Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Thumbaround Normal [Tutorial]
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Fundamentale (Fundamentals) - Thumbaround Normal [Tutorial]

Slaith - |8 Sty 2009|, o 21:41
Temat postu: Thumbaround Normal [Tutorial]
Mój pierwszy tutek dotyczy TA normal :P Enjoy!
http://www.youtube.com/watch?v=1LMV7CP_K4E

Ciesloczek - |8 Sty 2009|, o 22:57

Nowonarodzony mistrz penspinningu kreci tutki ojj...
Tutoriali do TA jest od groma, w dodatku na tym filmiku nie wiele widac... moim zdaniem nie jest on potrzebny.

Jonasz16 - |9 Sty 2009|, o 08:13

Według mnie najlepiej robić filmiki trzymając kamerę przy twarzy. Taki jakby widok z oczu. Wtedy łatwiej ten trick ogarnąć przez początkujących ( takich jak ja ). Mógłbyś też dodać komentarz, opis ruchów. W ogóle coś mówić. Z resztą takich filmików było wiele o TA.
klla - |9 Sty 2009|, o 15:49

Kręcisz z 10 dni i nagrywasz tutki? Ja proponuję ćwiczyć penspinning i...na tym zakończyć. Na dodatek tutków do TA jest mnóstwo i to w lepszej jakosci i lepiej wytłumaczonych. Tak, kąt kamerki jak napisał Jonasz16 tak jakby widok z oczu jest o wiele lepszy. :wink: Ale nie załamuj się, bedzie dobrze :wink:
Dżakob - |17 Maj 2009|, o 18:44

Ja zacząłem kręcić to w 4 dni opanowałem TA Infinity, Double infinity, charge i takie wlasne połączenie TA z Infinity ale jak patrze na te tricki typu shadow to TA to pikuś ;D
Mortens - |9 Lis 2009|, o 15:14

Dokładnie. Tutoriali do TA Normal jest strasznie dużo. Lepiej niech ktoś da mi tutka do Hai-tua'y, ale nie w tym temacie.
Bastarx - |1 Sty 2010|, o 20:11

Ogólnie, to nie bierz się za coś co dopiero opanowujesz. Pozatym tutek taki sobie i nie tłumaczy za dobrze.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group