Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [S1R3] - NST - VND
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Team Battles - [S1R3] - NST - VND

Hakan - |17 Cze 2009|, o 19:32
Temat postu: [S1R3] - NST - VND
NST:
A Awokado
B Zarcik
C Ziomek
D KuBaNo

VND:
A Matek
B LesnyDziad
C+D Fahrenheit + Pawlak

Hakan - |21 Cze 2009|, o 11:00

NST:
A http://www.youtube.com/watch?v=jaw220tjSIM
B http://www.youtube.com/wa...re=channel_page
C http://www.youtube.com/wa...re=channel_page
D http://www.youtube.com/watch?v=bpv25mRaRXc

VND:
A http://www.youtube.com/watch?v=rwQhODA3JqA
B http://www.youtube.com/watch?v=ZREUdcmu4EQ
C+D http://www.youtube.com/watch?v=hORdz_4CedU

FeniX - |21 Cze 2009|, o 20:57

Wyraźna przewaga VND.

Matek, jeżeli dopracujesz niektóre przejścia to na prawdę możesz miażdżyć. Bardzo fajne combo - świetnie wplotłeś tego RingArounda.

Awokado, to zakończenie jest bardzo słabe jak dla mnie - niby "aerial", a tak na prawdę magią aeriali nie jest to, że pen sobie gdzieś leci, ale to, jak dobrze go złapiesz. A takie zakończenie jest słabe, bo nic tym nie możesz pokazać, bo złapać w ten sposób umie praktycznie każdy. Ogólnie samo combo bez fajerwerków, ale też bez zacięć. Poćwicz jakieś ciekawsze tricki i zmień troszkę kąt.

Dziadu - krótkie, ale dość treściwe combo. Szkoda zacięć, ale podobało mi się bardziej niż przeciwnika.

Zarcik, długość Twojego combo jest nieproporcjonalna do poziomu wykonywanych tricków. Jest nudno, a ten TAH na końcu tylko powiększył tę nudę. Te wyjścia z kadru są straszne, nie znoszę combosów, gdzie ktoś wychodzi z kadru.

Pawlak - nie lubię takiego płaskiego kąta. Jak dla mnie pasowałoby, żebyś dał trochę wyżej kamerkę. Mogłeś jeszcze troszkę pokombinować z tymi bakami tam i wpleść kilka aroundów, to zrobiłoby się o wiele ciekawiej. Finisher sensowny. Niezbyt oryginalny, ale wyraźny.

Fahrenheit - ogólnie dobre combo, różnorodne. Podobało mi się. Niestety widać kilka przycinek, popracuj nad tym. Szkoda tej końcówki. Zapamiętaj - nie wplataj spinów w combo, jeśli nie masz ich opanowanych i nie masz ochoty/czasu poprawiać combosa przed walką, jeśli Ci się nie uda. Spiny wplecione w combo wyglądają dobrze tylko, jeśli widać, że są pod kontrolą lub ktoś akurat ma niezłego farta, że mu pen nie uciekł. :P

Ziomek - całkiem przyjemnie się oglądało muszę przyznać. Jeżeli chcesz robić przejście Bust -> Bak, to musisz popracować jeszcze, bo lepiej to będzie wyglądać, jak uda Ci się to jakoś delikatnie bez większego zatrzymania zrobić. Tu widzę znów myśl, że jakikolwiek aerial na koniec jest fajny.

KuBaNo, brak płynności, ale widzę tu zalążek całkiem dobrego spinnera. Jeśli będziesz ćwiczył, to możesz na prawdę ładnie machać, bo mimo braku płynności i słabych tricków jest tutaj coś, co mi się podoba.

Cienki - |22 Cze 2009|, o 12:03

Awokado - nie jest źle, w sumie to nawet płynnie. Sporo powtórek było i używaj na przyszłość więcej slota 34. Ale ogólnie to nie spodziewałem się.
Matek - bardzo ładnie, fajna płynność no i widać już styl ;) , taki fajny lekki. Ładny aerial i finisher przy którym nieco wyszedłeś z kadru, 2 busty też poprawnie wykonane. Szkoda tych dwóch czy 3 lagów ;) .

0:1 dla Vnd

Zarcik - znośnie, kiepski kąt bo dużo wychodziłeś z kadru. Jakiś fajny aerial miałeś, dobre przejście z Neosonica do FL ta i coś tam do palmspina też. Szkoda że na końcu jakieś takie "kombinacje" z kosmosu na granicy dropa bo końcówka nawet niezła była. Po TS postaraj się walnąć Fl Ta i będzie git ;) Aha i za długie combo jak na twój skill.
Dziad - fajny początek, ale ścinka była. Ogólnie combo krótke ale całkiem niezłe. Płynnie to było, ładne wipery i fajna końcówka, ale jakieś niepotrzebne ścinki się wkradły.

Niby Leśny na wyższym poziomie, ale Zarcik też się ładnie zaprezentował dlatego remisowo, więc mamy 1:1.

Ziomek - to było nagrywane na meetingu w WWA taa? :D No styl nawet u ciebie widać, fajne triki na fajnej prędkości, ale jakoś uporządkuj połączenia, bo było trochę chaotyczne. Całość ogólnie schludnie.
Kubano - zdecydowanie najsłabsze ogniwo drużyny. Ale na twój + idzie to że nagrałeś combo odpowiedniej długości gdzie przy twoim skilu się nie powtarzałeś ;) . Musisz poćwiczyć nad płynnością połączeniową, a nie taką ogólną, combosową (ja tak rozdzielam, mam nadzieję że wiesz o co chodzi)

Dubel VND:
Pawlak - hmm... podobało mi się :D . Na prawdę ładnie już wywijasz, teraz popracuj jeszcze nad jednostajnym tempem całego combosa i będzie git. Styl na razie mało wyrazisty ale taki comssowy ;p. Ładnie już składasz połączenia, tak przemyślanie. Podobał mi się początek i końcówka, takie w moim stylu :D
Fahrenheit - też dobre combo, płynne, dynamiczne. Szkoda ścinki po bakfallu i przy RA chyba, a potem tego wyjścia poza kadr . Zmień bo tutaj słabo triki widać. Styl też u ciebie już się rozwija ;)

Jeśli liczyć tak, że mamy 2 walki Ziomek vs Pawlak i Kubano vs Fahrenheit to VND ma 2 winy więc 3:1. A jeśli jako duble no to 2:1 ;)

Więc ogólnie VND win.

Maniek - |22 Cze 2009|, o 14:08

Walka pierwsza: Avokado vs Matek

Avokado- strasznie chaotycznie. Śmiem stwierdzić, że był to freestyle. Bardzo dużo powtórek- twisted sonic bust pojawił się chyba 3 razy- za mało używasz slota 34, co daje wrażenie, że po prostu nie umiesz kręcić przy użyciu tych palców. Pomyśl nad ciekawszym finisherem. Do reszty nie mogę się przyczepić, bo było bardzo płynnie.

Matek- pod względem różnorodności tricków bije swoje przeciwnika na głowę. Bardzo mi się podobało, niektóre kombinacje były naprawdę ciekawe. Widać kształtujący się całkiem ciekawy styl. Musisz jednak pracować nad płynnością. Było kilka ścinek, w niektórych momentach widziałem, że dość niepewnie trzymasz długopis. Finisher na poziomie.

NST-VND 0:1

Walka druga: Zarcik vs LesnyDziad

Zarcik- nigdy nie odważyłbym się nagrać czegoś na walkę na meetingu. Rispekt :wink: Początek był fajny. Ale tylko początek. Później zobaczyłem kilka bardzo nieciekawych przejść, ponadto ręka co chwila uciekała z kadru. W oczy rzucały się powtórki. Nie złapany prosty finisher.

LesnyDziad- Początek jest kiepski. Na wejściu łapiesz laga, przez co nie wiem, czy opłaca mi się oglądać dalej. Ale zostaje.. Później robi się ciekawiej. Ładnie wyszedłeś z tego, że pan wypadł Ci z ręki. Końcówka jest bardzo dobra. Ładne wipery i aerial.

NST-VND 0:1

Debel: Ziomek&KuBaNo vs Fahrenheit&Pawlak

Ziomek- według mnie najciekawiej z całej czwórki. Nie udało Ci się uniknąć zacinek i słabego finishera, ale combo reszta jest na poziomie. Widać talent.
KuBaNo- trudno jest mi powiedzieć coś dobrego. Zdecydowanie odstajesz poziomem od reszty zawodników. Pozostaje wziąć się za siebie i ćwiczyć :wink: !

Pawlak- bardzo ładnie. Nie widać u Ciebie jeszcze za ciekawego stylu, ale umiejętności już są. Płynnie, chyba bez powtórek. Nie przepadam za kątem ustawienia kamery jak na tym filmie.
Fahrenheit- fajnie. Próbujesz kombinować, a tacy ludzie zawsze najszybciej się rozwijają. Niektóre elementy są jeszcze niedopracowane, dlatego TB powinno być dla Ciebie znakomitą okazją, aby poprawić niedociągnięcia :wink: Kolejne combo nw Twoim wydaniu, które utkwiło mi w pamięci.

NST-VND 0:1

Podsumowując:
NST-VND 0:3

Gratulacje :wink:

Dominx - |23 Cze 2009|, o 23:21

A:
Awokado: Płynnie, za to monotonnie i dużo powtórzeń, pokombinuj coś.

Matek: Było pare mniejszych lagów jednak w porównaniu do rywala dużo bardziej kreatywnie. +10 do rispektu za Huntera w tle ;p
Wygrany: Matek

B:
Zarcik: Na żywo jakoś bardziej koxiłeś ;p Ładne spiny, dość płynnie, długo (za długo), no i powtórzenia. Pare przejść ładnie, a pare wręcz przeciwnie.

LeśnyDziad: Płynnie, podobały mi się rozkminy i ten aerial na początku (mimo lekkiego laga w następstwie), ogółem konkretne i któtkie combo.
Trudny wybór, jednak po rozważeniu wszystkiego wygrywa: LeśnyDziad

C&D:
Ziomek: Ładnie acz bez fajerwerków. Płynne prześcia, ale popracuj nad jakimiś hybrydami bo teraz jest dość monotonnie.
Kubano: Widać że nie jesteś jeszcze gotowy na walki. Proste tricki, niepłynne przejścia, krótko, no i te kostki w tle ;x

Pawlak: Końcówka mi się podobała, reszta też przyzwoita ale trochę za dużo obrotów ręki. Rozkminy jakieś by się przydały.
Fahrenheit: Ładnie, płynnie no i ciekawie, nie nudziłem się podczas oglądania. Widać skill. Podobało mi się.
Wygrany: Pawlak & Fahrenheit

Wynik: NST 0 - 3 VND


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group