Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - KRuq and Rarka
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Pokaż co potrafisz - KRuq and Rarka

Kruk - |23 Lut 2007|, o 22:56
Temat postu: KRuq and Rarka
No, prace ukonczone.
Film byl planowany juz od konca grudnia, ale wyszlo, jak wyszlo.
Udalo mi sie z Rarki wyciagnac cos wiecej niz charge i sonici.
Dobra, nie mam weny, ogladac:
www.youtube.com/watch?v=Ta6-mGinAJA

P.S.
Rarka mial dostac link wczesniej, ale "nieobecny sam sobie szkodzi".

Krupek - |23 Lut 2007|, o 23:11

Muza jest piekna xD
Rozowy rsvp wymiata.
Z Rarki duzo wiecej niz sonici i charge nie udalo sie wyciagnac:P
Piinkk spinaaaz ! xD

melwin91 - |23 Lut 2007|, o 23:12

Fajny pomysl z tymi ksywkami, ladnie wykonany.

KRuq co Ty kreciles te camba na spontanie?? Bo w 2 combie nie poszed Ci shadow, potem wiper itd.
Rarka tez mial drobne bledy.
Filmik tak jakos ze soba nie zgrany. Po prostu na zmiane comba leca i juz :)

Ale i tak poziom trichow jest niezly :D W skali do 5 dalbym... 4+ :D
Wiecej takich filmikow :)

Kmibar - |23 Lut 2007|, o 23:17

Rarka Krol Sonic'ow i Charge, oraz KRuq, spinner jakich malo. B) 4
Fafik - |24 Lut 2007|, o 08:35

Super,filmik uznam za udany, choc brakuje w nim troche humoru.
Rarka - |24 Lut 2007|, o 11:33

A jednak, doczekalem sie premiery :D

Wyszlo lepiej, niz sie spodziewalem :]
Wprawdzie moje ujecia juz troche czasu maja, ale i tak jest git. A olac potkniecia :P

KRuq: Co ty Palm Spina nie umiesz?:D

No i montaz dobry, nie mam nic do zarzucenia.

Edit: Fafik: ty tylko o humorze :D

Felix - |24 Lut 2007|, o 12:16

Jesli chodzi o poziom to imho jest przemasakrycznie wysoki :) Strasznie podoba mi sie styl Kruq'a, naprawde wspaniala roznorodnosc, plynnosc, ogolnie bardzo pozytywnie. Rarka tez trzyma poziom, chociaz brakuje mi troche roznorodnosci/zmiany ulozenia dloni, tj. przydal by sie raz na jakis czas jakis shadow, albo chociaz TAh :) Film bardzo fajny, bez jakis montazowych fajerwerkow ale bardzo mi sie podobal. Tak trzymac chlopaki! :)
mysza - |24 Lut 2007|, o 15:02

Cytat:
Super,filmik uznam za udany, choc brakuje w nim troche humoru.

... a takze poscigow, strzelanin i wybuchow. Poza tymi mankamentami jest git. ;)

Zaliwaja - |24 Lut 2007|, o 23:25

Dlaczego ja nei zauwazylem tego wczesniej ?? :D
Ogolnie podoba mi sie, choc po RArce i KRuq'u spodziewalem sie czegos wiecej, nie bede ocenial, bo nie :D :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group