Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [S1R2] - NST - FA
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Team Battles - [S1R2] - NST - FA

Hakan - |8 Cze 2009|, o 07:14
Temat postu: [S1R2] - NST - FA
NST:
A Asper
B KuBaNo
C Lawliet
D Zarcik

FA:
A sn00p
B musk
C Tvister
D Fuco

Hakan - |14 Cze 2009|, o 17:59

NST:
A http://www.youtube.com/watch?v=qHFd8e_laJA
B http://www.youtube.com/watch?v=2uslYI4yi2w
C http://www.dailymotion.co...wliet_lifestyle
D brak

FA:
A http://www.youtube.com/wa...feature=channel
B http://www.youtube.com/watch?v=ew-wExbbqFU
C http://www.youtube.com/watch?v=quOn9BbMZW0
D http://www.youtube.com/watch?v=hkunfRfrkNs

adi;) - |14 Cze 2009|, o 21:14

głos zdecydowanie na fa, dużo ładniejsze ,bardziej dopracowane i zróżnicowane comba. Najbardziej mi się podobało combo Fuca i Tvistera. Ogólnie to co tu będę owijał w bawełnę widać kto ma większego skila. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rarka - |15 Cze 2009|, o 15:36

Sobie przejrzałem, wstępny wynik oczywiście na FA. Głębsza analiza kształtuje się mniej więcej następująco:
Bardzo miło widzieć nowe twarze, czy tam palce, w postaci teamu NST.
L, bardzo ładnie, jak na ten czas ćwiczeń. Proponuję wynająć lepszy statyw, filmować wnętrze dłoni. Combosy radzę trochę urozmaicić, jakiś hardy trick też by się widział.
Asper, jak zamierzasz wplatać w kombochy coś podobnego do infinity, to nigdy nie rób zwykłych infinity. Takie to się robi po tygodniu ćwiczeń. Prawdziwi pro kombinują różne combosy i hybrydy z infinity, wplata się tam twisted sonici, inversy, albo chociaż zmienia palce. Nie ma nic bardziej nudnego od triple infinity.
Kubano, myslę, że sam wiesz, że trzeba jeszcze dużo ćwiczyć, coby wyrobić sobie płynność. Ale ładnie, że się pokazujesz, combo dobre jak na początkującego. Polecam trochę kamerę oddalić, aby uniknąć wychodzenia z kadru. I tak w kostce miażdzysz <3

sn00p, jako że combo długie, to oglądałem dużo razy. W pierwszych 17 sekundach widać jakby trzy razy tę samą konstrukcję comba, coś koło rev tws-->tws-->ta. Nie wiem, czy celowe, ale wyglądało raczej przynudzająco. Za dużo bak harmonic -->ta. Ładny release, ładne zginanie indexa, chociaż do tego lepiej dorzucić też inne palce potem, bo samo zgięcie indexa za mały efekt daje. Ładnie kombinowane wipery, właśnie takie trza robić.


musk, 30s oO, dobre. Za pierwszym razem robi niezłe wrażenie, potem oczywiście zaczyna się dokładne zanalizowanie tego i okazuje się banalne, niemniej bardzo dobrze wykonane i wpasowane. Badziewny kąt/styl. Albo zmienić styl, albo zmienić kąt, bo te dwa na jednym filmie mnie nie pasują. Zbyt rzucające się w oczy trzy razy powtórzone złapanie w T3 z 1 i 2 wyprostowanym. Nie podobuje mi się machanie ręką przy trickach okołosonicowych, 7s, 17s, 19s. Wygląda to niezdrowo przy MXie. Od 20s ładnie, dobra, dynamiczna część comba.

Tvister, dobry wiper w 23s, w 8s ładny revbak przez 2 palce, ładny lag w 15s ;) w 22 też widać szarpnięcie

Fako, pierwsze, co mi się w oczy rzuciło, to bardzo ładna jakość, kąt kamery, tło w miarę zbliżonym kolorze, jasne, czyste, ładny pen, frotka, dobre oświetlenie. Fajny cień w tle. Szkoda zwolnienia na wiperze w 10s, ale wiem, że to nie jest łatwe, a zaraz potem jest ładne zgięcie palca. Całości nawet nie mam co komentować, bo wszystko jest wykonane bardzo dobrze. Ale tak jak mówię, nagranie i ogólne odbiór wizualny comba bardzo dobry.

macioster - |15 Cze 2009|, o 19:41

FA>NST
Ale chciałbym dogłębniej wszystko przedstawić.

NST

Lawliet
Bardzo ładnie, zaskoczyłem się, kąt rzeczywiscie nie wybitny. W sumie powiedziałbym w szystko co Rarka, ale co do finiszerów, to robisz 4 cont fla ta, minvoo trik i robisz średni finiszer, wykorzystaj to co umiesz.

Asper

Brzydki drop na infinity, za dużo TA harmonic. To na przyszłość.

KuBaNo
W sumie całkowicie popieram post Rakeya

FA

Sn00p

Lubie twój styl, ładnie bardzo infinty wplotłeś, aeriale ofnią dzydze, pod koniec troche dropłeś, ale i tak bardzo dobrze wyglądało, będą z Ciebie ludzie, w sumie juz są ;d

musqool

Potrzeba Ci kąta typu Meteor, ogólnie ładnie, ale twój styl mi jakoś nie podchodzi. ;/

Tvister

Dawno Cię nie widziałem. Ładnie zacząłęś, ogólnie dobrze hybrydujesz sonici, wipery świetnie Ci wychodzą, niemniej dropy małe, ale były.

Fuco

Na to czekałem1\!!
Przejście w 3s jest świetne, tak samo jak 12s, ogólnie masz świetny styl, triki wykonujesz niesamowicie płynnie, ładne busty na koniec

Mogłem napisać o każdym coś więcej, ale czau nie ma, nic nie poradze.

Ahmed - |16 Cze 2009|, o 17:53

A więc tak:
Asper vs. Snoop 0:1

Asper - bardzo ładnie wykonywane tricki (i to w zasadzie trudne tricki), widać że nad nimi bardzo pracowałeś, ale zero płynności w przejściach między nimi (jeżeli jakiekolwiek były)

Snoop - combo o rewelacyjnej płynności, od groma hybryd a i prędkość dobra. Ogólnie było parę zacięć, ale i tak pokazałeś klasę

Kubano vs. Musk 0:1

Kubano - beznadziejny kąt kamery (dobra, ustawienie kamery, bo kąt był żaden) i co tu dużo mówić - musisz jeszcze trochę poćwiczyć nad trickami i przejściami

Musk - to jest pierwsze Twoje combo, które mi się podoba. Bardzo różnorodne, dość płynne, fajne tricki w środku i ogólnie efektowne (i efektywne)

Lawliet vs. Tvister 1:0

Panowie, oboje pokazaliście klasę, ale combo Twistera nie było aż tak płynne i szybkie jak eLa a i nie podobały mi się Twoje (czyt. Tvistera) zacinki (Snoop o wiele szybciej z nich wychodził, Ty trochę się jednak zawieszałeś)

Zarcik vs. Fuco 0:1

Zdecydowany głos na Fuco, który pokazał swój talent w bardzo płynnym combie. Zarcik jakoś nie zabłysnął...

Ogólna punktacja 3:1 dla FA

FeniX - |16 Cze 2009|, o 18:06

Taka uwaga:
"Hakan" napisał/a:
11. Mecze rozgrywane będą następującym systemem:
Drużyna 1, zawodnicy A1,B1,C1,D1; drużyna 2, zawodnicy A2,B2,C2,D2.
A1 vs A2, B1 vs B2, C1+D1 vs C2+D2.
11a. Oceniajacy wybieraja zwyciezcow z kazdej walki osobno, sumuja wynik z 3 walk i wskazuja w zbiorczej ankiecie.

Deble rozpatruje się jako jedną walkę. Decydujesz, która para razem lepiej kręciła, nie rozpatrujesz tego pojedynczo.

macioster12, radzę skorzystać ze słownika - z tego, co mi wiadomo, to drop oznacza upadek, a nie zacięcie.

Ahmed - |17 Cze 2009|, o 05:52

Ojej, rzeczywiście zapomniałem o deblu... popołudniu post poprawie, lecz to i tak nie zmieni wyniku

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group