Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [S1R4] - DROP - FA
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Team Battles - [S1R4] - DROP - FA

Hakan - |22 Cze 2009|, o 10:10
Temat postu: [S1R4] - DROP - FA
DROP:
A Bozzo
B Synchrone
C Mared
D Ahmed

FA:
A musk
B Kanonier
C Rude Boy
D Maniek

Hakan - |28 Cze 2009|, o 17:28

DROP:
A http://www.youtube.com/watch?v=w8MlXSoo6UI
B http://www.youtube.com/watch?v=O_ne3htxrA4
C http://www.youtube.com/watch?v=zMKBDMsekhY
D http://www.youtube.com/watch?v=cxVT_Ls9nLE

FA:
A http://www.youtube.com/watch?v=UBfXPsMFS9k
B http://www.youtube.com/watch?v=G92blcNqZG4
C&D http://www.youtube.com/watch?v=mEb06p_oSho

Lawliet - |28 Cze 2009|, o 18:56

Walka A :

Musk vs. Bozzo..

Bozzo o wiele plynniejszy niz musk.. To jest duzy plus.. ALe to co pokazales w 30 sekund mogles w 20 .. Za duzo powtorzen, za duzo wiperow.. T Pass na plusa.. Musk, MX nie pasuje do Ciebie, tniesz sie co chwile, jednakze biarac pod uwage ze to MX i combo bylo trudniejsze od Bozza daje glos na musk'a.

Walka B:

Synchrone vs kanonier.

Synchrone pare lagow ale piekne 1p2h. Styl mi podchodzi, jestes pomimo paro lagow na +. Ogolnie roznorodnie i i ten. No ladnie^^ Kanonier, nie wiem, patrzac na rzeczy ala Bakrajs itp stac Cie chyba na wiecej.. Tutaj leci glos na Synchrone.

Debel..

Debel jednoglosnie dla FA, RudeBoy zownil T Passem 123.. Maniek ladnie bez lagow..
Mared troche lagowo i monotonnie.. Ahmed niezle ale tez mi te wariacje Wiperow nie podchodza.. Czyli patrzac na calosc 2: 1 FA.

Pacx - |28 Cze 2009|, o 19:19

"Musk, MX nie pasuje do Ciebie, tniesz sie co chwile"
Vouch.

Co do battyla, IMO FA zowniło wszędzie. 3:0

ShaiiboN - |28 Cze 2009|, o 19:58

Musk vs Bozzo: Trudny wybór. Kocham styl muska i uważam odwrotnie jak Lawliet - pasuje ci MX. Mimo dużej ilości lagów, kombo w miarę różnorodne i trzymające poziom. Bozzo za to bez większych lagów, miał nawet ładnego aeriala, tylko szkoda powtórzeń. Gdybym miał zagłosować, to bym nie głosował ;f

Synchrone vs Kanonier:
Synchrone H4X oO mieciesz stylem jak mało kto. Baaaardzo mi się spodoabło, nawet nie wiem która ręka mocniejsza :0 Dobre przejścia (podobało mi się połączenie Sonic 34-23 ~ Pass 24-12 -> Bak 12-12 ^^), ładny transfer, zarówno z lewej na prawą jak i odwrotnie. Bardzo duży plusa za to, że wszystkie połączenia były wykonane z gracją i stylem. Szkoda laga, ale przymykam na to oko, bo sam laguje ;s Catch jest świetny D:

Kanu to drugi styl który wywołuje u mnie ślinotok. Bardzo płynnie, różnorodnie, z pomysłem. Fajny pomysł z drugą ręką. Uber niezły FL Sonic P4-12 do busta, fajna kombinacja szadołów. Nie do końca ogarniam to czym zakończyłeś :0 Wygląda przyzwoicie, ale nie mocarnie. Jakoś nie ma wykończenia, można powiedzieć, że jesteś jak polska drużyna narodowa - grają dobrze, nawet bardzo dobrze, ale brak im tej strzelonej bramki ;d Mimo to git.

Trudniachy wybór, jak wyżej. Aczkolwiek muszę chyba powiedzieć, że urzekło mnie kombo Synchrone'a. Drop - FA 1:0

Duble:
Widząc oddzielne C i D w Dropach, nawet nie patrząc na wasze kombosy leci punkt na FA. Nie ma nic bardziej wkurzającego w TB niż niesklejony dubel -.-
Rude Boy wreszcie dłużej niż zwykle, i to bardzo dobrze mu robi. Płynność i różnorodność świetna, wreszcie Triangle Passy B) Maniek świetny styl - to już klasa. Przejścia może nie odkrywcze, ale dobre. Więcej pisałem na YT :P

Wychodzi na to, że jest remis, ale i tak nie mogę głosować ;d

Ufo - |28 Cze 2009|, o 20:29

A: Bozzo - combo długie i płynne, szkoda tego dropa na końcu
Musk - na poczatku za duzo lagow, potem jakos idzie, ale czegos brakowało w tym combo

Głos na Drop Team

B: Oba comba są dobre, ale 1p2h Sunchrone mnie bardziej urzekło

2-0 dla Drop Teamu

C&D: W deblu Rude Boy & Maniek wymietli. Bezsprzecznie ta runda dla FA.

Podsumowując 2-1 dla Drop Teamu. Nie spodziewałem się, że zagłosuje przeciwko FA w TB.

Nadol - |28 Cze 2009|, o 21:09

a) Bozzo: Tak jak Na youtubie napisalem. Bardzo ladnie, jednak staraj robic sie mniej powtorzen na duzy plus zasluguje (IMO) ladne wlaczenie trangle passa w combo ;]
Musk : IMO ;adne combo ale momentami byly sciecia. wielki szacun za to combo bo nie bylbym w stanie takiego zakrecic. duzoa roznorodnosc trickow i ogolnie bardzo ladnie.
DROP:0 FA:1

b)Synchrone: Mi combo bardzo przypadlo do gustu. Twoje 1p2h jest o wiele lepsze od mojego. combo ciekawe: roznorodne i przyciagajace uwage. bylo pare lagow ale wcale one mnie nie zrazily.
Kanonier : Tu rowniez bardzo ladne combo. plynnosc i tempo jak najbardziej odpowiednie. jednak jak na moj gust to moglo byc ciut dluzsze.
DROP: 1 FA:1

c)MaredAhmed: mared tak jakos bez polotu. nie podobalo mi sie za bardzo. Ahmed natomiast przyzwiocie dosyc ale byly lagi i mogles strescic to combo dzieki czemuy byloby ciekawsze.
Rude Boy Maniek Rude boy: bardzo przyzwoicie ale byl wyrazny lag przy finisherze... tak czy siak bardzo ladne combo Maniek: tu bardzo plynnie i odpowiednia szybkosc. moze nie bylo w tym czegos koksurskiego ale zostawia dobre wrazenie
DROP:0 FA:1
____________________
DROP:1 FA:3 czyli glos na FA

Synchrone - |28 Cze 2009|, o 21:36

Żeby poprawić frekwencje komentowania w battlach, skrobnę nieco, bez przesadnego przywiązania :

Walka A:

Bozzo : Jak na najlepszego penspinnera w województwie, całkiem przyzwoicie. Szkoda, że fristajl, ale wytłumaczę się za Bozza, że nie ma on czasu =( . Mimo wszystko, trzyma poziom.

Musk : emixowy geniusz. Sam się przyznam, że nie zwracałem większej uwagi na lagi ( których prawie w ogóle nie było ), z powodu pena, którym kręciłeś. Wykręcić takie combo na poziomie, na MX, jest jednak sztuką, sam chcę kiedyś tak miotac na tym penie ;)

Walka B:

Kanonier : Graty. Wielkie graty. Urzekająca płynność comba, którą ( mimo tego, że nie ma jej u mnie w combosach ;f ) cenie najbardziej. I całe szczęście u Ciebie jej nie brakowało. Do tego wysokiej jakości rozkminy, rozpływasz się w oczach ;)

Synchrone : Ach, jak cudnie jest pokrytykować swoje combo, wiem, że nie wypada. Troszku żal, że odstaję klasą od przeciwnika, muszę uznać Twą wyższość Kanonierze ;) . Sam miałem sporo lagów, które na pewno zostaną przez wszystkich wyłapane =), ale przyznam szczerze, bez skromności, ze jestem dumny z tego combosa ^.^.

Debelek :

DROP : No chłopaki, rośniecie w siłę, muszę to przyznać x). Maredzie, zważając na Twą pochorowaną rękę, combo eleganckie. Żółty Ci służy. Nie było znaczących lagów, podobało mi się. Ahmed, rox ! Ładne wipery, 0:06 sek. awesome ! Trochę za dużo TA Harmonica, płynne combo, poziom tricków wysoki, i nie odstający finiszer. Razem daje nam to cudne połaczenie ;)

FA : Nie ma co rozmieniać się na grosze panowie ! Bez wątpienia 2 największych kozaków tej walki. Rudy, uwielbiam Twoje T Passy <3, combo dobrej długości, mega skill ;) . Do tego dochodzi świetny pomysł z połączeniem dwóch filmików w jeden tym "magicznym" rzutem pena, zawsze to punktuje. Maniek, najbardziej ze wszystkich cech spinningu, podchodzi mi u Ciebie styl. Masz ciekawe ruchy ręką, do tego dochodzi pasująca do tych ruchów płynność, aj lajk it. Nie gadając więcej, graty panowie, bardzo mi się podobało ;)

Nie ględząc więcej zbędnych rzeczy, nie zamierzam typować tutaj, kto w której walce dominował, ale szczerze mówiąc, wszystkie walki ( oprócz mojej ofc., bo lamię =( ) są na wyrównanym poziomie, nie spodziewałem się, że uda nam się nawiązać jakikolwiek kontakt penspinningu w walce. ;)

Maniek - |29 Cze 2009|, o 13:09

Walka pierwsza: Bozzo vs musk

Bozzo- Na pierwszy rzut oka bardzo mi się podobało. Masz całkiem ciekawy styl, wszystkie przejścia są płynne. Dopiero po drugim obejrzeniu filmu zauważyłem masę powtórek, co oczywiście trochę zmieniło moje zdanie na temat comba. Nie spodobało mi się wyjście z kadru po aerialu, natomiast niezłapany finisher jest jedną z najgorszych rzeczy jaka może być w combie.

musk- sporo lagów. Już na samym początku widzimy dużą zacinkę, później pojawia się chyba jeszcze 2. Combo utrzymane jednak w ładnym stylu, zauważyć można masę ciekawych, w miarę trudnych przyjść. Pod względem użytych tricków duzo bardziej podoba mi się od comba Bozza, jednak zacinki robią swoje..
"Lawliet" napisał/a:
Musk, MX nie pasuje do Ciebie,

Całkowicie się nie zgadzam z tym stwierdzeniem

Drop - FA 0:0

Walka druga: Synchrome vs Kanonier

Synchrome- na pewno duże zaskoczenie. Nie podejrzewałem Cię o takie umiejętności :wink: Combo wykonane jest bardzo schludnie, ładny transfer na lewą rękę i całkiem nie najgorszy na niej spinning. Dobre ustawienie kamery. Zabrakło mi jednak czegoś co wgniotłoby mnie w fotel. Mimo wszystko duży PROPS :cool:

Kanonier- nie ukrywam, że stać Cie na więcej :wink: . Szczególnie razi mnie brak jakiekolwiek zakończenia. Wydaje mi się, że gdybyś dał na koniec fl TA to wyglądałoby dużo lepiej. Bardzo podobało mi się użycie lewej ręki. Sprawia, że co chwilę chcę zobaczyć to jeszcze raz :wink: Pod względem umiejętności wypadasz dużo lepiej od swojego przeciwnika, jednakże całość pozostawia trochę do życzenia.

DROP - FA 0:0

Debel: Mared&Ahmed vs Rude Boy&Maniek

Mared- zdecydowanie najsłabsze combo z całej tej walki. Ogólnie nie lubię i nie wierzę we wszelkiego typu wytłumaczenia, że zwichnąłem/stłukłem rękę i nie mogę kręcić. Widać jednak na ręce zadrapanie, więc uważam to za wiarygodną wersję :wink: Twierdzę również, że to właśnie ta kontuzja spowodowała, że combo jest słabiutkie, ponieważ widziałem lepsze w Twoim wykonaniu. Następnym razem dedykuj dziewczynie zdecydowanie lepsze combo :mrgreen:
Ahmed- wszyscy wiemy jak doskonale wyglądają dobrze i ciekawie wykonane wipery wplecione w combo. Tutaj widzieliśmy ich najprostszą wersję, która nie jest aż tak efektowna, chociaż te początkowe wcale nie są takie złe. Było kilka drobnych przycinek,. Nie podobał mi się TA harmonic. Trick, w którym trzeba pokazać dużą szybkość, został wykonany za anemicznie.

Rude Boy- niezłe comba, ale widziałem lepsze w Twoim wykonaniu :wink: Zany jest mi powód, dla którego nie pokazałeś wszystkiego, dla którego również i ja nie błyszczę rozkminami :wink: Jest kilka ciekawych przejść, szkoda tej zwieszki na samiutkim końcu. Idealnie zgrał się transfer do mojego comba, mimo że nie widziałem go wcześniej :wink:

Maniek-
"Synchrone" napisał/a:
Maniek, najbardziej ze wszystkich cech spinningu, podchodzi mi u Ciebie styl
"ShaiiboN" napisał/a:
Maniek świetny styl - to już klasa. Przejścia może nie odkrywcze, ale dobre. Więcej pisałem na YT :P

Styl przede wszystkim :wink: Mam nadzieje, że kiedyś dojdą do tego odpowiednie umiejętności.

DROP - FA 0:1

Podsumowując
DROP - FA 0:1

Dzięki za walkę :wink:

Bozzo - |29 Cze 2009|, o 18:51

"Maniek" napisał/a:
Bozzo- Na pierwszy rzut oka bardzo mi się podobało. Masz całkiem ciekawy styl, wszystkie przejścia są płynne. Dopiero po drugim obejrzeniu filmu zauważyłem masę powtórek, co oczywiście trochę zmieniło moje zdanie na temat comba. Nie spodobało mi się wyjście z kadru po aerialu, natomiast niezłapany finisher jest jedną z najgorszych rzeczy jaka może być w combie.

Wiem jak to wygląda ale długopis został złapany i odłożony na blat , to po prostu wina mojego sprzętu (LAG)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group