Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Fingerless TA
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Fundamentale (Fundamentals) - Fingerless TA

krooku - |10 Sty 2007|, o 22:00
Temat postu: Fingerless TA
Jak w temacie. Sam filmik niewiele mi daje, dlatego prosilbym o jakies wskazowki, konkretne rady.
Mile widziane porady co do Fingerless TA przy double TA.

Z gory dzieki.

przemo - |10 Sty 2007|, o 22:23

http://www.pentrix.com/vi...thumbaround.swf moze ten film ci bardziej pomoze jesli nie widziales. jest to widok z gory

mi wychodzi juz ok 9/10

ja sie podpisuje pod drugim pytaniem jak zrobic to po zwyklym TA zeby przejsc do FL TA jesli po TA dlugopis wystaje nie z tej strony co trzeba :? ?

krooku - |10 Sty 2007|, o 22:27

Ten film mialem na mysli mowiac, ze "film niewiele pokazuje". Jest jakis inny film instruktazowy?
melwin91 - |10 Sty 2007|, o 22:29

Wszystko na nim widac. Musisz probowac. Nie ma jakiegos wspanialego filmiku dzieki ktoremu odrazu sie tego nauczysz.
Rtp - |11 Sty 2007|, o 00:03

Moze i nie ma, ale bardzo pomaga (chociaz tutaj moze nie az tak) - Double ThumbAround (tradycyjnie, wg mnie najlepszy, z TurtleSpin).

Rady, po pierwsze dobrze wycwiczyc oba osobno, szczegolnie fingerless - plynny, spokojny ruch z dobrym chwytem. Jesli w miare umiemy thumbspina mozna zrobic go powoli, tak, zeby dlugopis zatrzymal sie (na wierzchu kciuka) i wtedy zrobic fingerless (mnie bardzo pomoglo przy nauce). To, co dobrze widac na filmie, po zrobieniu thumarounda "schowac" palca 1. i zrobic mocny, ale dopasowany do szybkosci (thumbarounda) ruch reka, to tez jest chyba najtrudniejsze - wyczuc moment kiedy zaczac fl. Czesto moze nie wychodzic jesli zbyt daleko przesunie sie COG, na to juz nic nie pomoze, oprocz cwiczen (i czasem dluzszego pena).

Dragon - |11 Sty 2007|, o 08:03

RTP to teraz mi napmieszales... Duble TA to nie sa 2 TA pod rzad
Rarka - |11 Sty 2007|, o 14:03

Double TA = TA--> fl TA (bez lapania) - dzisiaj pierwszy raz mi wyszlo i chamsko nie chce sie powtorzyc :D (cwicze to od dzisiaj dopiero :P )

TA Continous = ilestam TA pod rzad. (TA-->TA-->TA...)

Zaliwaja - |11 Sty 2007|, o 15:30

Continuis nawet nawet mi dize ale nie moge tego Double TA, jakos mi nie podchodzi. a RTP dobrze napisal, napisale ze flta, a nie TA, a rzeczywiscie Turtlespin daje chyba najlepsze filmiki :D
Rtp - |11 Sty 2007|, o 17:23

Do cont. lepszy jest ThumbSpin 1.5, wcale nie taki trudny (z czasem zaczyna wychodzi sam) a o wiele latwiejszy do zlapania i ladniej wyglada niz Cont. TA.
Zaliwaja - |11 Sty 2007|, o 17:39

TS 1.5 moze i latwy tylko jak mi sieobkreca na tym palcu te 1.5 obrotu to zeby zlapac musze gonic pena reka, ale troche schodzimy z tematu, bo to mialo byc o FLTA, a m juzdo TS'a doszlismy. FLTA - nie wiem czy dobrze ale ja wykonuje ruchem reki (takim okreznym) i wtedy pen obraca siewokol kciuka, a tA to jak wiadomo palcem. to trzeba poprostu wycwiczyc nie ma tu jakis tajnych ukrytych sztuczek.
Rarka - |11 Sty 2007|, o 17:48

Uwaga tajna ukryta sztuczka!!! :
- fl rev jest latwiejszy (tak mi sie wydaje) niz zwykly
- lap jak najbardziej na koncu pena
- ruch reki jest w miare podobny do backaorounda

To by bylo na tyle ukrytych tajnych sztuczek :P

Dragon - |11 Sty 2007|, o 17:57

to co do duble TA to robilem dawno temu (w trawie) ale longiem, a tamtym (35cm) to nie byl zaden prooblem, teraz probowalem moim penem to raz mi sie udalo i potem nic...

tak wogole to zaczynam krecic juz prawa reka :P daje se spokoj z leaw bo sie nie da :P

Zaliwaja - |11 Sty 2007|, o 18:02

"Rarka" napisał/a:
Uwaga tajna ukryta sztuczka!!! :
- lap jak najbardziej na koncu pena



JA lapie nie jak najbardziej tylko nie daleko COP'a ale jednak przyblizajac do koncowki,

"Rarka" napisał/a:

- ruch reki jest w miare podobny do backaorounda


to samo chcialem napisac, tylko nie wiedzialem czy dobrze :D

Dragon - |11 Sty 2007|, o 18:05

quote]Rarka napisal:
Uwaga tajna ukryta sztuczka!!! :
- lap jak najbardziej na koncu pena

JA lapie nie jak najbardziej tylko nie daleko COP'a ale jednak przyblizajac do koncowki, [/quote]

ale niewatpliwie latwiej jest trzymajac za koniec

Zaliwaja - |11 Sty 2007|, o 20:26

Ja lapie tak mniej wiecej w 3/4 pena i wychodzi bardzoczesto a za koncowke to nie potrafie ani razu, zalezy jak kto woli.
Lawliet - |7 Kwi 2009|, o 11:14

Sory ze odkopuje ale za nic w swiecie nie moge znalezc tutoriala do FL TA Cont :P A tak mi sie ten trick podoba T_T .. Jakies rady? Moze sie ktos pokusi o tutka? :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group