Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Trailer] przemo
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - [Trailer] przemo

przemo - |17 Mar 2007|, o 15:26
Temat postu: [Trailer] przemo
w tym tygodniu stuknelo mi 3 miechy krecenia wiec pomyslalem ze moglbym zrobic filmik z tym co potrafie :) wedlug mnie jak na 3 miechy to moglo byc lepiej ale nie narzekam :P i od razu dodam ze jest tam wiekszosc tego co umiem ale nie wszystko. prosze o ocene moich umiejetnosci B)

http://video.google.pl/vi...250302276660724

Rarka - |17 Mar 2007|, o 16:51

NieĹşle wymiatasz :]
Ja tak krecilem moze po 4 miesiacach...

Sonic - |17 Mar 2007|, o 16:53

Ja tak krecilem po 5 miesiacach ;) . Bardzo ladnie.

Jak ja zazdroszcze tym ktorzy robia rising fans :) .

Raziel - |17 Mar 2007|, o 18:42

ja tak krecilem po 3 miechach ale rising fans jeszcze nie umiem :D po za tym krece 4 miechy i spoko filmik przemo <brawo>
Kąś - |17 Mar 2007|, o 19:45

mi za troche ponad tydzien stukna 3 miechy i krece podobnie do ciebie, tylko tobie lepiej wychodzi TAh i shadowy. A poza tym krece w zasadzie na twoim poziomie
Kmibar - |17 Mar 2007|, o 21:56

Ja tak krecilem ja mialem 6-7 miechow. Poza tym, to nudno troche. B)
Zaliwaja - |17 Mar 2007|, o 21:58

Dobra koniec tego przechwalania :D :P, nie widze tam zadnego combo wiekszego, pod koniec cos chyba bylo, Rising FAns ladnie nie umielem po trzech miechach, za duzo Sonic Rise/Fall, no i urwac taka fajna muzyczke ?? :D A teraz plusy, TAh lepsze odemnie :D napewno wszystko Ci idize lepiej to tylko stres przed kamerami. No dobra tyle odemnie krytyka jest potrzebna, zebys nie zwalnial :D cwicz dalej :D .
FeniX - |18 Mar 2007|, o 13:12

Raz chyba bylo jakies wieksze combo, ogolnie szkoda, ze dales pojedyncze tricki po prostu, nic dluzszego. Ale krecisz ladnie. ;) Nie pamietam jak ja krecilem po 3 miesiacach, ale chyba wtedy akurat jakos dopiero znalazlem PPP. ;) Na przyszlosc lepiej rob jakies wieksze combo, laczac wszystko to , co pokazales tutaj i czego nie pokazales. ;)
przemo - |18 Mar 2007|, o 15:03

@Zalwiaja
nie tyle co stres ale nie mam jeszcze statywu, a trzymajac aparat w drugiej rece niespecjalnie sie macha :P a co do muzyki to muzyka jest do filmu a nie film do muzyki B)

gumix - |25 Mar 2007|, o 01:13

Wiecie co w penspinningu mi sie najbardziej podoba...?

to ze kazdy ma swoj jedyny nie powtazalny styl :D :D :D

przemo zajebicha krecisz i oby tak dalej :D :roll:







________________________________________________________________
2 X Brachypelma albopilosum L1,L1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group