Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - [F4R1]Cienki vs Dercen
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Liga - [F4R1]Cienki vs Dercen

Zaliwaja - |16 Lis 2008|, o 20:20
Temat postu: [F4R1]Cienki vs Dercen
Cienki:
[youtube]http://youtube.com/watch?v=sgmSNRkYpkg[/youtube]
http://pl.youtube.com/watch?v=sgmSNRkYpkg

vs

Dercen:
[youtube]http://youtube.com/watch?v=VFXCHsYWkc4[/youtube]
http://pl.youtube.com/watch?v=VFXCHsYWkc4

sp3cu - |16 Lis 2008|, o 20:33

Wow Cienki, masakra, extra combo. Tak w ogole Twoj styl to dla mnie jeden z najlepszych na PPP ( ale styl Gumixa i tak pozostanie najlepszy (: ) Oczywiscie głos na Ciebie.

BTW: Fajny KT

Picho - |16 Lis 2008|, o 21:04

Dercen, mój głos ląduje u Ciebie. U Cienkiego strasznie fajny był początek jednakże końcówka trochę monotonna.
Kąś - |16 Lis 2008|, o 22:49

Głos na Cienkiego, masakrycznie trudna końcówka i masakrycznie efektowny początek , środek nie odbiega poziomem od początku i końca :) . Obydwa combosy piękne, ale Cienki zmiótł gigantycznie. Mimo, że styl Dercena znajduje się w piątce moich ulubionych na PPP, głos idzie na Cienkiego.
Czesio - |17 Lis 2008|, o 10:56

Ehh... Mam dylemat. I Cienki i Dercen ladnie krecili ale wydaje mi sie ze Cienki jednak byl lepszy ;) Oddaje swoj glos na Cienkiego :)

EDIT:
Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze combo Dercen juz gdzie widzialem przedtem ;)

Torpediusz - |17 Lis 2008|, o 11:06

ladniejsze combo Cienkiego dlatego moj glos idzie na ciebie
Cienki - |17 Lis 2008|, o 14:18

"Torpediusz" napisał/a:
ladniejsze combo Cienkiego dlatego moj glos idzie na ciebie


No! Bez takich mi tu. W regulaminie jest paragraf odnośnie komentarzy do comb (nie tylko w ladderze). Dzięki za to że uważasz że combo jest ładne ale jakoś to uzasadnij.

A tak w ogóle to siedziałem nad nim godzinę w niedzielę i godzinę w sobotę żeby ostatecznie je w niedzielę nagrać >.<. No i jeszcze sporo czasu poświęciłem żeby je konkretnie zaplanować :D

Btw. ode mnie honorowy głos na Dercena i powiem tyle że miażdżysz płynnością stary ;)

Grzesieq94 - |18 Lis 2008|, o 14:31

Obydwoje ładnie kręcili ale Cienki dla mnie lepiej... Bardzo podobały mi się bakfalle w twoim wykonaniu i trick na początku nie dojrzałem bo za szybko było ale był to chyba ta continous albo coś innego z continous... Nie ważne co to ale i tak w twoim wykonaniu idealnie... Dercen też ładnie ale jakoś combo nie przypadło mi do gustu :)

Cienki głosik dla Ciebie

Cienki - |18 Lis 2008|, o 15:08

Początek to Triple Ta do charge T1 i pass rev T1-12 więc nie aż takie trudne ;) .
Chciałem to zrobić że taki fake double do 23 tylko że właśnie z triple ta ale jak wychodził początek to koniec lamiłem ;P

skedra - |18 Lis 2008|, o 15:12

glos na cienkiego, szybsze i ciekawsze, piekne backfalle cienki :mrgreen:

dercen tez ladne combo ale jakos tak wolno zrobione :wink: i pozatym nie przypadlo mi do gustu

Dio - |18 Lis 2008|, o 16:05

Cienki po prostu byles zaje*****
Maniek - |18 Lis 2008|, o 16:20

Bez większych wątpliwości.. Cienki own3d! xD
Po prostu zmiażdżyłeś, najlepsze combo tej fazy, wszyscy daleko, daleko za Tobą. Dobra prędkość, technicznie bardzo trudne, baki na końcu rządzą! :mrgreen:
"czesio" napisał/a:
Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze combo Dercen juz gdzie widzialem przedtem ;)

Mam podobną sytuacje. Lubie styl Dercena, jednak potrzebna mu jest jakaś przerwa, bo od pewnego czasu jego comba są do siebie bardzo podobne. Na szczęście liga już niedługo się kończy :wink:

Cienki - |19 Lis 2008|, o 20:23

No Dercuś, dzięki za walkę :D
Wreszcie mi się udało ;P a byłem nieźle naładowany (czyt. wkur*iony) jak nagrywałem to combo więc nie mogło nie wypalić :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group