Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Continuous Thumbaround Normal
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tricki - baza danych - Continuous Thumbaround Normal

Made - |3 Mar 2009|, o 20:40
Temat postu: Continuous Thumbaround Normal
Continuous ThumbAround Normal
Continuous Thumbaround Normal (Cont TA) to odmiana ThumbAround'a, należy do rodziny Around'ów. Polega na wykonywaniu ThumbAround'ów jeden po drugim. Wykonujemy zwykłego TA i przy końcu wykonujemy delkiatny ruch ręką w lewo, aby pen znalazł się +/- w pozycji wyjściowej. Nie łapiemy go, ale popychamy palcem środkowym (lub każdyminnym od 1 do 4) by wykonał kolejnego TA.
Breakdown:
ThumbAround Normal~ThumbaAround Normal
Filmy:

Wersja HQ na YouTube

Wersja HQ na YouTube

Revo - |3 Mar 2009|, o 20:57

Cytat:
w jaki sposob robi sie ten "slajd"

grawitacja ;]
Cytat:
ktorym palcem najlepiej popychac pena

tym, którym Ci wygodnie, ja preferuję 2, wydaje mi się, że 1 jest ciężej (1 wyprostuj na początku)
Cytat:
jakim cudem mozna tak lekko popchnac pena a on sie caly obraca

ano można ;] 3xĆ
Cytat:
jesli zrobie juz caly obrot poczatkowy to zanim popchne pena to przytrzymuje go jakimis palcami?

niet, to jest cont. TA, nie przytrzymujesz, tylko go popychasz
Cytat:
prosze o pomoc...

3xĆ

Najlepsza rzecz jaką możesz zrobić to włączyć sobie tuta Pari'ego i po prostu ćwiczyć,
Howgh!

jankes1124 - |5 Mar 2009|, o 20:21

Jak się tego uczyłem to popychałem pena palcem 1 (wskazujący) tak lekko jakby pen miał mnie poparzyć i po kilku żmudnych dni treningu wyszło.
Adamq94 - |17 Kwi 2009|, o 15:06

Ja również mam problem z tym trickiem. Pen nie chce "spaść" w dół żebym mógł go popchnąć po raz drugi. Jak spowodować by złapać pena w tym samym miejscu, z którego go popchneliśmy?
Ozzy - |17 Gru 2009|, o 07:15

"Revo" napisał/a:
Cytat:
w jaki sposob robi sie ten "slajd"

grawitacja ;]


Nie rozumiem. Próbowałem rożnych ustawień pena(różne kąty)i żadna grawitacja mi nie działała(czyt. wychodziło zwykłe TA). Na tutorialu Pariego widziałem że jakoś przesuwa ręką i nie wiem w którą stronę. :cry:

Akeien - |21 Gru 2009|, o 15:52

Nie trzeba popychać można to zrobic lekkim ruchem ręki. Kciuk zatacza takie lekkie kółka w odpowiednim momencie lekko przyśpieszając. Ja uczyłem się według tej zasady i działa.
f3ken - |24 Gru 2009|, o 10:08

Polecam Tutoriale Pariego, tam jest wszystko pokazane co i jak :) Ja z Jego tutków większość tricków się nauczyłem ;)
Czajorek - |29 Kwi 2010|, o 20:57

Ja jakoś nie mogę tego zrobić ;/ non stop mim pen ucieka ;P
Wasyl - |1 Maj 2010|, o 19:14

Ja trochę poćwiczyłem i powiedzmy że mi już wychodzi, ale kiepsko :neutral: Po maks. 4 obrotach pen mi ucieka w taką pozycję, że jeśli popchnę, to wypadnie :facepalm: Zna ktoś jakąś inną radę niż 3xć?

Prosze o pomoc

Hut - |1 Maj 2010|, o 20:01

jak umiesz dwa, to dalej nie ma innej zasady niż ććć, tak jak z bustami

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group