Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - non-sens team
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Drużyny - non-sens team

Ziomek - |15 Mar 2009|, o 15:50
Temat postu: non-sens team
ogłaszam powstanie teamu non-sens :wink:
Jesli chcesz dołączyc do teamu musisz:
1.kręcic min.4-5 miesięcy-moge negocjowac co do tego punktu...
2.wysłac mi jakis pokaz umiejętnosci.
3.nie możesz byc kretynem i chamem.
4.musisz się udzielc na forum.

Nasz team jest nastawiony na stałe powiększanie umiejetnosci.
Będą teamowe zamówienia z penwisha itp.
Wbijajcie a ja będe robił selekcje i wybierał najlepszych.dzięki

:grin:

atomówka - |16 Mar 2009|, o 12:14

Jeżeli dobrze pamiętam to .:aWoKaDo:. nie kręci 4-5 miesięcy :evil:
Awokado - |16 Mar 2009|, o 13:20

"atomówka" napisał/a:
Jeżeli dobrze pamiętam to .:aWoKaDo:. nie kręci 4-5 miesięcy

Co z tego?
1.Kręcisz od 13.12.2008 a i tak potrafisz o wiele mniej ode mnie
2.Jestem współzałożycielem tego teamu
3.Razem z ziomkiem opracowalismy reguły przebywania w teamie i to my wybierać będziemy nowych członków teamu
4.Czy to ma tak strasznie wielkie znaczenie?Jak ktos kręci 4-5 miechów,a potrafi tylko charge i fingerpass'a to też nie przyjmiemy go do teamu,bo każdy,kto zechciałby swoją obecnoscią nas zaszczycic,powinien nam dać próbke swojego kręcenia.To również jest jedna z naszych reguł.

P.S: Zapraszamy do Non-sens Teamu :cool:

sayan - |16 Mar 2009|, o 19:30

Może zechcieli byście napisac nam cos o was? Wiesz, zawsze lepiej gdy zna sie konkurencję.
atomówka - |16 Mar 2009|, o 20:38

A czemu trzeba kręcić akurat 4-5 miesięcy?
Awokado - |16 Mar 2009|, o 21:15

@up: Nie jestem ziomkiem,ale myśle że chodziło mu o to żeby członkowie naszego teamu COŚ potrafili.Skąd wzięły się te 4-5 miechy?-pytaj Ziomka. :wink:
@sayannn: a ja coś napisze: jestesmy z non-sens teamu i zapraszamy przyszłych jego członków do wstąpienia do naszej drużyny,gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne wam informacje :wink: Pozdro

milosz191 - |17 Mar 2009|, o 17:46

Witam chcialbym dolaczyc do waszego teamu:) Rozmawialem dzis z avocado na rekolekcjach:)
Awokado - |18 Mar 2009|, o 09:52

Tak,tak,pamiętam...Jednak potrafisz trochę za mało,żeby wejść do teamu,ale ćwicząc tak,jak ćwiczysz teraz,jestes na dobrej drodze,by w niedalekiej przyszłości wzmocnić grono Non-sens Teamu :wink: Pozdro
Mayher - |18 Mar 2009|, o 18:27

ELo ziomek :) dopisz mnie :P
Deway - |18 Mar 2009|, o 19:55

Witam, kręce od października i chciałbym dojść do teamu ;d. Pokaz umiejętności moge wysłać założycielowi/współzałożycielowi na PW ;]
Rarka - |18 Mar 2009|, o 20:04

Ograniczcie tu trochę pisanie, rozmowy kwalifikacyjne starajcie się przeprowadzać na pw.
Awokado - |19 Mar 2009|, o 12:11

Ok,Rarka:Wszystkie rozmowy kwalifikacyjne prosze kierować do mnie,albo do ziomka96.Pozdro :grin: :cool:
Reksio - |27 Mar 2009|, o 18:26

Witam

Chciałbym sie dostać do teamu ale piszę do awokado albo do ziomka96 i nic nikt mi nie odpowiada.Czy jest taka możliwosc/ :mrgreen:

Awokado - |17 Kwi 2009|, o 20:00

W związku z tym,że zrobiono kilka zmian w naszym teamie,ogłaszam taką oto informacje:
1.Trzeba kręcić min.2 miesiące,chyba że np.kręcisz 1 miech a masz talent i nauczyłeś sie wielu,wielu tricków...
2.To z pokazem umiejętności zostaje(wysyłacie mi albo ziomkowi pokaz swoich umiejętności,a my wybieramy: TAK lub NIE)
3.Wrzucanie na innych członków teamu nie będzie tolerowane.
4.TRZEBA udzielać się na podforum teamu.
5.Minimum 20 postów.
6.Nasz team nie będzie dorównywał poziomem kręcenia np. do illuminati albo crackersów,ale nie o to nam chodzi.W teamie mamy zamiar się nawzajem uczyć,i uzupełniać(pod pewnym względem oczywiście :wink: ),a przede wszystkim utrzymywać dobrą atmosfere.Wszystkich szukających teamu zapraszam do non-sens teamu! :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group