Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Kudlaty's pen
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Wasze Modyfikacje - Kudlaty's pen

kudlaty54321 - |28 Sty 2007|, o 14:04
Temat postu: Kudlaty's pen
Witam!
To moj pierwszy post na forum wiec witam wszystkich :) .
O pen spinningu dowiedzialem sie kilka dni temu. Krecilem Dante klejem ale wczoraj zrobilem sobie Kudlaty's Pen :P . Moze komus z was sie spodoba.. Oto instrukcja zrobienia go:
Potrzebne beda:
- 2 dlugopisy Super Gel firmy Top 2000

- Kawalek gumki do scierania/plasteliny do obciazenia go
- 2 gripy od innych dlugopisow (To juz wedlug uznania. Ja uzylem z jakichs starych dlugopisow)

Sposob zrobienia:
1. Ze skuwek wyciagamy gorna czesc z zaczepem.

2. Na dwa konce dlugopisu nakladamy skuwki. Do tej z tylu wkladamy cos aby dociazyc dlugopis i zeby tyl nie byl lzejszy od przodu.

3. Teraz wystarczy tylko nalozyc gripy na skuwki i gotowe :) .

Mi ten pen przypadl bardzo do gustu. Jest troszke za krotki ale daje rade ;) . Porownanie z klejem:

Mam nadzieje ze sie wam przyda. Pzdr
Edit: Chyba dzialy pomylilem :P

Śledź - |28 Sty 2007|, o 15:27

te supergele top 2000 to to samo co monami?
ja mam z monami w szkole cos podobnego tylko jedna skowka, drugi grip na tyle pena

kudlaty54321 - |28 Sty 2007|, o 15:37

Niestety nie wiem jak wyglada monami ;)
Edit:
Tak to to samo. Jedyna roznica jaka widze to napis na skuwce. Na Monami pisze 0,5mm a na moim w tym miejscu Top 2000

Ivan - |7 Maj 2007|, o 15:59

Fajny pomysl, jakby zmienic gripy to by bylo super :D
offtop: a ten klej jest czyms obklejony? B)

bulvers - |7 Maj 2007|, o 16:13

Jestem ciekaw kto Ci odpowie. To temat ze stycznia. Mamy teraz maj! kudlaty napisal tylko te 2 posty! :/ Nastepny kopacz
Ivan - |12 Maj 2007|, o 14:37

O kurcze, sorry, nie zauwazylem :oops: :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group