Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [F4R2] Rarka vs Cienki
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Liga - [F4R2] Rarka vs Cienki

MadEye - |23 Lis 2008|, o 20:37
Temat postu: [F4R2] Rarka vs Cienki
Rarka:
[youtube]http://youtube.com/watch?v=QBHWs7_ny2c[/youtube]
http://pl.youtube.com/watch?v=QBHWs7_ny2c

vs

Cienki:
[youtube]http://youtube.com/watch?v=-NiQzmkt7HY[/youtube]
http://pl.youtube.com/watch?v=-NiQzmkt7HY

Rarka - |23 Lis 2008|, o 20:42

Cienki, ładnieś zakręcił. Płynność nienaganna, infinity ładne, aczkolwiek trochę nużące były. Nie zauważyłem trudniejszych ewolucji,ani nadmiernej kreatywności, ale całe combo trzyma równy poziom. Ciężka walka się zanosi.

A u mnie stary, nowy styl. Chętnie posłucham komentarzy.

sn00p - |23 Lis 2008|, o 21:31

Cienki - zawsze bylem fanem Twojego stylu, combo pr0, bardzo mi sie spodobalo, jak juz pisal Rarka, ladne infinity. Za ciezkich trickow nie bylo, widze to nawet ja - laik. Mimo to widac, ze sie postarales i caly czas udowadniasz, ze zasluzyles na final :)

Rarka - na samym poczatku byles dla mnie mistrzem, te arcytrudne tricki plynnie ze soba polaczone i piekne aeriale... Po jakims czasie znudzilo mi sie to, ze caly czas krecisz jako "technik", a nie jako "artysta". Coraz rzadziej zagladalem w Twoje nowe filmiki. Ostatnio zaskoczyles zmiana stylu i... cholera, dobrze zrobiles! To combo bylo dla mnie po prostu piekne. Mnie osobiscie zmiazdzyly aeriale i pomyslowa koncowka. <3

Wybor jest trudny, ale oddaje glos na Rarke, po prostu "zakrecil, nagral i zniszczyl."

Cienki - |23 Lis 2008|, o 21:51

Po prostu bez gadania - głos na Rarkę, i to nie tylko za to że honorowo na przeciwnika ale też po prostu mnie zmiażdżył ;) A ja uznałem że nie wiem jakbym się nie zesrał to i tak nie nagram comba które by go pokonało więc wszystkie pomysły zostawiam na Karola ;)
Mariusz - |23 Lis 2008|, o 21:58

Tak szczerze powiem, że niewiem czy jest sens żeby nowicjusze (tacy jak ja) oceniali battle na wyższym poziomie niż oni sami są... niemniej jednak - Cienkiego combo (pomimo swej płynności i oczywistej trudności) takie "zwykłe" jest :) nie zachwyca. Choć jak zwykle u Cienkiego bardzo elegancka płynność i świetny aerial na koniec...
A co do Rarki - dodam tylko, że combo na pewno bardziej kreatywne i świetnie wyglądaja jak wyginasz palce w taki sposób :) Choć nie powinienem dać gosu na Rarkę bo nie chce shouta włączyć - to jednak na niego zasłużył :)

Paveu - |23 Lis 2008|, o 22:46

Cytat:
ja uznałem że nie wiem jakbym się nie zesrał to i tak nie nagram comba które by go pokonało
fakt xD
a co do samej walki: rarka zakręcił świetnie, bezapelacyjny zwycięzca :wink: płynnością miażdży, poziomem tricków też... robi duzo tricków, których nie umiem :P
Cienki : fakt, bez fajerwerków, ale combo całkiem przyzwoite. Powiem, ze miłe dla oka.Ale jest jedno 'ale'. Dlaczego? jak będziesz nagrywał w takim ustawieniu kamerki, to nie obejże już żadnego twojego comba :razz: stary pierdyliard razy lepsze :cool:

Tomex - |23 Lis 2008|, o 23:26

Rarka jak zwykle super podoba mi się nowy styl ; )
Cienki też rewelacyjnie, jednak za duzo infinity, mi w przeciwieństwie do paveu bardzo podoba się ten angle xd.
Poza tym imo masz szanse z Rarką, tylko trochę kreatywności, na jaką cie stąć potrzeba ; ).

Maniek - |24 Lis 2008|, o 15:55

No Rarka :mrgreen: Koks! :shock: Combo rządzi, zajebista końcówka, kreatywnie. Nie ukrywam, że mój głos idzie na Ciebie :wink:

Combo Cienkiego również mi się podobało, ale z combem Rarki po prostu nie ma szans. Aczkolwiek respekt za kręcenie MX (?). Troche infinity i jak dla mnie średnie ustawienie kamerki, ale wyszło naprawdę fajnie :wink:

Cienki - |24 Lis 2008|, o 16:02

"Maniek" napisał/a:
Aczkolwiek respekt za kręcenie MX (?).

AMX z dwoma tipami HGG na przodzie ;) . Miało być MXem ale mnie denerwuje grip bo wydaje się taki tekturowy xD

A co do kąta do jak zawsze mieszane zdanie ale mi jak Mańkowi się podoba. Jak to Kąsiowi powiedziałem - jak się kręci na tym kącie to wszystko tak jakoś dżapańsko wygląda xD

Swierszcz - |24 Lis 2008|, o 16:52

Rarek trochę lepiej kręcił. Miał raczej to samo tempo i trochę mniej tricków podchodzących pod infinity (co mi sie bardziej podoba;)

Cienki też nieźle kręcił podziwiam go za to ale tak ja napisał Rarka trochę takie nudnawe ale ogólnie jesteś master ale niestety Rarka trochę lepszy.;) dla obu panów wielki szacun... :wink:

Karolnovy - |24 Lis 2008|, o 18:42

"Cienki" napisał/a:
więc wszystkie pomysły zostawiam na Karola ;)
Ja też na Ciebie ćwiczę combosa :D

Co do Waszej walki:
Rar - hmm, no tak, jak to Rar - zaskakuje i nikt z PPP tego nie powtórzy.
Cienki - hmm, no tak, jak to Cienki - ładnie, szybko, w Twoim stylu i w ogóle OK. ;)

Głos na winRara, bo tak.

Mariusz - |24 Lis 2008|, o 18:44

A powiedzcie mi co ta za Pen ten Rarkowy?
jano - |24 Lis 2008|, o 18:59

Chyba wszyscy tu na Rarkę głosują, a ja z kolei wybieram Cienkiego. Jak dla mnie Rarka może być, ale chyba za dużo chińców się naoglądałem, więc specjalnie z krzesła nie spadłem. A Cienkiego wszystko wporzo, może troszku gorzej i kamerka oczywiście, ale jakoś mi się przypodobało.
Karolnovy - |24 Lis 2008|, o 21:21

"Croccifixio" napisał/a:
A powiedzcie mi co ta za Pen ten Rarkowy?
Dr.MM (Dr.KT z body miffe and melanie.)
qstra - |25 Lis 2008|, o 16:15

Zdecydowanie Rarka :)

ps. mamy podobny stół :facepalm:

:*

Warn.

Grzesieq94 - |25 Lis 2008|, o 23:31

Zdecydowanie bardziej podobało mi się combo Rarki. Tak styl mi się podoba. Wykorzystał trudniejsze tricki niż Cienki.

Cienki combo ładne ale szczerze mówiąc szans za dużych nie masz z Rarką. MP popisał się dużą trudnością tricków i kreatywnością a przy twoim combie się troszq znudziłem ;)

Rarka - |26 Lis 2008|, o 21:38

Podzięki dla Cieniasa za ciekawą walkę i zmobilizowanie mnie do wykręcenia fajniusich triczków.
Cienki - |26 Lis 2008|, o 21:58

Dobra dobra, i tak wiemy że wygrałeś tylko i wyłącznie przez magię nicku xD

A tak na serio to gz zownowania mnie chociaż czego tu gratulować jak nie ma z kim walczyć ;)

A tak bardziej na serio to jednak jest jakaś magia - zawsze kiedy w jakiejkolwiek walce jesteś ty to jest więcej oddanych wszystkich głosów. Wystarczy porównać walkę z aktualnej rundy czyli Dercen vs Karol i z poprzedniej czyli Ja vs Dercen i Ty vs Karol :D

Gooral - |26 Lis 2008|, o 22:06

Ja bym na wszelki wypadek porównał IP osób oddających głosy, żeby przypadkiem nie powtórzyła się pewna historia.. ^^

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group