, o 15:09

proponuje skorzystac z listy napisanej przez KRuqa w temacie z poprzednim filmem Rarki:

Cytat:
Plan wydawniczy Rarka film studioz:
Rarka: Wielkanoc, Rarka: Pierwszy dzien wiosny, Rarka: Dzien dziecka, Rarka i przyjaciele, Rarka: Poczatek wakacji, Rarka: Grzybobranie, Rarka: Polowa wakacji, Rarka: Boze Cialo, Rarka: Koniec wakacji, Rarka: Poczatek szkoly, Rarka kupuje podreczniki, Rarka: Poczatek. I oczywiscie co miesiac nowy Rarka: X months.

Hakan - |19 Kwi 2007|, o 15:11

:D :D :D

Znaczy ze ci sie podoba?:P R

elodymek - |19 Kwi 2007|, o 16:14

Wymiatacie jesli chodzi o PS, ale ten parkour to dla mnie lipa, ja bez trenowania tego powtorze te wasze triki...
Dulek - |19 Kwi 2007|, o 19:09

Nice. Chociaz parkour nie byl nice. :> Mogliscie juz cos dac na rolkach jak sie jeden trick na desce zmiescil. :)
Zaliwaja - |19 Kwi 2007|, o 21:17

Rarus co jak co ale to moderatorstwo o troche Ci odbilo (w dobrym slowa tego znaczeniu) ciagle edytujesz posty choc nie musisz :P .


No, a co do PK i melwina to jak on tu przyjdzie to pewnie pojawi sie nasz filmik (bez PK) i bedzie lepszy HAHAHA!!

Jak juz mowilem filmik mi sie podoba tylko to jest taki bardziej na popisowe niz pokazanie dobrego Penspinningu.

Rarka - |19 Kwi 2007|, o 21:21

OK, juz nie bede edytowal nic wiecej:P

A ta "popisowka" jest chociaz ciekawsza niz zwykly penspinning :P Raz zrobilismy cos innego, chyba moze byc:P

Krupek - |21 Kwi 2007|, o 11:55

Dymek Dymek Dymek... po twoim poscie wnioskuje ze nie wiesz co to jest Parkour..
melwin91 - |21 Kwi 2007|, o 17:07

Krupek, ja trenowalem pk przez 2 lata. Zakres vaultow (nie wiem jak to sie teraz pisze) mizerny, prawie zaden. Nie nadrabiacie tego akro. :) Ale Dymek faktycznie nie ma racji. Np monkey ktory jest podstawowym trickiem,(i ktory byl nagminnie przez was uzywany :D ) mimo iz prosto wyglada jest dla poczatkujacych trodny do opanowania. (strach o zostawienie nosa na betonie)

Co do ps to poziom ofc bardzo wysoki.
Na zaglerce sie nie znam ale wygladalo niezle :D

PS: Spalzuj w 5:04 :D Troche nie rowno :D

FeniX - |22 Kwi 2007|, o 13:55

Jakos wczesniej zapomnialem sobie ten filmik obejrzec, dzis dopiero looknalem. Bardzo mi sie podoba. ^^ Jak Rarka napisal - to jest cos innego i dlatego tez respect, panowie. ;)

btw, ta muzyka na poczatku samym kojarzy mi sie z czyms, ale nie moge sobie jakos przypomniec z czym

Kruk - |22 Kwi 2007|, o 13:57

Soundtrack z "300" chyba.
A o filmiku nic nie powiem.

Rarka - |22 Kwi 2007|, o 14:02

Poczatkowa muza wzieta z jakiegos filmu o akrobatyce i street stunts ("300" jest chyba w miare nowe, a ten film mam na kompie ponad rok, wiec raczej nie jest z "300")

Kruq: Znaczy ze sie nie podoba?:P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group