Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Spin For Fun
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Drużyny - Spin For Fun

Freestyle - |21 Sty 2009|, o 21:50
Temat postu: Spin For Fun
Witam wszystkich. Przedstawiam wam team o nazwie: Spin For Fun. W teamie panuje przyjazna atmosfera, nie kłócimy się, pomagamy sobie nawzajem. Jeżeli potrafisz się dostosować do panującej atmosfery to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś do nas dołączył :) .
O prośbę dołączenia do nas pisz do: Freestyle. Dziękuje za uwage.

Arjon6 - |22 Sty 2009|, o 14:12

Nazwa konkretnie zgapiona od Tarspinu... PLAGIAT ;p
Asper - |23 Sty 2009|, o 15:36

Żal.
nie umieć wymyślić nazwy i ściągać od innych team'ów :facepalm:

Freestyle - |23 Sty 2009|, o 20:08

żal. Czy mój team nazywa się TarSpin .? NIE.! Więc proszę o nie spamowanie w tym temacie... Nazwe wymyśliłem sam: WROCław + PenSPINning... więc jeżeli nie jesteś pewien że zgapiłem nazwę to proszę Cię nie udzielaj się. A nazwa zostanie zmieniona jeśli tak bardzo wam zależy...
Mikulew - |23 Sty 2009|, o 20:25

Ja nie mam nic przeciwko xD TarSpin WrocSpin KrakSpin, chodzi o dobrą zabawe w kręceniu a nie o walke o prawa autorskie
Freestyle - |24 Sty 2009|, o 11:35

Ogłaszam wszystkim co tak bardzo ubolewali nad nazwą: NAZWA TEAM ZOSTAŁA ZMIENIONA Z WROCSPIN NA SPIN FOR FUN :]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group