Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Czas ważności postu
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Organizacja / Zarządzenia / Ogłoszenia - Czas ważności postu

Rarka - |26 Maj 2009|, o 19:08
Temat postu: Czas ważności postu
Regulamin napisał/a:
§23. Z dniem 26.05.2009 możliwość wygaszania postów (usuwania danej wiadomości po określonym czasie) zostaje przywrócona na forum.

Zaleca się używanie tej opcji tylko, gdy jest to konieczne - np. gdy trzeba wyprostować fragment wypowiedzi innej osoby, by nie wprowadzała ona w błąd pozostałych użytkowników, a nie jest to do końca związane z tematem, lub gdy chce się odpowiedzieć komuś na jakieś mało znaczące dla samego tematu pytanie (to pytanie również powinno być ustawione na "wygas"). W drugim przykładzie oczywiście nie są uwzględniane pytania, które dotyczą tylko konkretnego użytkownika i powinny być napisane w Prywatnej Wiadomości - spamowanie forum takimi postami będzie karane bez względu na ustawienie wygasania.

Wszelkie nadużycia tej opcji mogą być karane przez moderatorów - posty sprzeczne z regulaminem będą karane bez względu na to, że zniknęłyby za kilka dni. Poza przypadkami łamiącymi regulamin mogą zaistnieć inne sytuacje, w których wygaszony post może być ukarany. Ze względu na niemożliwość wyliczenia wszystkich takich sytuacji, w przypadku spornym stwierdzenie słuszności użycia tej opcji jest zadaniem administracji. Autorzy postów uznanych za zbędne będą karani jak za spam na forum. Karane upomnieniami i ostrzeżeniami może być również wygaszanie postów, które są istotnym elementem dyskusji i w przyszłości ich brak mógłby utrudnić czytanie danego tematu i zrozumienie go.
Administracja zobowiązuje się podać użytkownikowi powód wystawienia ostrzeżenia.


Oznacza to mniej więcej tyle, że na Waszą prośbę wprowadziliśmy ponownie czas ważności postu. Bardzo proszę stosować tę funkcję z rozwagą, gdyż wyjątkowo głupie posty tak czy siak karać będziemy. Dziękować należy szczególnie Hakanowi i FeniXowi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group