Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - GPC+PPP Released!
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Media (Filmy Polaków) - GPC+PPP Released!

Gildor - |30 Mar 2009|, o 13:27
Temat postu: GPC+PPP Released!
Lol, niemal się nie zesrałem jak to zobaczyłem D:


Wersja HQ na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=yiWUL_T-MSA
Dobra jakość

Idę oglądać, może coś napiszę.

Reupłem na ss.pl.

Tratto - |30 Mar 2009|, o 13:51

powiem tak GUMIX WYMIÓTŁ!!!
i Rarkiemu by się coś stało jakby nie było motywu kostki xD ale fajnie wyszło :P kto trzymał pena na górze? ;>

Dawo - |30 Mar 2009|, o 13:54

Nieźle to wyszło edit bardzo ładny, muzyka może być, co do spinningu to niektórzy mogli zakręcić lepiej ale combosy mi sie podobały szczególnie Gumixa :wink: .
MadEye - |30 Mar 2009|, o 13:57

Spoko pomysł z konturami państw, reszta spoko, ale bez większej podjary, napisy z nickami słabe. Poziom kręcenia podobny, nie było widać większej różnicy między nami a Niemcami, btw dobry motyw z kostką.
"Dziękujemy za zobaczyć." - fail, tak jakby nie mogli spytać. ;f

Gildor - |30 Mar 2009|, o 14:01

"MadEye" napisał/a:
"Dziękujemy za zobaczyć." - fail, tak jakby nie mogli spytać. ;f

Prawda, to samo im napisałem F:
A co do kolaba to powiem, że poziom owszem, wyrównany, ale nie ma tutaj jakichś naprawdę fajerwerków. Są niby busty Karola, 2p2h Jopiego, ale tak to jak na poziom światowy to lekko ponad przeciętność. Niemniej jednak kolab dobry, nawet bardzo dobry.

Link do zassania w dobrej jakości - http://rapidshare.com/fil..._PPP_c.wmv.html

Jerry141 - |30 Mar 2009|, o 14:51

Nie no ładnie ładnie :D

Ale może mi ktoś powiedzieć co to za kawałek leci w tle :D

Mared - |30 Mar 2009|, o 16:02

Ogólnie to z tego co obserwowałem,długo robiliście ten collab,ale było warto.Zrobił na mnie wielkie wrażenie.Gdy zobaczyłem gumixa nie myślałem,że to on.Zupełnie inny styl niż ten z którego go znałem.Rarka to z kostką kurczę fajne,ale za mało spinningu moim zdaniem ;]Gildor jak zwykle bardzo płynne i kreatywne combo ;] Cienki też kox ;] czyżbyś kręcił tam krakowskim mxem? ;] Czekałem na twoje busty ale się niestety nie doczekałem :(
Ocena 5/5 ;] Wypas BOMBA ;] :cool:

Mario - |30 Mar 2009|, o 16:04

HAHAHA!!! Fajne! Rarka jakoś najlepiej wypadł bo ta kostka była efektem specjalnym :p Glidor na końcu efektownie a najefektowniejsze ze wszystkich było!!! "Dziękujemy za zobaczyć" !!!
Maniek - |30 Mar 2009|, o 16:22

Wszystko pięknie, ale ten fail na końcu jest okropny.. (Nie Gildor, nie chodzi mi o Twoje combo :mrgreen: ). O takie rzeczy powinni się pytać, tym bardziej, że jest co najmniej dwie osoby, które udzielają się u nas i na GPC i na pewno by im pomogły. Ludzie z innych krajów i tak nie będą wiedzieli, że jest tam błąd, zresztą i tak pewnie mało by to ich obchodziło, ale ja uważam, że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca :wink:
Ale przejdźmy do samego collabu :wink: Edycja jest w porządku, bardzo podoba mi się wstęp, w którym pokazane są granice naszych państw. To od razu pokazuje, że jesteśmy sąsiadami i co było głównym czynnikiem powstania tego collabu. Nie uważam, jednak, żeby edycja ta wymagała tyle czasu ile potrzebował go Pumphead. Muzyka ujdzie, ładnie komponuje się ze wstępem.
Trudno stwierdzić, która ze stron pokazała się z lepszej strony. Można powiedzieć, że stoimy na podobnym poziomie, ale należy zauważyć, że zabrakło chociażby Minwoo, czy Stuhla. Najbardziej podobały mi się comba Gumixa i Gildora, mimo słabej jakości nagrania tego drugiego.
Niee jest to co prawda jakaś mega produkcja, która wszystkich wgniecie w krzesła, ale collab wyszedł naprawdę przyzwoicie :wink: Tak trzymać!

Sosek - |30 Mar 2009|, o 16:33

Spinning na poziomie.... edycja ciekawa (na 100% z tutoriali Andrew Kramer'a)... tak jak już ktoś wczesniej powiedział, ciekawy motyw z kostka rubika...
Machała - |30 Mar 2009|, o 17:16

Bardzo dobry collab. Spinning ładny, edycja miodzio xD oprócz napisów :) ogólnie bardzo dobre wrażenie robi :)
sayan - |30 Mar 2009|, o 17:24

OMG! SZOK! Gildor,karolnovy,gumix, OWNED!
Ogólnie wyszlo koxiarsko, tylko napisy z nickami takie slabe.
RARKA FAIL IMO.

edit@: Dziekuje za zobaczyc! tez fail;]

XBARTEKX - |30 Mar 2009|, o 18:47

"Gildor" napisał/a:
Są niby busty Karola, 2p2h Jopiego,
Bo bez tego collab z tymi panami by się nie obył.
Cytat:
RARKA FAIL IMO.
A owszem zgadzam się z tą opinią. Dlaczego? A bo po prostu mam takie zdanie i tyle. Za dużo tych cholernych kostek ostatnio.
"MadEye" napisał/a:
"Dziękujemy za zobaczyć."
- Jakby faktycznie tak trudno było spytać :].
"Maniek" napisał/a:
Nie uważam, jednak, żeby edycja ta wymagała tyle czasu ile potrzebował go Pumphead
A owszem moim zdaniem w edycji nie ma jakiś specjalnie wielkich fajerwerków. No ale cóż każdy ma swoje życie no ale trochę przydługo potrzymał collaba.
agilus - |30 Mar 2009|, o 19:14

Tylko się czasami nie zasrajcie krzeseł ... ehhh dzieci :???: no ale nie ważne....

Co do collabu to racja, wyszedł całkiem przyzwoicie ale jak na tyle czekania to sorry, spodziewałem się czegoś ekstra (jak np. PPP promo swego czasu edycji MadEye`a ). CO do stron to obie wypadły na równym poziomie. Jak większości najbardziej przypadło mi do gustu combo Gumix`a ... czemu.... jako jedyny pokazał coś nowego od siebie i gratulacje Ci za to :smile:
RARKA... moim zdaniem największe pomylenie tego collabu... przepraszam ale pomyliłeś filmy :neutral:
Co do samych polaków to to wszyscy (z jednym wyjatkiem :???: ) zaprezentowali nasz kraj tak jak sie robić to powinno... gratulacje panowie :!: :smile:

Zaiks - |30 Mar 2009|, o 22:03

Zapewne bede sie powtarzac : Gumix'a - bylo super , chyba troche zminiles styl :) , Comba Dercena , Cienkiego tez bardzo ladne , plus dla Gildora za kreatywnosc, a ten motyw z kostką u Rarki według mnie sredni :) Collad ogólnie okej :)
Skeleton - |30 Mar 2009|, o 23:37

Myślałem, że coś lepszego będzie. Edycja mi się nie podoba; tylko Mad wie jak mi dogodzić; IMO on by to lepiej zrobił. :P Spinning poprawny i od GPC i od nas. Na końcu po nas pojechali; dziękuję za czytać!
Nadol - |31 Mar 2009|, o 15:34

Wg mnie to collab pierwsza klasa :D
z malym wyjatkiem na koncu, ic hyba kazdy wie ock ;d
Zdecydowanie najladniejsze combo- karol
zaskoczyl mnie gumix bo takiego jego comba nie widzialem :]

IMO lepiej wypadlismy od niemcow :]
pozdr


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group