Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Zamówienie z Zebra Pens
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Forumowe Zamówienia - Zamówienie z Zebra Pens

Marchewa - |30 Sty 2009|, o 21:09
Temat postu: Zamówienie z Zebra Pens
To czyli tak .
Ja mogę zamówić ,ale potrzebuję kogoś do organizacji. I pytania :

Kto mógłby zorganizować (zebranie kasy, wysłanie wszystkiego po polsce itp. )
Kto byłby chętny?
Jeśli będzie dużo osób ,otworze temat z właściwym zamówieniem.

Stylax - |30 Sty 2009|, o 21:11

Marchewa, nie żebym miał coś przeciwko, ale zostaw organizowanie zamówień trochę starszym...
FeniX - |30 Sty 2009|, o 21:15

Bez takich komentarzy proszę. Niech tutaj się wypowiadają tylko ci, którzy chcą brać w zamówieniu udział. Inne głosy nie są raczej potrzebne.

Każdy może robić zamówienie - czy wyjdzie zależy od tego, czy ludzie zaufają organizatorowi. Ale to już ich sprawa.

Boko - |30 Sty 2009|, o 21:18

Ja coś mogę zorganizować.

@down
To pierdo*e, nie robię.

Pari - |30 Sty 2009|, o 21:54

Gadałem z Przemkiem (ZebraPen) i mówił, że ma się uaktywnić niedługo na forum. Moim zdaniem nie opłaca się robić zamówień, jak można bezpośrednio u niego kupić długopisy. Im więcej pośredników, tym większe ceny - proste. Zrobimy mu specjalny temat, w którym będzie mógł nas informować o nowościach. A i tak mamy duże zniżki, jako całe PPP.
Markius - |31 Sty 2009|, o 09:39

Pari, ma rację. Gdybyśmy zamawiali z zebrapen tak normalnie ze strony to by każdy kto zamawiał zapłacił by 5zł około za przesyłkę do swojego domu i około 3-4zł za przesyłkę zebr do tego kto zamawiał. To po pierwsze. Po drugie, dłużej byśmy czekali najpierw zebrać zamówienie (tydzień), zebrać kasę (tydzień), wysłać i czekać na przesyłkę od zebra pen (tydzień), rozesłać, zaadresować itp. po polsce (tydzień). Razem 4tygonie a tak gdy samemu to jakiś tydzień półtora. Chyba jest różnica :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group