Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /alt/home/webmaster.penspinning/html/forum/includes/bbcode.php on line 326
Zobacz temat - Server Psychic-Doom kto gra?
 
Forum penspinning.pl
Portal Polskich Penspinnerow

OFFTOP - Server Psychic-Doom kto gra?

mikser60 - |8 Paź 2008|, o 15:56
Temat postu: Server Psychic-Doom kto gra?
Psychic-Doom to server prywatny Mu online.

Hight Exp Wer 97+99

Status Serwera Psychic-Doom Online

IP : 204.50.48.146
Port : 44405 (standart)
Exp : 1k(1000)
Drop : 35%
BB : Off
wszystkie inne bugi off (tylko kiedys byl shadow bug ale juz nie dziala )
Wer : 97+99
Res : at 350 lvl (ptk sie kasuja 400 ptk za res potem 800 itp.) Reset PLATNY 100kk
WWW : http://psychic-doom.com
Forum : Forum Psychic-Doom

Godz. Dzialania : 24/7
Ewenty : Nigdy nie spotkalem ale chyba sa na swieta jakies

Sklepy :

Jevele : Only Bless
Set : Do dragon +5+12 i odpowiednikow
Zaproszenia Do DS lub BC : Sa w Lorece bar lub Davias Bar

Spoty :

Lorencia : Jedynie maly spot na cmetarzu
Davias : Tam bardzo male spoty przy ognisku i obok zamku
LT7 : Takze maly spot na pierwszym zakrecie
Tarkan : Jest duzy spot ale zeby byla zabawa nie mozna mowic gdzie
Stadium : Znowu Off

Ewenty :

BC : Co 1h
DS : Co 2h

Inwazje : Co 4h

Golden Goblin : 4
Golden Titan : 3
Golden Smok : 2
Golden Lizzard : 2
Golden Tantal : 3

Drop z box :

box +1 : standart
box +2 : standart
box +3 : stadart
box +4 : standart
box +5 : standart

Szansa na EXE item z Box 40%

Downoloand : http://psychic-doom.com

Ja osobiście w grze mam nick Heroes90 i jestem Soul Masterem czyli magiem.
Podawajcie swoje nicki jak gracie prosze!

Krupek - |8 Paź 2008|, o 17:43

E raczej sredni serw. gralismy kiedys z Rarka w MU ( ale raczej na globie ^_^ )
1. Za duzo expa
2. staty sie kasuja >_>
I blessy w sklepie, bleh.

Maciek - |8 Paź 2008|, o 18:15

"Krupek" napisał/a:
1. Za duzo expa
2. staty sie kasuja >_>
I blessy w sklepie, bleh.


1. i 2. się uzupełniają.
Na takich serwach ludzie ścigają się w resach, a nie w lvl (jak pewnie na globalu jest). Dlatego expa jest w sam raz. Gdyby blessów w sklepie nie było to byłaby masakra. Coraz szybciej zdobywasz nowy eq, a szkoda Ci soulować na +6...

IMO trochę za dużo punktów co res.

divko - |8 Paź 2008|, o 18:16

Ja kiedys maniaczylem w MU xD to byly czasy :D Gralem na Piotker MU (najlepszy prywatny server jak dla mnie) a tak pozatym to global :P
Krupek - |8 Paź 2008|, o 18:23

Nie, najlepszy priv na jakim gralem (Rarka tez) to Fisher, 100x exp, zadnych kamykow w sklepach, itemow tez malo, tam to sie gralo xD
I do dupy jest takie cos, bo mozna sobie po resie staty ustawic jak sie chce, czit. xD

mikser60 - |8 Paź 2008|, o 18:49

"Krupek" napisał/a:

I do dupy jest takie cos, bo mozna sobie po resie staty ustawic jak sie chce, czit. xD


Ale po co wtedy byłyby te resy?
Ja mam w psychicu 3 res bo długo nie grałem mam dark side set exelent+9 i kundun staff exelent+9!!!

Krupek - |8 Paź 2008|, o 19:09

Normalnie staty zostaja? I potem dodajesz do tych co juz miales? x-)
BTW. I tak global byl najlepszy, ale kiedys, teraz to chłam.

mikser60 - |9 Paź 2008|, o 15:22

Nie staty znikają i musisz sobie dodać z tych po resie!Heh są servery co staty zostają, ale wtedy jest za łatwo.
Krupek - |9 Paź 2008|, o 15:25

Dziecko Ty moje Kochane, jak masz exp 100 i do potem Ci zostaja staty i tak nie jest latwo.
A wlasnie, ze jak sobie dodajesz po resie od 0 (powiedzmy te 800 pkt) to jest latwiej, takim AE dodajesz sily tylko do broni reszte w AGI, normalnie nie bedziesz mial tak rozdanych statow, gralem dlugo i duzo o tej grze wiem, wiec mi tu kitow nie wciskaj.

Rarka - |9 Paź 2008|, o 15:28

Well, właśnie znowu jest ten jeden z niewielu przypadków, w któych Krupek ma rację.
mikser60 - |9 Paź 2008|, o 15:44

Tak, ma rację ale w psychicu po resie jest 250pkt za res.A grałbym na jakimś exp 100 jakbym znał fajny server!
Pekin - |9 Paź 2008|, o 15:49

ja kiedys gralem na zhypermu bardzo fajny serv tylko teraz mi sie znudzilo ;d
mikser60 - |10 Paź 2008|, o 13:21

Zhyper MU....COś kojażę...Tak!To ten server co działać mi nie chciał.To ktoś z was gra w psychica?


PS:Mu global mi nie działa bo jest 1.04h version a chciałbym sobie pograć....

Rarka - |10 Paź 2008|, o 15:14

"mikser60" napisał/a:
PS:Mu global mi nie działa bo jest 1.04h version a chciałbym sobie pograć....

A ściągnąć klienta nie laska?

Co do globa, SM 239 lvl. Co do priv, to najlepszy Elf na Fisherze.

mikser60 - |10 Paź 2008|, o 17:32

Sciągnąłem, ale kompa mam za słabego!


PS:I atmosfera w psychicu mi się podoba więc chyba nie zmienie servera.Mam dobrą postać (jak dla mnie.Potem może dam screena!

[ Dodano: Sro 15 Paź, 2008 ]

"Rarka" napisał/a:
Co do globa, SM 239 lvl. Co do priv, to najlepszy Elf na Fisherze.


No nieżle ja kiedyś miałem 100dk z kolegą...

Mam problem... A więc chce zagrać w psychica i jak włączam to mi się bardzo tnie i jest disconected... Jak mialem Win98 to mi sie nie cielo a teraz mam Win XP i sie tnie.

james442 - |11 Lut 2016|, o 08:02

PS:I atmosfera w psychicu mi się podoba więc chyba nie zmienie servera.Mam dobrą postać (jak dla mnie.Potem może dam screena!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group