Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [Tutorial] Twisted Sonic Bust
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - [Tutorial] Twisted Sonic Bust

melwin91 - |18 Sty 2007|, o 00:24
Temat postu: [Tutorial] Twisted Sonic Bust
Jak w temacie. Tutorial do tw sonic bust'a 23 12.
Breakdown: tw sonic -> index around.

http://video.google.pl/vi...954514551140336

Mam nadzieje ze wszystko bedzie jasne :D

Jak ktos ma jakies sugestie to niech mowi, mam jeszcze projekt na kompie i moge ewentualnie naniesc poprawki :)

Poprawiono Breakdown

Zaliwaja - |18 Sty 2007|, o 00:27

Powiem tak mialem przyjemnosc obejrzec go jako pierwszy, dlatego tez dam komentarz jako pierwszy :D i powiem, ze nawet ja nie wiedzialem, iz on tak szybko kreci TWS Bust :D , w porownaniu do mnie :D , ale ogolnie jest to co powinno byc droga pena tricki skladowe, wyjasnienie. Mi sie podoba :D
Rarka - |18 Sty 2007|, o 07:28

ladnie:]

PS ten breakdown, ktory tutaj napisales, jest zly:P (w tym poscie)

Powinno byc bez busta:] Ale pewnie sie rozpedziles:P

Predator - |18 Sty 2007|, o 08:23

Bardzo ladnie
Teraz jest jakas mania na te tutki dobrze sie nie naucze jednego a juz drugi wychodzi:P

Hakan - |18 Sty 2007|, o 08:39

melwin91 - ten twoj pen, to jakis oficjalnie zmodowany Super Pirat czy wlasnorecznie wymyslony?
dante - |18 Sty 2007|, o 08:46

Dwa plusy dla melwina91 ++

przy okazji mam prosbe wysylajcie tez filmy na skrzynke administracji, tak na wszelki wypadek.

melwin91 - |18 Sty 2007|, o 09:45

napisalem tw sonic bust w breaku?? :D Sry :D Ale wiadomo z filmiku ocb.

To nie jest zaden oficjalny mod pirata. Ale kreci sie fajnie :D
Sposoby modowania super pirata jakie znalazlem na gpc byly srednie. Znaczy kazdy zakladal na niego dodakowe skuwki i jak dla mnie byl o wiele za dlugi. Przejscie np z sonic do infiniti jest "troche" trodne. Chyba ze ktos ma 40 cm grabe :D
Wiec skolowalem sobie jakies tipy, 2 gripy od pilota 1 od rystora i jakos to wyszlo :D

Felix - |18 Sty 2007|, o 17:59

Och, swietnie ze dales tego tutka, strasznie fajny jest ten trik! Musze sie najpierw nauczyc tw sonica patrzac od gory, bo jak anrazie mi kiepsko idzie i potem mysle ze bedzie juz z gorki :)

p.s juz mowilem Ci ze masz kozacki styl, zrob jakis konkretny fimik!

p.s2 koszulka :D

melwin91 - |18 Sty 2007|, o 21:31

Wlasnie 31 mijaja 3 miechy treningu, dopracuje pare trickow i cos skrece :D
Btw thx za pozytywne komenty :D

Zaliwaja - |20 Sty 2007|, o 00:55

Moze to bedzie troche glupio wygladac, ale czemu Melwin dostal jeden plus jesli miescil siew kategorii:
"2pkt - za:
- dokladny opis triku, poparty krotkim filmem lub wieloma zdjeciami"
Ale to pozostawiam opini administratorow, bo przeciezto i tak sa tylko plusy.

dante - |20 Sty 2007|, o 09:53

Masz racje powinien dostac dwa plusy, moje przeoczenie, Juz to poprawiam.
Rarka - |20 Sty 2007|, o 09:56

To jak juz jestesmy w temacie rankingu : nastawilem sie, ze moj tutek do sonica bedzie mial 5pkt, ale ok :P
dante - |20 Sty 2007|, o 10:02

Bedzie mial, dzisiaj postaram sie to poprawic. Z zasady zawsze przyznaje jednego plusa, zapomnialem o punktacji z rankingu. Srrrry
FeniX - |20 Sty 2007|, o 17:26

Ogladajac ten tutorial uswiadomilem sobie, jak sie nazywa trick, ktory lubie robic. ;) Filmik dobry i pkt w jak najbardziej zasluzone. ;)
melwin91 - |20 Sty 2007|, o 17:50

Hehe tez najpierw nauczylem sie go robic a potem dopiero dowiedzialem sie jak sie nazywa :D
ryuga - |12 Cze 2008|, o 15:57

mam pytanie: jak zrobic w tws bust wiecej niz jeden obrut na indexie bo prubuje sam zrobic od 2 dni i wyszly 2 obroty ale tylko 2 razy z góry dzięki
Egon - |12 Cze 2008|, o 16:18

W momencie jak wypuszczasz pena do busta ( bak rev'a ) musisz delikatnie zgiąć indexa , tak aby był na poziomie pozostałych palców . W ten sposób pen będzie miał miejsce na zrobienie kilku obrotów .
Parendom - |19 Gru 2011|, o 17:27

No ja tak robie i nic, spada mi pen... :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group