Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Tutorial] Leigun
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - [Tutorial] Leigun

przemo - |26 Sty 2007|, o 14:50
Temat postu: [Tutorial] Leigun
jak widac zrobilem swojego pierwszego tutka
ktos pisal niedawno ze chce tutorial do leiguna wiec prosze bardzo :)
trick wedlug mnie bardzo latwy bo jak pokazalem 11 letniemu bratu to zalapal po kilku minutach :D
wiec jesli on zrozumial to kazdy zrozumie... :P

http://video.google.pl/vi...864079824&hl=pl

czekam na komentarze, pochwaly i krytyke.

melwin91 - |26 Sty 2007|, o 16:16

Hehe tutek fajny. Tylko nie rozumiem czemu przy legunie kciuk zgina sie do dolu... nie latwiej zrobic Ta narmal ale trzymajac na wp tak jak do ta rev? Moze tylko mi tak latwiej bo ostatni palik kciuka moge znacznie odgiac do gory.
Rarka - |26 Sty 2007|, o 16:31

Tutek bardzo dobry. Leigun swietny, masz powera w rece :D (umiem Leiguna, ale nie zawsze wchodzi i slabo leci bez ruchu reki:D)

"wiec jesli on zrozumial to kazdy zrozumie... " ale mi pojechales, ja chyba 3-4 dni nie czailem, jaki ruch palcow tam jest :P (Za szybko jest robiony, nawet na zwolnieniu).

Gratz i tak trzymaj dalej :]

Kąś - |26 Sty 2007|, o 17:19

hmmm, mi na razie nie wychodzi :P , ale trenuje dalej :)
Zaliwaja - |26 Sty 2007|, o 18:44

Mi legiun latwo poszel :D ale tutek komus moze sieprzydac :D
mysza - |26 Sty 2007|, o 19:33

Cytat:
ktos pisal niedawno ze chce tutorial do leiguna wiec prosze bardzo

Ahh, to ja! xD

Czasami wychodzi, ale niezbyt mocno. Lewa reka wychodzi mi czesciej i lepiej...

Cytat:
ale tutek komus moze sieprzydac

Mi sie przydal. ;p

Cytat:
"wiec jesli on zrozumial to kazdy zrozumie... " ale mi pojechales, ja chyba 3-4 dni nie czailem, jaki ruch palcow tam jest (Za szybko jest robiony, nawet na zwolnieniu).

-"LOL a ja myslalem, ze jestem jakas ciota, bo nie potrafie zrobic porzadnego fake triple " tez innym pojechales . xD

Felix - |26 Sty 2007|, o 20:38

Ja wciaz tego triku nie rozumiem :D
Kmibar - |26 Sty 2007|, o 20:58

Rozumiem, ze 5+ B)
Śledź - |27 Sty 2007|, o 09:14

thx, teraz tylko musze trenowac... mimo wszystko ten moj leigun taki koslawy wychodzi ;/
przemo - |27 Sty 2007|, o 13:04

a wogole to leigun jest w bazie trickow na stronce...? bo jakos znalezc nei moge. na TurtleSpin jest w kategorii "Stalls, Balances, and Aerial Tricks"
mysza - |27 Sty 2007|, o 18:48

Jest penspinning.icx.pl/readarticle.php?article_id=96
Around family > strona 2

Arteq - |27 Gru 2016|, o 20:18

Fajny trick na lekcje xD ale po co on właściwie? na finisher?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group