Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - 3 Grip's Mod
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

DÅ‚ugopisy i inne takie - 3 Grip's Mod

Poohatek - |5 Kwi 2007|, o 13:46
Temat postu: 3 Grip's Mod
Moj nowy mod, wizualnie wyglada mysle wporzo. Do krecenia tez jets dobry tu jest fotka :

[http://www.wrzuta.pl/obraz/w0hc2IQDuT/dscn8829

A tu filmik moj kolejny beznadziejny :( Ale macie :P
www.youtube.com/watch?v=rhvtT2y8jnE

Dulek - |5 Kwi 2007|, o 13:55

Jak juz chcesz, aby ktos widzial Twoj obrazek bez wchodzenia w link to uzyj , a nie "[url]. ;) Pen taki sobie, jeszcze na dodatek ten grip po lewej...
Poohatek - |5 Kwi 2007|, o 13:58

Ten grip mozna regulowac i przenosic srodek ciezkosci
Szpyrek - |12 Kwi 2007|, o 18:03

To jest popularny "zmazik", nie?

Ty zdrapywales te obrazki i ten lakier? Bo ja mam taki sam ale mi sie wydaje ze jest za sliski i przy TB wypada mi z reki ( no chyba ze to jest przyczyna ze jeszcze dobrze tego nie umiem zrobic xD)

Dulek - |12 Kwi 2007|, o 19:06

Radze kupic Pelikana Super-Pirat/Sherif, bo wedlug mnie nie sa one za sliskie.
Szpyrek - |12 Kwi 2007|, o 19:09

LOL ... Kaj moga to kupic? Pojde do papierniczego i powiem prosze ten i ten dlugopis. A sprzedawca popatrzy na mnie i sie zdziwi i pewnie powie " Nie ma " . Hehea
melwin91 - |12 Kwi 2007|, o 20:27

Nie no to zalezy od sprzedawcy. Niektorzy sa skapowani i wiedza co maja na skladzie, znaja sie na tym. Ale nawet Ci nie skapowani jak im powiesz model to beda wiedziec ocb.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group