Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - BUCE
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Drużyny - BUCE

Rarka - |24 Gru 2008|, o 16:00
Temat postu: BUCE
Mam zaszczyt ogłosić powstanie teamu BUCE :)
Nabór raczej zamknięty, nowych czonków będziemy sami zapraszać.
Aktualną listę członków można zobaczyć tutaj: http://forum.penspinning.pl/groupcp.php?g=2959
Pozdrawiam wszystkich Buców,
Rarka.

Rarka - |24 Gru 2008|, o 18:03

Nabór ogłaszam za chwilowo zamknięty. Dziękuję wszystkim bucom za przybycie.
Grzesieq94 - |24 Gru 2008|, o 21:10

A miało nie być teamu składającego sie z samych koksów xD
Rarka - |24 Gru 2008|, o 21:16

Jakie z nas koksy, to się okaże przy najbliższej walce :)
Jak będziemy za dobrzy, to Wojtę wyrzucimy i będzie równiej.

Marchewa - |27 Gru 2008|, o 15:46

jak wyrzucicie wojtę , to MrSpin się po niego zgłasza ;)
Grzesieq94 - |27 Gru 2008|, o 16:51

marchewa i ty w to wierzysz?
"Rarka" napisał/a:
Jakie z nas koksy, to się okaże przy najbliższej walce :)

Rarka - mistrz Polski
Cienki - Jeden z najlepszych na forum
steq- wygrał nawet z Rarką i rozwala wszystkich swoimi umiejętnościami
Reszta też wcale nie najgorsza a dobrzy penspinnerzy przynajmniej większość :facepalm:

skrobi - |27 Gru 2008|, o 16:52

Grzesieq94 zapomniałeś napisać jeszcze:
skrobi- mistrz świata i galaktyki xD

Rarka - |27 Gru 2008|, o 16:56

A Czereśnia i sołsa miażdżą wszystkie filmy Japenskie!
Cytat:
jak wyrzucicie wojtę , to MrSpin się po niego zgłasza

Tak dobrze nie ma ;]

Co do wszystkich pytań, czy można do nas dołączyć: skuad BUCów już zamknięty. A żeby się dostać było, trza było mieć wielkie łaski u Rarka.

Zaliwaja - |27 Gru 2008|, o 17:42

"Grzesieq94" napisał/a:
Rarka - mistrz Polski
Cienki - Jeden z najlepszych na forum
steq- wygrał nawet z Rarką i rozwala wszystkich swoimi umiejętnościami


Wszyscy przereklamowani.

Mared - |27 Gru 2008|, o 19:47

tak dobrze wiecie ze potrzebna jest swieza krew :D oni sa juz brudni i wypaleni :D
Master6 - |9 Sty 2009|, o 09:44

a Rarka:Co ja takiego zrobiłem ze dostalem ostrzezenie,bo sie lekko nie orientuje a nie chce miec ich wiecej!
Hakan - |9 Sty 2009|, o 17:15

Za to samo, za co mozesz dostac i za ten post. Za spam, za posty nie wnoszace nic do tematu. A poza tym, pytania na PW nie na forum.
Cichy - |5 Lut 2009|, o 20:35

Jest to oficjalne pytanie:
Jakiż był powód odejścia od waszego teamu tj BUCE penspinnera o mianie Cienki i przejścia do Artystów?

Pytam z ciekawości :P

Cienki - |5 Lut 2009|, o 20:50

IMO Buce to team, który świecił tylko pomarańczowym nickiem Rarki, a w istocie nic się w nim nie działo. Wydaliśmy promo, na podforum było kilka tematów z totalnym spamem. Bycie w takim teamie nie miało sensu.

Maniek sprytnie wychwycił to żem odszedł i zaproponował mi członkostwo w FA. Zgodziłem się bo z relacji Gildora, Shaiibona i Veynera dowiedziałem się już na meetingu że FA tętni życiem, forum jest bardzo rozbudowane i team nastawiony jest na pomaganie sobie w pen spinningu.

Zadowolony z odpowiedzi?

Rarka - |5 Lut 2009|, o 21:57

Cytat:
IMO Buce to team, który świecił tylko pomarańczowym nickiem Rarki

Słowo "tylko" nijak tutaj pasuje. To główny argument istnienia tego oto teamu, a zaszczytu bycia w nim mogą dostąpić jedynie nieliczny wybrańcy z wąskiego kręgu elity intelektualnej tego forum. Cienki w końcu doznał oświecenia umysłowego i jakiś tajemniczy głos we łbie przemówił był do niego słowami tymi "Cienki, weź kur** wstydu oszczędź, powiedz sobie szczerze - nie nadajesz się do buców". Cienki toczył długą walkę z sumieniem swoim, po czym był spytał sam siebie na głos pewnego poranka dnia ponchmurnego zimowego tymi oto słowyma "czy jestem godzien bucem byc?". Oczywiście jedyną słuszną odpowiedzią było słowo potwierdzające jego myśli najgorsze, a brzmiało ono "nie".
Wtedy to Cienki, z miasta jakże łudząco z nazwy podobnego do siedziby rodowej buców, które to jednak jest miernej jakości podróbą grodu znanego wzdłuż i naokoło globu ziemskiego jako "Opole", odszedł do niemiłosiernych nupków, do bractwa bliźniaków, gdzie rządzi Kż, a musk inteligencją świeci.
Tak oto średnia skilla, inteligencji, poczucia humoru, aparycji, zajefajności i wszystkich innych dobrych przymiotów buców wzrosła gwałtownie. I skład buców zyskał na jakości, bez tego Cienkiego, który tylko wadził, jest w stanie wygrać z każdym penmacherem w Polska, albo i w świat cały.

Dulek - |5 Lut 2009|, o 22:07

Albo sam o to błagał... :roll:
Rarka - |5 Lut 2009|, o 22:08

Dałem mu ogromny kredyt zaufania, albowiem od dłuższego czasu obserwowałem poczynania jego. Jako że prosił mnie bardzo o mozliwość dostąpienia tej łaski, tak więc przyjąłem go, aczkolwiek niechętnie za bardzo. Niestety, nie spełnił moich oczekiwań i w porę sam to zrozumiał, tak więc nieuniknione było to, co było się stało dnia wczorajszego wieczora.
Cienki - |5 Lut 2009|, o 22:23

Przestań z tym staropolskim językiem :p

Z pierwszego razu zgodziłem się być - myślałem że będzie fajnie. Tylu koksów w jednym teamie, nasze forum będzie się prężyć, co chwila coś się będzie dziać, ale w sumie z dnia na dzień ikonka folderu i nazwa buców nie była podświetlona więc zaczeło się robić nudno - fakt jest faktem że nie musze być w żadnej drużynie ale skoro jest na PPP taka opcja i słyszałem wiele opinnii na temat tego np co dzieje się u Brd Ktl czy też FA stwierdziłem że dobrze być w drużynie. Maniek złożył mi propozycje na GG - zgodziłem się, bo wiedziałem co się dzieje u FA.
W FA mam chociażby możliwość polepszenia swojego spinningu (bo na to jest nastawiony ten team) i zrobienia czegoś dla ogółu.

Tak więc bez takich mi tu że to dla mnie łaska była że mogłem być Bucem - byłem, przez jakiś czas mi się podobało, ale się skończyło. Równie dobrze moge się w końcu wkurzyć i pójść sobie od Encore - tam niby też się nic nie dzieje ale było EC 1st, Ec + Sp, w toku Ec + Genesis. I coś ma jeszcze był.

A od władz wyższych nigdy nie oczekiwałem jakiejkolwiek faworyzacji - chciałem dojść do wymarzonego poziomu tylko dzięki sobie. Chociaż i tak teraz mam wrażenie że przez to będę miał uwalone u Ciebie Rarko przez to że odszedłem. Ale wiedz że to tylko team... Nadal mam dla Ciebie szacunek jaki miałem, i tego ja się trzymam i tego ty się trzymaj.

Pjona.

Rarka - |5 Lut 2009|, o 22:30

1. Dobra, poważniej, albowiem nudą wyżej zawiało:
Idź sobie jak chcesz, team zrobiłem dla kolegów, coby była jakaś nikła oznaka trzymania się razem, nie jesteśmy nastawieni na jakieś uber powiększanie skilla dzięki napisaniu 20 postów dziennie; Że w FA się dobrze dzieje, to poniekąd wiem, ale tam Gildor jest ;d A tak poważnie, to FA całkiem udany team, jakbym nie był bucem, to bym pewnie tam należał. A co do Encore, to jesteśmy jednym z aktywniejszych teamów raczej ;] (ale wiadomo, do takiego Nemesis to nie podskakujemy).
A ja tam do Cieniasa nic nie mam, ma elo bluzę i dobrze kręci, póki się na WT trzyma, to się do niego przyznaję, że go znam;p

Cichy - |6 Lut 2009|, o 09:28

"Cienki" napisał/a:
Zadowolony z odpowiedzi?

I to bardzo.

Jak widać BUCE nie byli godni posiadać tak wielkiego penspinnera jak Cienki :P

skrobi - |6 Lut 2009|, o 09:51

Nazwa teamu mówi sama za siebie;P..:P bo my jesteśmy BUCE:P
skrobi - |4 Kwi 2009|, o 22:53

ByeBye :)
Ja i WisienQaa opuszczamy wasz team xD

Rarka - |5 Kwi 2009|, o 16:33

Buce z klasą zakończyły swą egzystencję na forum.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group