Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [S1R3] - GMTM - FA
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Team Battles - [S1R3] - GMTM - FA

Hakan - |17 Cze 2009|, o 20:34
Temat postu: [S1R3] - GMTM - FA
GMTM:
A Nadol
B Stunter
C Wito
D Jur3q

FA:
A ShaiiboN
B Kąś
C Gildor
D FeniX

Hakan - |21 Cze 2009|, o 12:02

GMTM:
A http://www.youtube.com/watch?v=8Cxvx5BjhCo
B http://www.youtube.com/watch?v=jhAgRyHnwDA
C http://www.youtube.com/watch?v=3pHIE9jds-4
D http://www.youtube.com/watch?v=zlc8OpJANb0

FA:
A http://www.youtube.com/watch?v=wU8-MF-WB5I
B http://www.youtube.com/watch?v=tNWfogLhnLM
C&D http://www.youtube.com/watch?v=c0CUdJ_FTxU

Cienki - |21 Cze 2009|, o 15:50

Giman Team:
Nadol - ładnie zacząłeś, troche przyciąłeś ale nvm. Podobał mi się transfer z ręki na rękę. Ogólnie to nieźle kręcisz, troche niepłynnie ale będą z Ciebie ludzie. Ale dawanie comba z dropem na końcu było błędem.

Stunter - początek jak Nadol, ładnie i płynniej. Całe combo ogólnie płynniejsze, takie treściwe. Podobało mi się nawet.

Wito - mało co widać, słaba kamerka i zły kąt. Combo może być. Był bakfall (ze ścinkami ale był :D ). Najsłabiej z całego waszego teamu, ale nie było aż tak źle. Finisher jakiś lamerski ale pomysłowy ;p

Jur3q - podobne combo do Stuntera. (poziomem), ale chyba jednak troche słabsze. Radzę Ci używać więcej slota 34 no i robić combo tak m/w w jednym kierunku.

FA:
Szampon - combosik bez większych zarzutów. Płynność nienaganna, ładne aeriale. Podobał mi się finisher, coś co lubię ;) . Ten counter na początku też fajoski.

Pąś - to niestety już widzieliśmy. Combo ogólnie na poziomi, ładnie comssą wywijasz ;) . Nawet płynne :D

FeniX - krótkie, treściwe combo. Skill w zasadzie pokazałeś tylko przy tych bakach ;p, ale jakże ładnych bakach.
Gildorek też z dobrej strony się pokazał, podobnie jak Shampon płynność nienaganna. Ładny bust zmiksowany z hai tua xD i te busty dalej też ładne, ale co za dużo to niezdrowo :/
Podsumowując tego dubla to wyszedł schludnie, dobrze zgraliście się z transferem.

Widzę że w Gimanie są dobrze zapowiadający się na przyszłość spinnerzy ;)
Fa - Qń jaki jest każdy widzi ;p.

3:0 dla FA, ale z regulaminu wynika że nie mogę głosować, więc nie głosuję ;)

@down: masz racyje :d

ShaiiboN - |21 Cze 2009|, o 17:28

Ja ocenię tylko Giman tim, bo FA nie lubię.

Nadol - Kombo naprawdę trzyma poziom, nie spodziewałem się. Stylu jeszcze w sumie jako takiego nie widać - zmień pena, to zobaczymy, bo Buster ostro narzuca styl na początkujących. Ładny Pinkybak, ciekawy transfer, jak zdążył zauważyć Cienki. Kręcaj pan dalej, ale ograniczył bym długość kombosa, bo mogłeś to wszystko pokazać w krótszym kombosie.

Stunter - no, to jest właśnie treściwe kombo. Wiedział co ma być, pokazał, a i spamu dużo nie było D: Dobry aerial, raczej bez większej ściny. Na początku myślałem, że to Double Capped Commsa biała, ale pod koniec widać tipy :P Dobry Charge 14, bez ingerencji kciuka, propsy. Finiszer mógłby być bardzeij wyrazisty, bo nie zaznaczyłeś go ;(

Wito - OMG człowieku! Mimo kąta niemiłosiernego, styl mnie powalił :0 Naprawdę bardzo fajnie. Nie zgadzam się z Cienkim - wypadłes najlepiej z całego timu IMO. Dobre momenty z passami (to w okolicach 15s jest naprawdę dobre oO), baki iście zacne i nawet mimo tego, że było tam zwykłe infinity, to mi się podobało :0 Na finiszer przymknę oko, bo dodaje kombosowi smaczku ;) Tak trzymaj i skiluj dalej!

Jur3q - w sumie dużo powtórzeń, bardzo mało 34 co jest twoim największym błędem, bo ogranicza kombosy. Odłóż Bustera, daj odpocząć palcom ;d Ale nie odstajesz w sumie od poprzedników. Może nie jest najpłynniej, ale fajne kombinowanie z TA Rev. Tutaj IMO najsłabiej, panie Cienki :P Poćwicz wariacje TW Soniców które urozmaicą twój spinning.

Ogólnie wypadliście bardzo dobrze, gratulacje. Nie ma sensu starać się dołączyć do FA, lepiej się umocnić i nas pokonać :P

Rude Boy - |21 Cze 2009|, o 17:52

Nadol: Ładnie się zaczęło, a potem jakoś wszystko się popsuło. Ładny transfer, ale Twój pinning lewą ręką SUCKS. Potem to już brak płynności, brak finsihera...
Stunter: Łaadny Charge ;) Choć bak przed tym jakiś koślawy, całościowo jednak jest dobrze nawet. Kręć dalej
Wito: Poćwicz baki, bo lagi masz tęgie przy nich. Finisher nietypowy, acz jak to ładnie Cienki określił "lamerski"
Jur3q: Badziewny finisher, czyli taki jak mój na MP :P Ale dalej to już się przystosuję do apelu w opisie na YT, czyli już komentuję.

A FA, jak to FA. Płynnie, ładnie choć to zdecydowanie szczyt możliwości nie jest (zresztą po co się siłować skoro PPP Promo będzie ;) ) Cienki skomentował już te comba, ja nie mam nic do dodania. FA POWA!

Ziomek - |21 Cze 2009|, o 22:27

1.Nadol vs Shaiibon (0:1)
Nadol-ładne combo,bardzo mi się podoba przejscie na lewą ręke,tylko koslawisz na lewej rece.
Shaiibon-Ładnie,ale stac cię na wiecej!bodobały mi się niektóre hybrydy.

2.Stunter vs Kąs (1:1)
Stunter-Ładne combo podobały mi się aeriale,ładne przejscie do pinkybacka.
Kaś-Płynnie ,ale w tym copmbie nie widziałem niczego szczególnego poza plynoscią.

3.Double (1:2)
GMTM-Wito srednio :( ,ale fajnie kombinujesz przejscia z infinity,slaby backfall.Jur3q niezle zabrakło czekos wykoksanego,uzywaj tez hybryd zaczynających się w 34.Łdny finisher,

FA-Za slaby jestem ,zeby was oceniac i pouczac powiem tylk o,ze super comba .

Wojta Be - |22 Cze 2009|, o 09:53

Nadol vs ShaiiboN

Nadol - dobry pomysł z 1p2h i nawet ładne przejście z ręki do ręki, ale jednak sporo lagów i drop na końcu. Różnorodność tricków niczego sobie, ich poziom też wysoki. Zdecydowanie zabrakło płynności, jakieś to combo "poszarpane".

ShaiiboN - combo fajoskie i do tego bardzo płynne. Podobał mi się aerial po wiperach, ale catch na końcu trochę zepsuł całe wrażenie.

Nadol bardziej kreatywnie, ShaiiboN lepiej od strony technicznej. Nadol więcej pomysłów, ShaiiboN lepsze wykonanie.

Jak dla mnie remis- 1:1

Stunter vs Kąś

Stunter- dość proste i jednolite combo, sporo soniców. Trochę niedoskillowana całość, jakbyś jechał na freestyle'u. Miałeś czas na przygotowanie i chyba jednak mogłeś wykręcić to lepiej.

Kąś - jakość nagrania powala. Mój filmik też by mniej więcej tak wyglądał. Combo samo w sobie płynne, różnorodne. Ciężko doszukiwać się detali, skoro w ogóle ich nie widać. Tutaj moje wrażenie może być trochę mylne.

Profilaktycznie ocenę comba Kąsia trochę obniżyć by było trzeba za samo nagranie, które nie ukazuje wszystkiego, ale jednak mimo wszystko combo Stuntera przegrywa.

2:1 dla Artystów

Wito & Jur3q vs Gildor & FeniX

Wito - combo monotonne, trudność tricków przeciętna. Niczym nie zaszpunciłeś, żadnego zaskoczenia. Piękno tkwi w prostocie, ale jednak nie tym razem.

Jur3q - Twój combos mi się spodobał. Niby nie był super-trudny, ale jednak ładnie z charge T1 to rozegrałeś i ogólnie było płynnie. Fajnie Ci to poszło, propsy.

Gildor - wipery, busty, płynność. Ładne combo, wpada w oko. Bardzo przyjemnie się ogląda takie filmiki. Może mnie nie zaskoczyłeś tak jak Jur3q, po którym się mało spodziewałem, ale jednak Twój poziom jest nieco wyższy i zdecydowanie ownisz.

FeniX - zbakany koleś jesteś. Tylko te baki i baki.. Ale też ładnie, combo trzyma poziom.

W deblu mamy znowu punkt dla Artystów.

3:1 dla FA

P.S.
Łatwo mi mówić, skoro sam nie umiałbym wykręcić żadnego z tych comb. :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group