Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Tutorial] Sonic Reverse
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Fundamentale (Fundamentals) - [Tutorial] Sonic Reverse

przemo - |5 Lut 2007|, o 23:18
Temat postu: [Tutorial] Sonic Reverse
Ukazal sie moj drugi tutek. nie mialem nikogo do sprawdzenia bledow (bo zwykle swoich bledow sie nie widzi :P ) jutro brata poprosze, albo wy tu pokrytykujcie jak cos jest niezrozumiale :) mam jeszcze projekt na kompie wiec moge pozmieniac conieco ;)

http://video.google.pl/vi...240728253172364

PS. pochwaly tez mozecie pisac :D

Zaliwaja - |5 Lut 2007|, o 23:27

Yyyy...... a po kiego do rev sonica charge rev 12 jezeli sonic rev potrafie a charge reva ni potrafie. A po za tym to wyszystko ladnie.
melwin91 - |5 Lut 2007|, o 23:37

1 to nie jest trodny trick
2 nie trzeba umiec charge.
3 tak mi sie zdaje ze palec sie zgina tylko na poczatku podczas nauki, potem powinno sie to robic z prostymi palcami ale to moje zdanie.(tak czy siak warto to pokazac)
4 sam pomysl tuta do rev fundamentala jest przejebany. ale jesli ma to komus pomoc ew nabic pare pkt to niech bedzie :D
5 rev fundamentala powinien sie zaliczac do fundamentali moim zdaniem. Czyli do innego dzialu.(w tym i tak sie zrobili burdel wiekszy niz tam) ale tego nikt jasno nie okreslil wiec jak sobie chcecie.
Wiec poza tym ze dajesz tut do rev fundamentala... to calkiem spox :)

Rarka - |6 Lut 2007|, o 10:59

1. Oczywiscie nie trzeba charge :P
2. "Unies palec 2". Ja bym powiedzial, zeby go zgiac do srodka.
3. Mozna bylo pokazac trick w zwolnieniu, ale to juz czepianie sie :]
4. Pomysl tutka do reva jest nawet dobry. Sonic, a Sonic rev to dla poczatkujacego calkiem dwa inne tricki.
5. Rev fundamental to oczywiscie tez fundamental :]

przemo - |6 Lut 2007|, o 16:11

no to mozna przeniesc, nie wiedzialem gdzie dac...
a co do charge... tez nie bylem przekonany, ale na turtle spin bylo ze "Get the initial movement from a Reverse Charge 12" wiec przydatna jest umiejetnosc rozkrecenia chociazby

wojtaseq - |6 Lut 2007|, o 16:34

Dzieki przemo za tutka.;) Wlasnie takiego potrzebowalem, zeby ten trick zrozumiec;)
przemo - |6 Lut 2007|, o 19:35

prosze bardzo :)
kilka porad uwzglednilem i teraz mam nadzieje jest wszystko w miare dobrze B) juz jest poprawiony filmik

dante - |6 Lut 2007|, o 20:57

Tutorial daje rade. Zarobiles 2 pkt.
skikajek - |21 Lut 2007|, o 15:19

ave przemo ave :D ;-p
Daves - |30 Wrz 2009|, o 20:25

http://www.youtube.com/watch?v=fKPRLqs2tzY
Ten tutek mnie od razu nauczył xd

tajner - |21 Gru 2011|, o 22:56

ile mu tak średnio trzeba poświęcić czasu ?
Paijan - |21 Gru 2011|, o 23:33

No aż się nauczysz... Nie uczysz sie tak żeby mieć zaliczone ze umiesz tylko dla siebie, zeby to wykorzystać. Niektorym wchodzi pierwszego dnia inni tygodnia potrzebuja, ale i tak dążą do tego żeby wychodziło za każdym razem.

Ale przemowa motywacyjna :D

tajner - |11 Sty 2012|, o 21:56

mi nauczenie się charge na 1-2 bardzo pomogło do rev sonica bo dzięki temu robie go tak płynnie że sonic harmonic to tylko formalność :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group