Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - mam problem
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tutoriale - mam problem

turlacz - |10 Cze 2009|, o 13:28
Temat postu: mam problem
Witajcie!
oglądając filmiki na YT rzucił mi się w oczy filmik o penspinningu znalazłem waszą stronę i zacząłem sie uczyć, było całkiem fajnie, ale mam jeden problem robiąc triki podczas którym penowi trzeba nadać rotacje to gdy nim zakręce wypada mi z dłoni
macie może jakiś sposób na ta??
z góry dzięki :smile:

dawidwsp - |10 Cze 2009|, o 14:04

moja rada taka wes po oglondaj tutki pariego... na forum je znajdziesz.. :) i 3xĆ
Pari - |10 Cze 2009|, o 14:34

Nie wiemy co za trik wykonujesz.
Jeżeli szukasz pomocy, chodzi ci o konkretny trik - jest od tego specjalny dział a w nim tematy.

Jeżeli po prostu widzisz, że ci penspinning nie wychodzi. Ćwicz. To nie jest tak, że pen spinning będziesz umiał po godzinie. Są to tysiące godzin. Poczytaj, pooglądaj tutoriale, niekoniecznie moje. Szukaj informacji.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group