Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Gripy-twarde czy miękkie?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Tutoriale - Gripy-twarde czy miękkie?

Itukoni - |1 Mar 2009|, o 16:18
Temat postu: Gripy-twarde czy miękkie?
Jakie gripy lepiej wybierać? Te twarde, czy raczej te miękkie? Mam z tym problem, bo mam trochę i twardych i miękkich, ale nie wiem których używać :???: :roll:
Freestyle - |1 Mar 2009|, o 16:26

zdecydowanie miękkie, te twarde to tak zwane gripy plastikowe.
mogłeś napisać w 1 pytanie 1 odpowiedź....

Revo - |1 Mar 2009|, o 16:49
Temat postu: Re: Gripy-twarde czy miękkie?
"Itukoni" napisał/a:
Jakie gripy lepiej wybierać? Te twarde, czy raczej te miękkie? Mam z tym problem, bo mam trochę i twardych i miękkich, ale nie wiem których używać :???: :roll:

Tych, których Ci wygodnie, każdy kręci czym mu się podoba ;]

"LesnyDziad" napisał/a:
A które są bardziej przyczepne? ;)

Moim zdaniem to te miękkie ;p
sam mam takie na Stylish Piracie

BigBoss - |1 Mar 2009|, o 18:23

Myślę ,że ten temat nie był potrzebny... tak czy siak według mnie miękkie gripy mają większą przyczepność i są bardziej gumowe (chyba logiczne) twardsze są bardziej plastikowe/sztywne... zresztą takie gripy ciężej jest założyć na pena (:

Polecam miękkie xD

Machała - |2 Mar 2009|, o 20:10

Fajniejsze są miekkie, chociaż ja nie odczuwam jakiejś większej różnicy w kręceniu z gripami takimi czy takimi x]
Itukoni - |2 Mar 2009|, o 21:03

Skasujcie :P Dzięks! :wink:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group