Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, array given in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 292

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Crayola Super Tips
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Forumowe Zamówienia - Crayola Super Tips

sp3cu - |29 Lis 2008|, o 19:38
Temat postu: Crayola Super Tips
( osoby z PPP mają zniżke na Zebry Airfit )

-2 zł crayola
-comssa z dwoma capami - nie orientuje sie w cenie
-19 zł za Zebra Airfit


Wstepne zamówienie:

Crayola Super Tips


Sp3cu / 4x
Stylax / 1x
Qstra /2x
Mazeusz / 1x
Infinite_ / 2x
śVistak / 2x
Maciek/ 1x
Masta Blasta /1x
Rtp/ 2x
Triger / 1x
Kamel / 2x
Khadori / 1x
Pieniek / 2x
Markius94/ 3x
Envy / 1x
Altzo / 4x

razem: 24 + 7 w nowym zamowieniu

Zebra Airfit


Sp3cu / 2x
Stylax / 2x
Qstra / 2x
Veyner / 4x
Mazeusz / 2x
Infinite_ / 4x
śVistak / 4x
Maciek /2x
Masta Blasta / 2x
Rtp/ 2x
Triger / 3x
Kamel/ 4x
Khadori / 2x
Pieniek / 4x
Markius94/ 6x
Envy / 2x
Altzo / 4x

razem : 47


ZAPŁACILI


- Mazeusz / 1 x crayola 2 x airfity
- Maciek / 1 x crayola 2 x airfity
- Infinite / 2 x crayole 4 x airfity
- Veyner / 0 x crayole 4 x airfity
- Masta Blasta / 1 x crayola 2 x airfity
- Śvistak / 2 x crayola 4 x airfity
- Stylax / 1 x crayola 2 x airfity
- Envy / 1 x crayola 2 x airfity
- Qstra / 2 x crayola 2 x airfity
- Rtp / 2 x crayola 2 x airfity
- Pieniek / 2 x crayola 4 x airfity
- Altzo / 4 x crayola 4 x airfity
- Markius94 / 3 x crayola 6 x airfity
- Khadori / 1 x crayole 2 x airfity
- Kamel / 2 x crayole 4 x airfity

Stylax - |29 Lis 2008|, o 19:45

Kod:
http://youtube.com/watch?v=1wb9JduG7kg


Tak będzie lepiej :)

Dopisz mnie też do listy na zebry. (2x)

A tą listę zrób tak bardziej jakoś czytelną jakieś kolorki czy cóś. Wiem że niepotrzebne ale będzie bardziej czytelne, bo tak to się zlewa...

Zwidek - |29 Lis 2008|, o 20:05

Zapisuję się na 2x Zebra Airfit . ^^
qstra - |29 Lis 2008|, o 20:39

Zapisuję się na :

2x crayola = 3.70 + 5(przesyłka)

2x Zebra Airfit = 19zł (liczę na to ,że będzie przesyłka razem z powyższą przesyłką)

27.70 zł za wszystko, jeśli się pomyliłem proszę mnie upomnieć i poprawić :)

Kupie od razu comsse z 2 białymi capami. CAŁĄ COMSSE.


Specu no to ile w takim razie ,bo się pogubiłem :) (za wszystko dam)
ps. kilka złotych różnicy dla mnie nie robi różnicy :D

sp3cu - |29 Lis 2008|, o 20:55

Qstra, pamietaj ze trzeba całą comsse a nie tylko dwa capy, ogladnij sobie tutorial.

Zapytam sie na poczcie ile kosztuje koperta bąblekowa bo raz są po 0,90 zł a raz po 1,1 zł

Qstra cos pomieszałeś.

Zebra Airfit = 2 x 7 zł za zebre + 5 za przesyłke i dlatego 19 zł a przy crayoli to 1,7 za sztuke + 3 zł za przesyłke.

Lecz chyba bd brał po 2 zł za crayole gdyby koperty bąbelkowe byly droższe to nie bede zbieral wiecej a nie mam zamiaru dopłacac.

triger - |30 Lis 2008|, o 04:38

Może lekki ot chłopaki i dziewczyny ale oto zabawka którą udało mi się złowić w papierniaku za 4 złocisze [ofc sztuka nie ów cały box :D ]



długość z cap-em 17 cm...

Tak więc może nie warto bawić się w sprowadzanie ze stanów suprtipów jak sie ma pod nosem suba różniącego się najprawdopodobniej tylko i wyłącznie treścią napisu :lol:

sp3cu - |30 Lis 2008|, o 07:13

My chcemy kupic super tipsy na allegro.pl tylko ze są pakowane po 24 sztuki i sie nie opłaca jednej osobie kupic.
Wojta Be - |30 Lis 2008|, o 09:21

Sp3cu, qCover jakoś mógł sam zamówić ;)

qCover (11) 34,60 zł 1 sob 29 lis 2008 17:27:32 CET

sp3cu - |30 Lis 2008|, o 09:34

Wiem, ale po co mi 24 crayole jak potrzebuje jedną max 2 to wole sie zlozyc z osobami bo szkoda mi wywalic 40 zl i wziac z opakowania jedna crayola a reszta bedzie w szufladzie lezec
mazeusz - |30 Lis 2008|, o 09:48

Dopisz mnie do listy

Crayola Super Tips
Mazeusz / 1x
Zebra Airfit
Mazeusz / 2x

qCover - |30 Lis 2008|, o 09:55

No tak, to prawda, że kupiłem całe opakowanie, ale przez to, że mam dużo chętnych na te crayole (UPSB itp.).
Infinite_ - |30 Lis 2008|, o 11:31

Mnie też dopisz.

Crayola Super Tips
Infinite_ / 2x
Zebra Airfit
Infinite_ / 4x

śVistak - |30 Lis 2008|, o 12:40

I ja sie pisze na to..

Crayola Super Tips
śVistak / 2x

Zebra Airfit
śVistak / 2x

Masta Blasta - |30 Lis 2008|, o 13:06

Crayola Super Tips
Masta Blasta / 1x
Zebra Airfit
Masta Blasta / 2x
Kupujesz całe opakowanie Crayola Super Tipów, każdy flamaster jest innego koloru .
Czy jest możliwość wyboru koloru (:P)?
Jeśli tak, zamawiam biały.

@Tomex :
Na jednego BusterCYLa tak, w zupełności.

Maciek - |30 Lis 2008|, o 13:25

Crayola Super Tips
Maciek / 1x

Zebra Airfit
Maciek / 2x

@Masta Blasta: one chyba różnią się tylko kolorem capa
http://www.allegro.pl/ite..._crayola_3.html ;)

sp3cu - |30 Lis 2008|, o 14:36

Masta, to jest obojetne bo body i tak ma taki sam kolor to raz, a dwa to ze nie ma bialego capa, ale jezeli chcesz jakis kolor to moge ci zarezerwowac

[ Dodano: Nie 30 Lis, 2008 ]

Jest juz 13 crayoli, jeszcze 11 i zamawiamy.

triger - |30 Lis 2008|, o 14:49

Crayola Super Tips
triger / 1x

Zebra Airfit
triger / 3x

btw dlaczego przesyłka 2x liczona ?

kamel - |30 Lis 2008|, o 14:57

Crayola Super Tips
kamel / 2x

Zebra Airfit
kamel / 4x

MaraK - |30 Lis 2008|, o 18:02

też chciałbym się zapytać o comssy i o to, że tak jak napisał Pieniek tych Crayoli Super Tips już nie ma. Pytałeś się kolesia czy ma jakiś zapas??

@Pieniek: pewnie dlatego, że crayole i zebry są kupowane d innej osoby.

Markius - |30 Lis 2008|, o 19:28

qstra rozmawiałem z nim na temat kupna comss jest taka możliwość kupienia ze strony jednej to by wyszło że za jedną comsse z capem 1,35 około plus jeszcze koszty sprowadzenia ze sklepu jakieś 15$ podzielić oczywiście na ilość osób kupujących. I druga możliwość ale jeszcze nie w 100% pewna na forum pojawił się gości który ma dużo penów różnych comss itp. wysłałem do niego pw. czy miał by jakieś commsy na sprzedaż ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Czekam na odpowiedź i dam znać.
Stylax - |30 Lis 2008|, o 19:54

Wydaje mi się że nikt nie będzie przepłacał za sprowadzenie Comss z zagranicy. Po 1 - drogo. Po 2 - Będzie szło miesiąc i nie wiadomo czy nie połamane itd.

Proponuję, jeśli ma byc jeszcze to zamówienie na Comssy to tylko od kogoś kto mieszka w Polsce. Jeśli się taki ktoś nie znajdzie to będziemy kupywac Comssy we własnym zakresie.

sp3cu - |30 Lis 2008|, o 20:01

po pierwsze to jest wstepna lista i koszt przesylki moze sie zmienic, po drugie niektore osoby kupuja tylko tipsy albo tylko zebry, a tipsami to sie nie martwcie, wszystko jest na dobrej drodze.

[ Dodano: Nie 30 Lis, 2008 ]

gdyby co to mozna kupic na ebayu, a juz napisalem do goscia czy bedzie mial wiecej, nie wiem jak wam ale mi sie nie spieszy wiec moze zalatwie jeszcze comssy i wtedy moze nawet moglbym zmodowac wszystkie bustery albo wysylac wszystko potrzebne do nich, pozyjemy zobaczymy

KhaDori - |30 Lis 2008|, o 20:28

Crayola Super Tips
KhaDori / 1x
Zebra Airfit
KhaDori / 2x

Rtp - |30 Lis 2008|, o 22:29

Poproszę:

Zebra Airfit / 2x
Crayola Super Tips / 2x

Ufo - |1 Gru 2008|, o 17:14

Crayola Super Tips
Envy / 1x
Zebra Airfit
Envy / 2x

Yibas - |1 Gru 2008|, o 18:25

Crayola Super Tips
Yibas / 1x
Zebra Airfit
Yibas / 2x

sp3cu - |1 Gru 2008|, o 20:44

Cytat maila od zebra pen "Witam
w sprawie allegro i PPP prosze pisac na tego maila a nie na zebrapen.pl bedzie latwiej i szybciej mi sie komunikowac.
Airfit jest w ciaglej sprzedaży wiec jedynie teraz pod koniec roku czasowo moze ich przez tydzien lub dwa nie byc , bo sprzedaje sie ich bardzo duzo.
Jak narazie 50 sztuk powinno byc bez problemu. Cena 7pln jest aktualna do konca roku. Po nowym roku ceny ida w gore tak ze airfit bedzie kosztowal jakies 8,00 ( z rabatem PPP)
Jeżeli chodzi o przesyłkę to bedzie pewnie wyższa ale nie wiem ile bo to zależy od wagi. Myśle więc że cene za wysyłkę możemy ustalić na 10pln. Jak wyjdzie więcej to ja już pokryję nadwyżkę.
Pozdrawiam "

Kubas - |1 Gru 2008|, o 21:48

Najprawdopodobniej ja też ;)

Crayola Super Tips
Kubas / 2x
Zebra Airfit
Kubas / 5x

Pieniek - |2 Gru 2008|, o 16:43

Dobra, to ja też zamówie..

Crayola Super Tips
Pieniek/ 2x

Zebra Airfit
Pieniek/ 4x

Markius - |2 Gru 2008|, o 17:10

Crayola Super Tips
Markius94/ 3x

Zebra Airfit
Markius94/ 4x

Bieras - |2 Gru 2008|, o 21:57

Crayola Super Tips
Bieras/ x6

Zebra Airfit
Bieras/ x12

sp3cu - |2 Gru 2008|, o 22:05

Bieras, chyba niestety ale sie nie zalapiesz bo zebralem 24 crayole a jakbym wziol jeszcze od ciebie zamowienie na 6 to by trzeba bylo jeszcze 18 zebrac, poczekamy pare dni jezeli dalej ktos bedzie chcial to zamowie 2 paczki
śVistak - |2 Gru 2008|, o 22:32

sp3cu a kiedy tak mniej więcej będziesz składał zamówienie..??
Altzo - |2 Gru 2008|, o 22:35

Crayola Super Tips
Altzo/ 2x

Zebra Airfit
Altzo/ 2x

Ofc jak da rade =]

sp3cu - |2 Gru 2008|, o 23:24

ZAMYKAM LISTE.

MAMY 24 CRAYOLE I 45 AIRFITÓW.


Na kase czekam, hmm starajcie sie wplacac jak najszybciej, nie chce narzucac jakiegos terminu bo ktos nie zdarzy to i tak trzeba bedzie czekac na kogos zeby kupic 24 crayole.

oto dane do przelewu.

Kuba Specylak
ul.Spółdzielców 11/17
57-320 Polanica Zdrój

09 1050 1575 1000 0023 1968 3385
-
w tytule wpiszcie swoj nick i to co zamawiacie ale bez liczby np sp3cu crayole i airfity lub sp3cu crayole itp.

Pozdrawiam

Jezeli zamawiacie tylko crayole to koszt wynosi 2 zł + 4 zł przesyłka = 6 zł
jezeli zamawiacie crayole i dwa airfity to 2 + 22 zł = 25 zł ( 2 crayola + 14 dwa airfity + 6 przesyłka do was i skladka na przesylke do mnie z allegro. )

Jezeli zamawiacie wiecej lub mnie to mam nadzieje ze sobie obliczycie, gdyby co to PW.

I nie pisac pod tematem z pytaniami tylko na PW


WPŁACILI

-Mazeusz
-Infinite
-Maciek
-Veyner

[ Dodano: Czw 04 Gru, 2008 ]

Dzisiaj zamowilem crayole na allegro.pl, zastawilem za was kase dlatego zeby wczesniej je miec na chacie. Niestety airfitow nie moge zalozyc bo kwota jaka trzeba za nie zaplacic to 315 zl, a niestety taką kasą wolną nie prosperuje. Dla osob chetnych, moge zlozyc Buster Cyle, lecz musielibyście napisac do Markius94 zeby wyslal wasze comssy do mnie to wtedy zloze wszystko, jezeli nie chcecie robic zamieszania to poprostu wam wysle to co u mnie zamowiliscie i juz. Na kase czekam do nastepnej soboty. tj. 13 grudnia.

Pozdrawiam

Sp3cu

[ Dodano: Czw 04 Gru, 2008 ]

Z powodu ze dostaje wiele PW i pare osob chcialo zamowic crayole po zamknieciu listy to organizuje nastepne zamowienie na crayole. A dopóki nie wszyscy wplaca kase na airfity na nie tez moge przyjac zamowienie, nie bede patrzyl kto pisal kiedy, albo pisac od nowa zamowienie dla tych ktorzy sie nie zalapali albo zamawiac prywatnie

Ufo - |4 Gru 2008|, o 21:57

jesli nie patrzysz kto kiedy pisal, to czuje sie w pewien sposob pokrzywdzony, bo wyslalem zamowienie wczesniej a osoba, ktora wyslala pozniej np. markius w jakis magiczny sposob znalazla sie na liscie a mnie tam nie ma
w dodatku juz wyslalem przelew bedac w blogiej nieswiadomosci, wiec sadze, ze powinienem zostac uwzgledniony

sp3cu - |4 Gru 2008|, o 22:02

Ok, moj kolega z klasy chcial crayole ale jemu sie nie spieszy i to ty ją dostaniesz. PS: Z Markiusem to calkiem inna sprawa, ale nie bd sie tlumaczyl
Altzo - |5 Gru 2008|, o 20:12

Crayola Super Tips
Altzo/ 4x = 8zł

Zebra Airfit
Altzo/ 4x = 28zł

przesyłka 6zł
Razem 42zł dobrze liczę?

Stylax - |5 Gru 2008|, o 20:17

Sp3cu napisz listę, kto wpłacił kasę w 1-szym poście. I jeszcze pytanie. Ile zejdzie, zanim dostaniemy nasze Crayole i Airfity do szkrzynki?
sp3cu - |5 Gru 2008|, o 20:32

Crayole bd mial lada dzien bo juz zamowilem, pozniej jak zbiore kase zamawiam airfity, w ciagu dnia wszystko posortuje i w nastepny dzien wysylam
Yibas - |5 Gru 2008|, o 21:23

Można wiedzieć dlaczego Pieniek,Markius i inni są w zamówieniu a zamawiali później ode mnie???Jestem jakiś niepełnosprytny że mnie ominąłeś??
sp3cu - |5 Gru 2008|, o 21:35

wpisze Cie jak dostane kase od Ciebie a jeszcze nie dostalem, przynajmniej bank nie odnotowal wplaty, sprawdzam 2 x dziennie online
śVistak - |8 Gru 2008|, o 21:00

sp3cu jest jakies prawdopodobieństwo że dostaniemy paczki jeszcze przed świętami..??
sp3cu - |8 Gru 2008|, o 21:50

jezeli wszyscy do soboty wplaca wrecz jest ogromne, dogadam sie z gosciem z zebra pen ze wysle mu screena w niedziele ( jezeli bd mial wszystka kase ) a on w poniedzialek rano wysle paczke wiec bedzie w srode, i w srode lub czwartek rano wysylam peny, i w poniedzialek powinny byc, a jezeli kase wszyscy wplaca wczesniej niz sobote to by bylo jeszcze bardziej prawdopodobne

[ Dodano: Pon 08 Gru, 2008 ]

btw, crayole dzisiaj gosc juz wyslal ;d

[ Dodano: Sro 10 Gru, 2008 ]

Dzisiaj przyszly crayole, ale nikogo u mnie w chacie nie bylo i mam aviso ( nie wiem jak to sie pisze, w kazdym razie wezwanie na poczte ) do odebrania jutro. Teraz czekam tylko na kase od wszystkich i zamawiamy airfity. Pamietajcie ze nim szybciej zdobede kase od was tym wieksza jest szansa ze dostaniecie je przed swietami.

[ Dodano: Sro 10 Gru, 2008 ]

Zbieram jeszcze zamowienie na drugą paczke bo ja potrzebuje jeszcze 2, moj kolega z klasy chce 1, pare osob ktore zaplacily juz nie zmieszczą sie w limicie 24 wiec mysle ze mozemy zamowic jeszcze jedne crayole, koszt taki sam 2 zł + przesyłka ( wybierajcie jaką chcecie )

[ Dodano: Czw 11 Gru, 2008 ]

od kogo nie dostane do soboty wieczorem kasy wyrzucam z listy, a jezeli kasa dojdzie dopiero z poniedzialek to odsylam spowrotem, airfitow moge zamowic ile mi sie podoba wiec nie musze zamawiac 5x a crayole mi sie przydadzą, jedyny wyjątek to Triger z ktorym sie juz dogadalem.


PS: Crayole juz mam w domu

KhaDori - |14 Gru 2008|, o 15:19

BUMP!1
Minął prawie tydzień, jak tam postęp?

3dni to nie tydzień.

dziś jest 14 :)

sp3cu - |14 Gru 2008|, o 15:23

Wlasnie wrocilem do domu bo bylem od piatku rano do teraz w Warszawie, musze wszystko ogarnąć, napisze co i jak wieczorem

[ Dodano: Nie 14 Gru, 2008 ]

Policzylem wszystko, nie wplacili Kubas i Zwidek, jak dostane od Was kase to zwroce wam na konto w ktorego wplaciliscie lub na podane przez was. Zaraz jeszcze raz policze kase i wplacam za airfity. Prosze o podawanie mi swojego adresu na PW

w temacie wpisac adres i nick np Adres Sp3cu

a w wiadomosci swoj nick a pod spodem adres imie i nazwisko.

[ Dodano: Czw 18 Gru, 2008 ]

Kto to jest "ANDRZEJ FRANCISZEK TRACZ" bo dostalem przelew ale bez nicka,

PS: juz zaadresowalem wszystko, mam juz wezwanie na poczte do odbioru airfitow, bo u mnie w domu jak zwykle wtedy kiedy chodzi listonosz nie bylo :facepalm: :facepalm: , crayole i airfity powinny dojsc do was do wigilii

KhaDori - |18 Gru 2008|, o 16:27

Wg mnie pytanie ankiety jest troszq bez sensu- skoro płaciliśmy za cały długopis, logiczne że chcemy dostać cały długopis, oO
Cienki - |18 Gru 2008|, o 16:59

Cytat:
Kto to jest "ANDRZEJ FRANCISZEK TRACZ" bo dostalem przelew ale bez nicka,


To ja, a raczej tata :D Nie pisałem nicka bo nie wiedziałem jak zatytuować (napisałem nazwy długopisów ;P) i że w jakiś sposób jest to związane z twoim zamówieniem. (bo umówiliśmy się na pw). Po wysłaniu kasy jeszcze ci PM wysłałem ale fakt, mogłeś jej nie zauważyć bo innni ci wysyłali w sprawie zamówienia ;)
Wysłałem ci przed chwilą drugą ale może też nie zauważysz to piszę xD

Mam nadzieję że już wszystko jasne, adres też wysłałem ;P

sp3cu - |18 Gru 2008|, o 17:04

ok, wysylam cale dlugopisy,

A oto co dzisiaj kupilem ( koperty ) i co przyniosł mi listonosz :*:*



Jutro 42 zebry lecą w Polske, juz mam wszystkie zaadresowane



[ Dodano: Pią 19 Gru, 2008 ]

Dzisiaj wszystkie paczuszki poszly w polske, teraz pozostaje tylko czekac, moja rola dobiegla konca

[ Dodano: Nie 21 Gru, 2008 ]

Mam na sprzedaz jeszcze 15 crayoli i wiele airfitów, jezeli ktos potrzebuje to pisac. W nastepnym tygodniu bd mial jeszcze 3 Buster Cyle

sp3cu - |22 Gru 2008|, o 12:52

Ja plusy dam dopiero jak kazdemu dojdzie paczka i w jednym poscie napisze plusy dla kazdego uczestnika zamowienia


PS: mam jeszcze 15 crayol

Ufo - |23 Gru 2008|, o 14:49

zebry i crayola doszly :}
buster juz gotowy ^^

FeniX - |23 Gru 2008|, o 14:55

Jak doszła paczka, to dajecie plusa. Jak złożyliście coś, to dajecie zdjęcie w odpowiednim temacie. Nie robić syfu w tematach zamówień.

Z tego co widzę, plusy od sp3ca już poszły, więc zamówienie uważam za zakończone i zamykam temat. Po peny, które sp3cu jeszcze ma możecie się najwyżej na PW zgłaszać do niego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group