Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Moneybookers
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

OFFTOP - Moneybookers

Krasnal - |10 Paź 2008|, o 18:14
Temat postu: Moneybookers
Jak pewnie niewielu z was wie jest skuteczniejsza forma przesłania pieniędzy niż przelew. Jest to serwis www.moneybookers.com . Pełni od funkcje internetowego portfela. Wpadłem na niego właściwie dopiero z tydzień czy dwa temu, jednak ma naprawdę spore możliwości. Przede wszystkim pieniądze idą bardzo szybko (mówimy tu nie o paru godzinach, bo pieniądze przelewają sie nawet w kilka minut!). Kolejną zaletą jest to, że konto może sobie założyć osoba niepełnoletnia (na pewno dużo jest takich na forum). Uznajcie to niejako za propozycję rejestracji, wtedy napewno wszystkie trade'y pójdą łatwiej i szybciej :)
sp3cu - |10 Paź 2008|, o 18:19

Konto bankowe w wiekszosci banków mozna tez zalozyc nie bedac pelnoletnim. Serwis zapewne jest w 100 % po angielsku, a nie wszyscy go dobrze znają. I nie wiadomo czy jest bezpieczny. Ja proponuje bardziej zalozyc sobie konto z opcja online w jakims banku w ktorym bedzie jakas promocja zeby za przelewy nie placic. Ja mam w ing i place 1 zł miesiecznie a za przelewy nic. :cool:
Eddie - |10 Paź 2008|, o 18:21

1. nie zauważyłeś polskiej flagi na górze - znaczy, że jak klikniesz to masz wsyzstko po Polsku

a co do strony to może fajne, ale nie wiadomo czy bezpieczne itd...
może i tak, ale jak mówi Sp3cu lepiej we własnym banku coś takiego założyć

MadEye - |10 Paź 2008|, o 19:03

Moneybookers jest bardzo wygodne, tylko trzeba mieć komu ten hajs przesyłać.

"Krasnal" napisał/a:
Kolejną zaletą jest to, że konto może sobie założyć osoba niepełnoletnia (na pewno dużo jest takich na forum).


Wpłata na mb musi zostać wykonana z konta o takich samych danych jak w mb, więc niepełnoletni odpadają.

Krasnal - |10 Paź 2008|, o 20:38

Przecież można chyba wpłacić z poczty, mylę się?
gumix - |11 Paź 2008|, o 21:53

zgadza się ale czasem jest śmiesznie jak przelewasz Większą kasę xD zdarza się, że waluta się zmieni i można trochę stracić xD już to doświadczyłem oczywiście jest możliwość przelania w 15min. jednak tam jest jakiś % do zapłaty, dawno już nie korzystałem ;)
Tomczas - |12 Paź 2008|, o 06:19

mam pytanko czy można przelać pieniądzę z alertpaya na moneybookers??
kaptan - |17 Maj 2016|, o 14:20

Czy w dalszym ciągu nie ma banków dla niepełnoletnich? Na bank widziałem reklamę któregoś - tylko konto z innymi prawami niż normalne, kontrolowane przez dorosłego. Tylko nie pamiętam nazwy. To co podane w tytule ma wysokie prowizje?
Sory za odkop, ale chyba kolejny temat nie miał sensu. Oni nie mają opcji dla młodych - https://www.ideabank.pl/ ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group