Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - by bigpeter
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - by bigpeter

PenPeter - |3 Kwi 2007|, o 21:51
Temat postu: by bigpeter
http://www.youtube.com/watch?v=NMuj-l4HiIo czekam na komenty
Krupek - |3 Kwi 2007|, o 22:04

Sonic , fp i infinity ( rozne ) cont?
No kurde ile razy mozna krecic podobne combo:PP
Popracuj troche nad poziomem trickow bo szybkosc juz masz;P
No chyba ze takiz to masz styl :)

gumix - |3 Kwi 2007|, o 23:13

penPeter jezeli moge wiedziec to jak dlugo juz krecisz ?
bo nie wiem jak mam cie oceniac?!
jezeli chodzi o triki... to nawet spoko
wymieniac nie musze bo krupek wszystkie chyba wymienil :P
ale krupek ma racje za duzo razy to samo
najlepiej nie zostawac przy jednym triku zbyt dlugo
a widze ze przy infi to chyba troszke posiedziales skoro
na okraglo przez caly filmik je widze...

PenPeter - |4 Kwi 2007|, o 19:02

Dzieki za uwagi :D Siedze przy pen spinningu z 4 miechy. To byl moj pierwszy filmik, mi tez sie wydaje ze za dozo tego infinity xD ale nieumialem wplesc czegos leprzego. A i filmik byl robiony na szybko posiedzialem przy nim z 1h. Sam chcialem zobaczyc jak to wyglada na kompie, kumpel mnie namowil zebym poscil w internet. W nastepnych moich filmikach bedzie znacznie mniej infinity i mam nadzieje ze wyjdzie mi cos fajnego ;)
Kmibar - |4 Kwi 2007|, o 19:10

Film widze robiony dawno. Pracuj. B)
melwin91 - |4 Kwi 2007|, o 19:39

Zlam sobie reke w lokciu. Albo po prostu go blokuj. :D Bo strasznie nim zarzucasz :D
Co do trickow to very nice.(obejrzalem 1/3 ale co tam :D )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group