Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Konkurs] Artykuły o Pen Spinningu
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Organizacja / Zarządzenia / Ogłoszenia - [Konkurs] Artykuły o Pen Spinningu

Rarka - |11 Cze 2009|, o 18:23
Temat postu: [Konkurs] Artykuły o Pen Spinningu
W ramach promocji Pen Spinningu, a przy tym i naszego Portalu, postanowiono zorganizować powszechny konkurs na dwa teksty literackie reklamujące Pen Spinning i Portal.

Tekst 1:
Może nazwa "tekst" jest dosyć na wyrost, niemniej ma być to bardzo dobre pod względem literackim. Tutaj chciałbym zobaczyć coś, co można władować w podpis na forum. Może to być bardzo ładny userbar, sygnaturka, czy po prostu chwytające hasło z linkiem do portalu (np. w rubiku zwykłem mówić "Jeśli nigdy nie układałeś kostki Rubika - zacznij to robić JAK NAJSZYBCIEJ!"; a o Pen Spinningu mam zazwyczaj proste "The Art of Pen Spinning" jako link do Portalu).
Ograniczenia powiedzmy do 20 słów tekstu, jak obrazki to najlepiej zastosować standardowe proporcje : dla userbaru 350 × 20, dla czegoś około sygny 120 x 500.

Tekst 2:
Dłuższy tekst reklamujący Pen Spinning i Portal. Co ma sie w nim zawierać, to zostawiam Wam. Ogólną funkcją tego tekstu ma być przybliżenie nieobeznanym w temacie czym jest Pen Spinning, przekonanie go, że to jest możliwe, zachęcenie do odwiedzenia Portalu i zaczęcia przygody z nauką tricków. Około 1500 znaków, w wordzie daje to trochę ponad pół strony typowym rozmiarem czcionki.

Zaleca się przystosowanie tekstu do typowego forum, tj. stosowanie BBCode, linki wstawiać, może i obrazki, logo, jakiś gif mały. Z linków do filmu myslę że wystarczy dać do Promo, więc dajcie gdzieś tylko ten link.


Po co to robimy?
Ano pomysł wziąłem z gry internetowej Red Dragon, która tak reklamuje start każdej nowej ery. Utalentowani w pisaniu gracze stworzyli tam zbiór kilku tekstów, które potem userzy walą na inne fora, portale społecznościowe, gazetki szkolne, regionalne. Tutaj można zobaczyć, jak im to wyszło: http://dracopedia.pl/Gotowe_teksty_BBCODE
Gdy teksty już powstaną, będziemy właśnie zachęcać naszych Użytkowników do wstawiania ich na inne fora.

Zastrzegamy sobie prawo do edycji Waszych tekstów po konsultacji z autorem. Jak znajdziemy, że jakieś dwa teksty można połączyć, to dogadamy autorów, żeby jakoś się z tym dogadali. Głównym celem nie jest tu wypromowanie superpisarza, ale to, żeby powstał ładny tekst.
Wymagane poprawne stosowanie języka jak najbardziej polskiego, w tym ortografii i interpunkcji, polskich znaków, znaczników bbcode (tylko też nie przesadzać z tym), odradzamy emotikonek.
Pomoce, z któych można korzystać:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pen_Spinning
http://en.wikipedia.org/wiki/Pen_Spinning
http://forum.penspinning.pl/viewtopic.php?t=1217
http://penspinning.pl/rea...?article_id=164

Artykuły chciałbym dostać na pw w znaczniku "code" do dnia 20 lipca. (tak długo, bo wybywam niedługo na długo)
Wszelkie pytania można zadawać w tym temacie, jak są jakieś niejasności czy pomysły na ulepszenie tego, to też zachęcam. A na pw mogę sprawdzić tekst i doradzić, jak będę umiał.
Bardzo bym prosił tutaj się wpisywać, jeśli ktoś ma zamiar się za to zabrać, bo nie chcę czekać miesiąc i nie dostać nic.

Editek: Rozważam przedłużenie tekstu drugiego do 2000 znaków.

Gucio - |12 Cze 2009|, o 20:35

A czy wiadomo mniej więcej jakie będą nagrody??? Gdzie ew. taki teks byłby zamieszczony (mam na myśli strony internetowe, nasze forum, gazety, itp...)
Myślę że pomysł jak najbardziej udany, ale już wiele osób takie materiały przygotowywały (Fuco, Gumix...) moim zdaniem wystarczyło by tylko wyselekcjonować z tamtych wywiadów skrawki, a zrobić tylko taki temat, aby każdy user mógł powiedzieć coś nowego.
Dzięki i POZDRO!!!

Gildor - |14 Cze 2009|, o 02:27

A, no ten. Ja coś już zaczynam pisać (: Ale mam pytanie - czy ma to w zamiarze przybliżać czym jest penspinning, zachęcać do dołączenia do grona penspinnerów, a może i jedno i drugie? Albo może i trzecie?

EDYT: No dobra, w sumie to jest tu napisane. To nieważne =ppp

FeniX - |14 Cze 2009|, o 10:42

"Gucio94" napisał/a:
Gdzie ew. taki teks byłby zamieszczony (mam na myśli strony internetowe, nasze forum, gazety, itp...)


"Rarka" napisał/a:
Utalentowani w pisaniu gracze stworzyli tam zbiór kilku tekstów, które potem userzy walą na inne fora, portale społecznościowe, gazetki szkolne, regionalne. Tutaj można zobaczyć, jak im to wyszło: http://dracopedia.pl/Gotowe_teksty_BBCODE
Gdy teksty już powstaną, będziemy właśnie zachęcać naszych Użytkowników do wstawiania ich na inne fora.


Warto nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Użytkownicy będą mogli umieszczać te teksty na innych forach, dzięki czemu będą promować portal i penspinning.

Rarka - |19 Lip 2009|, o 16:19

Jako że wróciłem, to już możecie nadsyłać teksty.
qstra - |8 Sie 2009|, o 13:18

No i jak Raku dostałeś jakieś prace?
Dostałeś jakąś grafikę? Jak nie to ja coś wykminię :P

Chyba trochę temat przygasł a ja bym chciał już rozsyłać je na inne fora i inni pewnie zresztą też :P
Przydałby się jakiś termin no chyba, że chcesz nam niespodziankę zrobić za Bóg wie ile to ok ;)

Rarka - |8 Sie 2009|, o 14:05

Dostałem 2, w tym jedna się nie nadaje, druga znośna, ale jeszcze piszę swoją, zobaczymy co z tego będzie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group