Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Infinity- problem
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

Zaawansowane (Advanced) - Infinity- problem

Predi - |8 Sty 2007|, o 17:41
Temat postu: Infinity- problem
Jestem poczatkujacym penspinnerem i chce sie nauczyc infinity ale za nic nie moge zrozumiec jak ten dlugopis ma sie tam obracac :/ Patrzylem rozne filmy i serwisy ale nigdzie nie znalazlem odpowiedzi :( Jezeli ktos moglby mi pomoc i powiedziec jak to po kolei idzie to bede mu bardzo wdzieczny :D
Zaliwaja - |8 Sty 2007|, o 17:49

Jak chcesz sietego nauczyc to najwaznejsze oblukac Filmiki Wipera i HalfWildMill, to jest polaczenie tych trickow, ja nauczylem sie tylko z filmiku Infinity ale poĹşniej oblukalem ze to jest polaczenie tych trickow :D Tyle ze bardziej okragle, mysle ze jak poogladasz filmik infinity w zwolnieniu to zalapiesz wczesniej czy poĹşniej.
Rarka - |8 Sty 2007|, o 17:54

Half wild mill?
Infinity = Rev wiper T1 --> pass T1-12 --> Rev wiper 12 --> pass 12-T1.
I tak w koleczko.
Jest to trick trudny do zrozumienia, ale jakos powinno ci pojsc.
Zobacz na psconclave (http://www.psconclave.com/wiki/Main_Page)
wipera. Albo cale infinity. Tam ladnie w obrazkach jest, jak angilka nie znasz.

melwin91 - |8 Sty 2007|, o 17:57

Przez chwile myslalem ze to zaliwaja sie pyta o infiniti :D :D:D Infiniti nie jest trodne. Robisz wipera, lapiesz miedzy palce 1 i 2(przekladajac 2) tak zeby pen wystawal po zewnetrznej czesci dloni. Potem znowu wiper na pozycji 12 i zakladasz go sobie na reke. Jak bedziesz robil szybko to beda koleczka wychodzic :D

Poszukam kamerki to moze cos nagram.
A nazwy palcy masz na portalu.

Edit
kur wyprzedziles mnie :D
No i napisalem ze jest prosty. Na poczatku kazdy wydaje sie trodny. A potem smieszy Cie to ze ktos tak nie moze zrobic. Troche czasu i wszystko mozna wykrecic.

Edit2
No wlasnie. Zaliwaja to Kmamil w razie nie janosci :D :D:D

Zaliwaja - |8 Sty 2007|, o 18:00

Napewno Half Wild Mill i Wiper rev, ale tak jak ty napisales tez dobrze :P tyle ze jak zobaczy Half'a to bedzie wiedzial jaki ruch pen ma mniej wiecej wykonac, a z pasami i wiperami trudniej to sobie wyobrazic :D
Hakan - |8 Sty 2007|, o 18:45

I to jest najlepszy przyklad komplikowania ludziom zycia: Half Wild Mill :/
Predi - |8 Sty 2007|, o 19:28

To moze aby nie zakladac kolejnego tematu sie zapytam jak zrobic pass T1-12 i 12-T1 bo jakos nie moge tego znaleĹşc :(
Dragon - |8 Sty 2007|, o 19:33

trzymaj pena za koncowke i przeloz pena pomiedzy palcami jak by to powiedziec dolem
melwin91 - |8 Sty 2007|, o 19:34

Hehe. Wykonac prosciej niz skapowac te nazwy :D
Dragon - |8 Sty 2007|, o 19:43

zazwyczaj tak jest
Zaliwaja - |8 Sty 2007|, o 20:15

Dobra dobra to juznei bede sie wypowiadal :D poprosty jak go widzialem to wydawal mi sieze to tak jest, ale ja nie to sory
Kruk - |8 Sty 2007|, o 21:48

Wszystkie tricki z Infinity family skladaje sie z wiperow, passow i przy Infinity Extended charge.
Cale Infinity jest wykonywane za koncowke pena.
Wiper to takie machniecie dlugopisem w dol/gore.
Pass to zwykle przelozenie pena miedzy palcami. W przypadku Infinity jest to troche dziwne. Ruch rotacyjny pena troche to utrudnia, ale da sie zrobic.
To jest ladny tutorial.
No i nie zapominaj: cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc!

Kąś - |9 Sty 2007|, o 15:31

coby nie tworzyc nowego tematu- o co chodzi w double infinity? Zwykle infinity umiem, ale nie moge zrozumiec double
Rarka - |9 Sty 2007|, o 15:50

Jak zrobiles dwa wipery (najpierw w T!, potem w 12), to robisz passa do 23 i tam tez robisz wipera. Wracasz chargem, jak w single extended infinity. Zobacz filmik extedned infinity, to skapujesz.
Kąś - |9 Sty 2007|, o 21:44

wielkie dzieki, juz chyba obczajam
Kąś - |10 Sty 2007|, o 18:49

i jeszcze pytanie do double extended infinity- czy w tym tricku charge'a robie 2 czy 3 razy? ( chodzi mi o to, czy jak charge'em przejde z 23 do 12 to potem do T1 przejsc tez chargem, czy wiper + pass?
Zaliwaja - |10 Sty 2007|, o 19:03

Ja umiem i tak i tak ale nie wiem jak jest poprawnie :D .
Hakan - |10 Sty 2007|, o 19:26

Double Extended Infinity:

Wiper Reverse T1 -> Pass Normal T1-12 -> Charge Normal 12 -> Wiper Reverse 12 -> Pass Normal 12-23 -> Charge Normal 23 -> Wiper Reverse 23 -> Pass Reverse 23-12 -> Wiper Reverse 12 -> Pass Reverse 12-T1

Kąś - |10 Sty 2007|, o 21:02

no, to wszystko jasne, w takim razie juz umiem :)
Predi - |11 Sty 2007|, o 17:26

KRuq: dzieki za filmik

Teraz jeszcze jedno pytanie, czy to zawsze na poczatku nie przypomina w ogole obrotu czy ja cos Ĺşle robie :(

Rarka - |11 Sty 2007|, o 17:31

Infinity na poczatku przypomina niewiadomoco B)
Dopiero po czasie robi sie ladna osemka :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group